Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RedEagle
    Zavolajte tam už konečne Dana Vavru :)) nech nam povie niečo nove o hre Kingdom never Come
  • corfer
    Tak za prvé, vůbec nevíš o jaké diváky jde. A za druhé – je škoda přijít o jakéhokoliv diváka, což je mimochodem zlaté pravidlo audiovizuální žurnalistiky.
  • No jo, prijit o takove divaky, to je bude mrzet...
  • Já skončil u Homolovy recenze na filmy.
  • corfer
    Teda poslouchat Dobrovskýho, jak prvních deset minut mlaská do přímýho přenosu mě donutilo Fight Club vypnout. Bravo...
  • Priste by bylo lepsi vice hledat a mene hejtovat. Zrovna hlavni producent Hangar 13 Andy Wilson byl hlavni producent Splinter Cell Blacklist. Ale vyvracet veci donekonecna nema smysl. Jak by pravil Reznik - Porad jenom hate *1*
    Poslusne si davam minus *2*
  • Po posledním FC je tento konečně docela dobrý. Dobrá témata.

    Co bych ale vytknul je to mluvení s plnou pusou. Už jako dítě jsem věděl, že s plnou pusou se prostě nemluví. A veřte mi, není příjemné poslouchat někoho, kdo cosi přes plnou pusu mele - navíc mu není dost dobře rozumět. Věřím, že toto patří k úplně základnímu kodexu chování v naší části světa, takže bych čekal, že to budete dodržovat. Ještě jsem schopen to chápat o nějakých těch oslav atd., ale při běžném FC ne.
  • Zir074
    Pěkný, že do popisku teď dáváte časy témat, které proberete v průběhu Fight Clubu. Sice většinou koukám na celé díly, ale např. při zpětném shlédnutí nebo hledání určitého tématu narychlo to je u dlouhých videii prospěšný doplněk.
  • Alespoň pro začátek, bych hru nedával vůbec do prodeje pro PC, když update na 60fps se nahodí, až o 4 dny později. Ale stejně to vůbec nic nevyřešilo, protože abych s I5 a 8gigovou grafickou kartou při 60 fps musel hrát na nejnižší detaily, tak to někde asi soudruzi udělali chybičku. Opravdu se nechci dívat na hroznou grafiku, která je pro konzole, když to hraji na PC. Doufám, že někdo s tvůrců na to kouká a něco se s tím udělá,protože toto je opravdu propadák *16*
  • nightborne
    Protože on začátek vážně docela působí, že by to mohl bejt příběhovej nářez, a ne stereotypní openworld podle kopíráku. Zezačátku jsem byl taky docela nadšenej ;).
  • Docela by mě zajímalo, proč byl ten kdo psal článek o Mafii před vydáním na základě toho co hrál někde pro redaktory...Proč byl nadšený?

    To měl nějakou zcela jinou verzi? 60 FPS, bez rozmazání s chytrou AI a bez chyb? Příběh asi neposoudí z ukázky ale ostatní ano. Jízdní model a drobnosti které ve hře nejsou viz ty srovnávací videa Mafia 1 2 vs Mafia 3. Ošklivé textury.

    To musel mít vyloženě naprosto jinou verzi anebo to nepoznal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit