Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuší někdo proč zrovna tohle video Youtube blokuje v Německu? Podle jakýho mechanismu se rozhoduje o přístupnosti / nepřístupnosti? *9* *9*
    • v nemecku idú na to inak a blokujú všetky videá, ktoré nemajú súhlas od GEMA, tam sú často zablokované aj oficiálne kanály umelcov alebo aj VEVO.
    • Podle mne je to kvůli ukázkám z her.... hudbě a tak. Nějaký automat to rozpozná a automaticky "ocejchuje"
    • ringmancz
      Když se díváš ze záznamu, tak si můžeš rovnou stáhnout video. To by mělo jít, ne?
    • Třeba viděli díl s Drdou a nelíbil se nápad na simulátor hajlování *1*
    • alladjex
      Podle mě to blokují kvůli tomu názvu "Fight Club", na který budou vlastnit práva nějaký studio. Taky mě to prudí. Posledně jsem si kvůli tomu musel nainstalovat VPNku.
  • TheGGG
    eeh... Grygar je zpátky... tak to si teď club budu moc pouštět zásadně jen v čajovně nebo kavárně s vodní dýmkou a v přítomnosti dostatečně politicky korektní skupiny lidí...
    • Pochybuji, ze by s tvoji "osobnosti" vydrzela vubec nejaka skupina, Dzastinku...kto by jako dobrovolne chtel s tebou travit cas?
      • TheGGG
        náš nasr*tý anonymek číslo 58 se ozval... musím tě ale informovat, že na světě je víc lidí, než jen zahořklí fanboyz blizzardu, pc mustard race, hipsteři a zdejší neo-marxisti...
        • Dzastinku, ty radeji neinformuj! Btw, porad cekam na tve skutecne jmeno a adresu, kdyz si tady za takoveho neanonymniho borecka ;D...urcite by to pomohlo rozvoji turismu ve vasem meste, lidi by na tebe chodili vic jak do ZOO...
          • TheGGG
            sorry... nevím jaké gay praktiky sis vysnil, ale předem říkám, že nemám zájem. Chápu, že máš pocit, že jsi strašně ftipný, asi jako týden zaschlé seme*o co sis našel na zádech, ale dokud nebudeš schopen sepsat nějakou normální větu co dává smysl a dá se číst, tak nereaguj...
            do té doby směle pokračuj v rektálním alpinismu směr redakce...
            • Dzastinku, tve fantazie jsou vazne podivne...ale neboj, dnes uz se to tak nebere, jenom to nesmis takhle verejne na sebe prozrazet - prece jenom, ty detaily uz jsou trochu nechutne. A frustaci si zjevne ventilujes v anonymni diskusi, kde se snazis dokazat, jakej to jsi heterosexualni borecek. Tak uz to konecne chapu, Dzastinku. Vyprdni se na mlaceni pestickama v diskusich a jdi si najit chlapa...
  • Farnham_The_Drunk
    Pan Lukáš (všechnovimnejlip) mě teda vůbec nechyběl....
  • Mart9
    Tohle je Pan moderátor. Je nepřipravený, skoro nic neví a stejně jsme schopní mu to díky jeho smyslu pro humor odpustit.
    • Mart9
      Je to pochvala sakra! Podcasty s moderátorem Lukášem jsou vždy pohodové.
      • Farnham_The_Drunk
        To jistě.
        • Mart9
          Tak si nevěř.... Dokonce jsem napsal pan s velkým P a že je neinformovaný sám přiznal, že tu akci nesledoval... No a nepřipravenost a neustálé otázky na Petra taky nikdo nemohl přehlédnout. Přesto to byl i díky tomuhle super podcast.
    • Vis co me fascinuje? Smrdis tu skoro pod kazdym Fight Clubem a nic se ti nelibi. Jsi pako, jestli se dobrovolne koukas na neco, co te dlouhodobe nebavi. =)
      • PreidaQ
        On je bohužel přesný opak. Smrdí tu pod každým podcastem a i když něco stojí za prd a každý to ví, jemu se to bude za každou cenu líbit. To je takový člověk, že kdyby k němu někdo přišel domů a nasral mu do talíře, tak řekne akorát "dobrou chuť" a začne si pochutnávat.
        • Mart9
          Dej příklad
          • PreidaQ
            Tak já mám doteď v hlavě tvoje neustálé urputné tvrzení, že zvuk je na výborné úrovni. Také nějakou pamatuji diskuzi, kde si lidé stěžovali, že moderátoři jsou otrávení a ty jsi urputně tvrdil, že jsou akční a plní energie. Takováto věc byla podle mě vidět opravdu hodně krát.
            • Mart9
              No asi takhle, tentokrát mi nevyvážený zvuk vadil a párkrát jsem ho musel poštělovat, ale jinak jsem nikdy problémy neměl. Podcast mám vždy puštěný do sluchátek, což doporučuju i ostatním, protože to evidentně nějaké problémy smazává. Ale to už bych se opakoval...
      • Mart9
        Mně to ale baví, tak nevim, co kecáš. Tenhle díl byl vynikající.
  • On tu nekdo posloucha podcast na repracich, ze si tu stale nekdo stezuje na zvuk? Pravda, kychance a kaslani v pripade sluchatek dokazou vystrelit mozek z hlavy, ale ze bych nekdy mel problem rozumet, to ne… mozna Petru Bulirovi, protoze hrozne moc drmoli, ale to je uz jina…
    • Paulcz
      Tak ve sluchátkách to je úplná haluž. Nedávno někdo do diskuze dával průběh zvukové stopy a tam bylo jasně vidět jak to je přebuzený, A ještě když má každý jinak nastavenou hlasitost tak to je peklo.
  • Tož dobré to bylo, neusnul jsem jako obvykle *1* Lukáš + qalitní hosté supr!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit