Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To co ukazovali je slice, a kontext jednotlivych prvkov teoreticky fungovat moze, ale to co sa vybrali robit je hrozne tazky kus prace, to nie je nic v zlom proste maju pred sebou kopec prace :)
  • Nas vyvoj trva 3 roky :) nie 10-12 a hovorim iba o tom ze mam strach aky velky kus prace pred sebou este maju to je vsetko ;)
  • alladjex
    Podle mě to blokují kvůli tomu názvu "Fight Club", na který budou vlastnit práva nějaký studio. Taky mě to prudí. Posledně jsem si kvůli tomu musel nainstalovat VPNku.
  • Tuší někdo proč zrovna tohle video Youtube blokuje v Německu? Podle jakýho mechanismu se rozhoduje o přístupnosti / nepřístupnosti? *9* *9*
  • solomon.short
    zeby se Vaclav pridal do gangu kriklounu? (Adam a Ales)
  • No tak, Lukasi, takhle si delat legraci z SC fanboys...vzdyt nekteri na te hre vyrostli, vetsina zrejme i zestarne, ale ta nesmirna radost, az si to day 1 zahraji s vnoucaty...
  • žrát i s navijakem to posledni doubou zereme vsichni skoro ve vsech novej hrach *13*
  • Paul_cz
    Právě proto že je, tak o tom hovori :)
  • O to smutnější je co s těmi penězmi vyvádí za cirkus. Ale vidím, že mu to pořád hodně lidí žere i s navijákem... *7* P.S. Nejsem hater, SC nějak dopadne, ale směju se vaší důvěře, že co vám teď ukazuje, to ve hře bude - a 100 procent funkční, jenom "stačí rozšířit prostor".
  • Tož dobré to bylo, neusnul jsem jako obvykle *1* Lukáš + qalitní hosté supr!
  • Jack1947
    nevim nevim ? *8*
  • spoock
    Předně má Chris něco, co Murray ne, 120mega od hráčů a několik stovek talentů. :D
  • nie je harton developer dayz? a hovori o 10-12rocnom vyvoji star citizen? :D
  • prosim ta. sak oni tu prezentaciu isto ani nevideli len opakuju nejake dristy ktore sa viedli pri verzii 1.0
  • chris roberts je zevraj menej doveryhodny ako sean murray..facepalm
  • Boha vy ste trumpety, Star Citizen a moduly, či ich dokážu pospájať? Máte očí? Máte rozum? Na prezentácii to bolo všetko ukázané SPOLU bez loadingov, len stačí rozšíriť priestor v ktorom sa dá operovať..a taký nám píšu dojmy z hier? *11*
  • pechacek rve a ostatni septaj nebo maj neco se zvukem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit