Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Steam? *7*
  • mikezz
    Stále mám radšej staručký podcaster čo majú borci z Hrej, pokiaľ niekto nekope do stolu, tak je to úplne v pohode.
  • Je někde k vidění sbírka trofejí pana Bulíře?
  • Chim
    Jsou weby, kde se na konci roku vyhlašuje soutěž o nejlepší příspěvek v diskusích. Byl bys velkým adeptem. *1*
  • Mart9
    Dobře, to chápu, já už jsem je zatratil hned při tom FC. Dej prosím vědět, až je zatratíš i ty a ne že jim pošleš 80000 *15*
  • Tilwaen
    Houpací síť z karbynových vláken? *4*
  • Overwatch
    Sorry, ale tohle je úplně mimo :). To vůbec není o tom že bych se bál něco říkat na plnou hubu. Je to tom, že se mi nechce automaticky zatracovat projekt takhle krátce po spuštění Kickstarteru. Sám přece píšeš, že mají 6 tisíc "po několika dnech". V takové chvíli mi tvrzení "asi to nedají" přijde v pohodě. Až budou zbývat čtyři dny do konce a budou mít vybráno 15 tisíc, tak ti milerád na plná ústa řeknu že jsou v prčicích.

    Chápu jak to myslíš a chápu že ti to tak může připadat, ale o nějakém "strachu" to fakt není. Doufám, že i ty chápeš můj pohled na věc :)
  • Samozřejmě jsi účetní a analytik, který má před sebou výsledovku Games co? =D Nebo jsi jen nějaký děcko, který tu zevlí místo toho, aby se šlo učit?
  • Chlapče pozorně si shlédni předešlé FC, tam Pavel vzal kameru a otočil jí po kanclu, takže ano není to o moc větší než mám já pokoj a to beze srandy...
  • Mart9
    *1*
  • jeanczarny
    Proč ne?
  • Mart9
    Ježíšmarjá, tak na začátku nebyl slyšet Olejník, ale to byl pár vteřin, než ho Pavel zapnul, pak to bylo v pohodě.
  • Mart9
    Abych nekřivdil, dá se to vzhledem ke vztahu média - vývojář pochopit, ale je to odpověď na otázku, kdo se bojí říct svůj názor. Petr Bulíř tohle řešit nemusí.
  • iSpirit
    škoda toho Zaklínače, ale nikdo nemůže být dokonalý, i já mám nějakou tu slabost...
  • Mart9
    Je to v pohodě, kup si lepší výstup.
  • TheGGG
    Bulíř hraje správný hry, MGS, W3 a BB... to je moje krevní skupina
  • risa2000
    Mám prosbu k někomu, kdo je odpovědný za fight club. Najděte někoho, kdo rozumí zvuku, pošlete mu audiostopu z posledního podcastu, a poproste ho (podplaťte, vydírejte), ať vám nastaví mikrofony, mixák, michák a všechno ostatní, aby to znělo normálně. Díky.
  • Mart9
    Ano bojí, obvykle mám z Fight Clubu pocit, že se bojí na plnou hubu říct svůj názor, aby někde někoho neurazili. Ideální příklad Adam z posledního dílu. Dreadlocks chtějí nereálných 100000 na KS, obrovsky to přepálili na to, že Dex nebyla žádná úžasná hra. Po několika dnech mají uchcaných 6000 a Adam jen tak opatrně říká, že to asi nedají, místo toho, aby řekl, že jsou to snílci, když chtějí takové peníze. Ale je to jen aktuální příklad, děje se to tradičně. Kdežto Petrovi je u prdele, jestli si někde někoho nasere.
  • On se někde někdo bojí říct své názory? Já mám spíš pocit, že v dnešní době každý druhý blije své názory jako na běžícím páse, nehledě na to, zdali mají nějaký intelektuální či věcný přínos (dělám to taky).
  • ...jako treba to sedmickovy dragons dogma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit