Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct, že poslední podcasty už mě taky moc neba, když to srovnám s klukama z konkurence, tak z toho fakt stříká nezájem a apatie. Myslím, že to ale není únavou jednotlivých lidí, ale spíš kolektivu jako celku. Každý už předem asi víc, co ten druhý řekne. Nejlepší podcast za poslední dobou byl s Vávrou, protože jeho hejtování všech a všeho alespoň vykolejilo kejvací rytmus posledních podcastů a redakce musela najednou napnout síly, aby Danův hejt korigovala či častokrát uvedla na správnou míru.
  • PreidaQ
    Vidím o podobně. Tady na Gamesy chodím kvůli "skvělé" diskuzi a mnoha článkům, ale lidi mám o dost radši z Hrej, protože dokáží mít skvělý zápal pro hry a jsou mi rozhodně sympatičtější (příklad za všechny - v jejich podcastu neřešili žádné feministické kauzy a soustředili se na hry). Navíc se mi nezamlouvá zdejší tendence outsourcovat většinu článků lidmi, o kterých většinou vůbec netuším, co jsou zač. Takže asi tak.
  • "Já sem hráč taky a nevim o byzns je sakra duležita cast her a jak vypadají, chápum že pro lidi po 15let je to na pochopeni težké a nezajimavé, ale pro mě a ostatní s iq vecim jak 80 to je užitecná informace."

    jj, je vidět, že s IQ jsi na tom fakt dobře :) Píšeš ožralej nebo jsi byl dlouho na sluníčku? :)
  • Já sem hráč taky a nevim o byzns je sakra duležita cast her a jak vypadají, chápum že pro lidi po 15let je to na pochopeni težké a nezajimavé, ale pro mě a ostatní s iq vecim jak 80 to je užitecná informace.
  • tak na to necum :)..je spousta jinejch *3*
  • Přesně kvůli tomu už fightcluby témeř neposloucham - z některých ta arogance a profesní vyhoření úplně strika. Člověk si říká, proč nejdou dělat něco jiného? Zvlášť když si ještě stěžují, ze se tím ani nedá uživit a musí pracovat ještě jinde ... Divná partička.
  • Za mě hrej.cz - mnohem sympatictejsi redakce, na které je o hodně víc vidět, ze je hraní her baví. Kdyby do fightclubu nechodili hosté, tak by pro mě byl témeř neposlouchatelny - byznyscast kdo koho koupil, jestli firma xy vydělává / prodělává mě nezajímá. Jsem hráč a zajímají mě hry.
  • znáš snad český nějaký web, kde jsou lepší lidé než na games.cz??? Pochybuji...
  • The_Troll
    Veľmi rád si zatrolím na webe o hrách, ktorý založíte vy dvaja - konečne web od ľudí, ktorí hrám rozumejú!
  • Kamil.Zatlouikal
    ale má pravdu
  • Vykopejte se prosím z toho cynismu a arogance..
  • Naprosto souhlasím. Redakce by měla zvážit zda pořad vůbec dále dělat, pokud je to nebaví. A pokud to dělat chtějí, mají to dělat pořádně a ne s těma kyselejma ksichtama, za každým slovem vole, všichni otevřený notebooky - nevím jak více už by se dalo předvádět čtenářům, že jsme jim lhostejní, stejně jako jejich práce!

    Zároveň bych touto formou chtěl vyzvat jednotlivé redaktory, aby se zamysleli, zda je práce stále baví a zda by nebylo lepší se posunout třeba někam dál, protože na tohle se opravdu nedá dívat..
  • The_Troll
    ...tak povedal samotný kráľ všetkých dier - max!!! A týmto výrokom sa konečne zapíše do análov, vždy po tom túžil.
  • z games se stava dira, chtelo by to zasadni zmenu konceptu, smerovani, organizacve prace, vedeni atd. a najmout nove lidi kteri hram rozumi
  • Mart9
    Tak dotazy byly tentokrát zvládnuté dobře, už byly daleko horší díly. Zamítavý postoj zaujali jen proti bando legrandovi a jeho některým hloupým otázkám, navíc je to jeho blbost, když se ptá stylem, na který jde odpovědět Ano/Ne.

    ALE, zklamala mě část o Mafii, říkal jsem si, kdy začne pořádná povídačka, ale místo toho tam bylo pár žvástů o zasazení dalších dílů a jak levý gauč nudilo ježdění po městě (mimochodem jedna z nej věcí na obou dílech) a pak byl konec, to je zklamání. Na tu hru se tam těší snad jen Adam. Snad jste si to nechali na příští FC, který už by měl být po tom traileru. V tom případě ale ať nechodí Petr, který k té hře nemá co říct, až bych řekl, že je proti ní zaujatý. Pozvěte místo něj nějakého fanouška. Chci více nadšení!
  • Jack1947
    https://en.wikipedia.org/wiki/Nanking_Massacre *7*
  • Jack1947
    To samé platí o tobě " dívčí trolle" *3*
  • Jack1947
    Je repríza lol... tak jaké pak ještě...
  • to by neslo, onio uz davno hry nehrajou, jen si o nich ctou a apk rozumujou kdo kde jak drby
  • co to meles? Od kdy si civilove zaslouzi bombardovani? Tohle bych z huby nevypustil. Hlavne ze poucujes. Jinak souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit