Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adam je neskutečně pozitivní redaktor. Fakt ho mám rád, je neskutečně informovaný o tom co dělá.
    • Mart9
      Hlavně se mi hrozně líbí, že nechytračí, ale pěkně se ptá, když neví, a rozvíjí diskusi. Škoda, že ho tam Pavel při jedné otázce setřel.
    • Adam je fakt super a měl by dostávat víc prostoru. To se nedá říct o nevtipném Dobrovském v těch jeho vždynevkusných hadrech a účesu podle kastrolu...
      • Ja porad marne cekam kdy ho zakazou :D Minimalne co se moderovani tyce jsou myslim ohlasy dost drtivy. Ale to jsou asi jen ti trollove, neboco... Nebo tak si to asi redakce rika.
        Dobrovskemu nic zlyho nepreju, pejska mi nenakop, maminku nepomluvil, ale co prevzal FC, slo to cely pupkem nahoru. A fakt nemyslim smichy :D
        Poslech par starsich dilu ten pocit prohloubil, a podcasty bez nej to potvrdily definitivne. Achjo
        Rad si prectu jeho clanky, jako radovej host taky neurazi, ale... Doprcic... V cem byl spatnej janchor?
        Asi by to chtelo petici, nepochybuju ze by uspela. Ale dokud takhle "hejtujem" v diskusich tak to asi nikdo vazne brat nebude.
        Pritom me to fakt mrzi protoze FC byl muj jedinej oblibenej ceskej podcast.
    • To je dost pravda... I kdyz se mi zda nekdy lehce premotivovanej nebo nahypovanej, nevim jak to rict, tak se mi na nem hodne libi, ze i kdyz ho Pavel dostkrat utnul ve FightClubu, tak se neurazil a pokracoval s tim nadsenim dal. Diky za dalsi FightClub :)
  • VaZqeZ_EU
    221... to je hrozný jak to letí!
    • Taky si říkám... už 221 článků jsem musel ignorovat.
      • Mart9
        Ale diskusi neignoruješ *1*
        • Protože předchozí komentář byl původně na úvodní stránce, tak jsem reagoval pouze na něj. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit