Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedina dobra (vyborna) hra podla filmu je Tron 2.0.
  • drda by hladovi ukous pupek místo pozdravu
  • trzba neni vydelek, pomerne casty omyl
  • proc maj potrebu se vyjadrovat lidi co o tom vylozene nic nevi :D
  • na superkombo Hlad-Drda-Vávra by museli dokoupit další gauč
  • Jack1947
    Byla to sra*ka ale zase měla hezké zápasy s roboty vs nestvůry. Takže není divu že po vzoru transmorfers tohle bude pokračovat ...
  • MickeyMutant
    Drda by s hladem nevydržel ani pět minut.
  • Dogkiller
    Fajn a příjemný FC, obzvláště bez Grygárka. Mistra Hlada jsem tu viděl poprvé a musím uznat, že za nesympatickou přezdívkou se skrývá rozumný člověk s kvalitními názory, co umí dobře mluvit. Někdy bych si nechal líbit superkombo Hlad-Drda-Vávra. *5*
  • Netreba zabudat ze polku trzieb beru kina.
  • Podstatné sú tržby z Emeriky, tam to dalo iba chabú stovečku, zo sveta im ide z tých tržieb cca 50%, takže nič moc
  • alien5
    :) akorad je vyhorelej jako kazdej recenzista :) a vetsina redakce moviezone.
  • Je smutný, že ve tvym věku neudržíš moč.
  • Chim
    Nikdy neříkej že něco nejde, protože se může najít nějaký užitečný blbec, který to neví a udělá to.
  • janchor
    Rozhodčí, tzn. ne jeden člověk. A pořád v oboru, kde můžeš objektivně říct, jestli někdo při tom a tom skoku upadl nebo ne. Hodnocení díla / zábavy, nota bene zábavy, na který přímo participuješ, je úplně jinej sport. Snaha narvat to do vzorečků dopadne vždycky nějak takhle: https://www.youtube.com/watch?v=LjHORRHXtyI
  • desiRable
    Mr. Hlad :-) Při pohledu na něho uchcávám smíchy *1*
  • flash789
    je to jednoduche. recenzi hry z osobních pocitu a srovnavani zvladne každý.Ok, srovnavani potřebuje byt uz o level vys, a je potřeba mit něco odehrane. Kdezto napsat recenzi globalne´aby si z ni každý udelal vlastní nazor vyžaduje hluboke znalosti napric herni historii i soucasnosti. Třeba recenze pana Dobrovského mají zablesky toho co pisu:)
  • Chim
    Nevím jaká je přesně definice slova recenze, ale obávám se, že pak už by to prostě nebyla recenze ale něco jiného (nevím jak to pojmenovat). Osobně by mi taky toto nepojmenované cosi vyhovovalo víc, než klasická recenze.
  • flash789
    Jo to souhlasim, ciselne hodnoceni by byt nemuselo, když by byla recenze skutecne napsana tak aby si každý z ni mohl udelat vlastní názor. Coz většinou nebyva, většinou jsou to jen osobní pocity a srovnavani, coz je zavadejici, u recenzi tohohle typu je číslo nutnost.
  • Chim
    Tak ono i tohle by se dalo řešit. Například tak, že samostatné hodnocení určité kategorie (grafika, hudba, příběh...) bude mít různý vliv na výslednou celkovou známku u různých typů her (rpg, adventura, strategie). Vyřešit se to dá obyčejnou excelovskou tabulku a několika vzorečky *4* .

    EDIT: Podobně to bude asi i u toho krasobruslení, kdy Tanec se asi hodnotí jinak než ta klasická akrobacie (nebo jak se tomu vlastně nadává *1* )

    Nicméně aby tu nevznikl nějaký omyl, tak uvedu, že já se bez číselného hodnocení klidně obejdu a pro mě za mě ať se třeba i zruší.
  • flash789
    podle me ne, hry mají spis bliz k filmum, tam to taky nikdo nedela. U krasobrusleni ze vždy hodnoti to same, třeba grafika je daleko min dulezitejsi u strategie nez u FPS, tudiz by strategie byla vždy takzvane bita a to same plati třeba u pribehu, nektere hry ho k zabave nepotrebuji a nektere se bez nej neobejdou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit