Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každá hra co tu má recenzi je porovnávána bud uplně odlišnou hrou nebo předchozím dílem což jsou 1-2 roky ale třeba Mafia to má 8-10 let? :-D Jsou to nesmysly...každý chválí co ho baví a poslouchat tady ty lži tak bych hrál asi jen Assasina a CoD :-D :-D Každý debílek co se aspon o ty hry s 20% zajímá vý co je dobrém a co ne :-)
    Nejlepší hry:CoD,Assasin,GTA,Far Cry,Crysis,Battlfield,MoH,Mafia,Splinter Cell,Need for Speed,Fifa,atd... Přesně tyhle hry budou vždy v top tabulce i když vám tam bude něco chybět neřešíte to :-)

    Hry o kterých nevíte co si myslet:Skyrim každý je do toho hotovej ale předchozí díly jako Oblivion či Morouwit(nevim jak se píše) nikdo nezná...Fallout 3... kdo hral jen New Vegas tak je trapák :-) dále třeba Bioshock,Dishonored atd...

    Hry (dáli se tomu tak řikat) pro jednoduchý a málo náročný hráče:Deus Ex,Wolfstein,Doom,Serious Sam,Zaklínač atd....

    Jediný žánr hry který nedokážu takto popsat jsou strategie....i když Empire total war je nej...ale i Red Alert či Age of Empire jsou dobré...:-)

    Nejlepší hry co sem tu napsal hrál každý i já a proč? KOMERACE...prostě deš s davem..CoD má 100% v bodování ale třeba Dishonored jen 60% co si zahraješ? :-D Trapáku
    • Tys měl asi dobrej matroš...
  • Radsej by som prijal pokracovanie povodneho Far Cry nez obrok to iste v novom prostredi...
    • Johnny
      Mě osobně třeba první Far Cry bavio do chvíle než se tam objevili ti mutanti.
      • Prvni Far Cry me bavilo do chvile nez se tam objevili mutanti. FC2 me bavilo chvili nez se mi totalne zajedlo nudny cestovani, rozbijeni zbrani a respawnovani vojaku na checkpointech. FC3 me nebavilo vubec...
      • přesně tak..
  • CoD nebo Far cry.. já mám tedy jasno co mi dá více zábavy. :)
  • Zdravim...chci se zeptat na ps3. Mam problem s co-op...nahodny pripojeni me to hodi bez problemu k nahodnejm hracum ale jak mile chci pozvat brachu nebo on me tak to nejde furt nelze se pripojit zkuste to priste...nekdo prosiiiiim radu?
  • Černá obrazovka jde vyřešit nelegálně, když si stáhneš Extreme Injector (http://lukaszafer.kabel1.cz/a423-far-cry-4-fix-pro-dual-core-a-cernou-obrazovku)
    Původně jsem psal na podporu Ubisoftu a ti mi stále neodpověděli, jak tu obrazovku vyřešit legálně.
    No ale když jsem tedy spustil hru, zase mi nefungovala myš. V menu funguje, střílet můžu, ale rozhlédnout se kolem nemůžu, pořád kouká jen dopředu a nemohu kameru natočit.
    Není tu někdo kdo by vědět co s tím?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit