Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Unreal, Duke Nukem, Half Life, Quake .. co hra to pojedem a defakto redefinice žánru. V čem je FC4 tak vyjímečné? Stejné běhání jako trojka s tím, že už to tu bylo :) Stejná nuda i stejná zábava. Já nevím, tohle prostě nevidím jako 9tkovou hru. Zas takové orgie to nejsou.
  • Já si myslím, že Ubisoft teď za poeslední dny nechává dost EA v závěsu... *1*
  • 9/10? je to normalni sr**ka
  • Těsně vedle. Hry od Ubisoftu nekupuju, nestahu a prostě nehraju. Poslední cca 3-4 roky to skutečně dodržuju. A nenapadá mě za tu dobu nic, co by mě nějak zásadně lákalo. Ale chápu co chceš říct, lidí co nadávaj na Ubisoft a okamžitě hledaj torrent v den vydaní jsou ubohý..
  • ubi hateri ktori si to navyse len upiratia
  • Přesně :D To víš to je ten syndrom starších lidí takový to za nás bylo líp voda byla mokřeší, nebe bylo modřejší a podobný, ale jak to bylo ve skutečnosti už si radši nepamatujou.
  • Robotron3
    Myslíš doby, kdy vycházel Doom třeba? Třeba dvojka, která dostávala 9, nebo 10/10? A byla oproti jedničce vyloženě uplně jiná a strašně originální? *3*
  • To sice neznamená, ale děje se to ve většině případu.
    A skutečně pochybuju, že si "zavrhl" Ubi.A co to vůbec ve tvém slovníku znamená ? Zavrhnout jako nehrát jejich hry ? Pochybuju, protože bys těžko odolal nějaké jejich hřě pokud by to byla tvá krevní skupina.Zavrhnout, jakože hrat jejich hry "ZADARMO" ? dost možná.
  • 9 za přeskinovanou trojku? Kde jsou ty časy, kdy 9tku dostávaly vyjímečné vypiplané hry, které byla radost hrát.

    Ve FC4 mám odehráno tak 5 hodin, ale víc než 7 bych tomu nedal. Je to dobrá hra, není špatná. Ale je to to samé, jako trojka jen v jiném prostředí, což by mi ani tak nevadilo. Víc mě štve samotná náplň hry, většinou je to nepodstatná vata a pak to kazí detaily jako např. zaminovaný most.. jdu na něj, bum. Řeknu si ok, nasednu do auta, rozjedu se a vyskočím.. auto jede na most... čekám, čekám že bouchne .. a ono nic .. auto projede... wtf? Nebo sestřelím orla, orel spadne na zem, utíkám na místo dopadu a orel nikde ... :D Takových chybek je tam víc, není to nic zásadního, ale přesto.. za 9 tohle určitě ne. Ale každý máme svůj pohled na věc a svoje hodnoty kvality nastaveny jinak :) Jen mě to překvapilo u Olejníka, který pamatuje dost dobře i starší hry, zažil tu dobu a myslel jsem si, že ví co to je, dát nějakou hře 9tku.

    FC4 za mě zatím 6/10 a že by mě ta hra nějak extra bavila se říct nedá, jo, hraju to, chvílema se bavím, ale fakt jen chvílema. Nějaká nářezová jízda za 9 to fakt teda není. Každý kdo má o tu hru zájem si však obrázek udělá sám. Proč tu dávno není zavedeno hodnocení čtenářů ? Kde by každý klikl číslo a postupně se to průměrovalo?
  • Veskoslav
    Ubisoft=automacky špatná hra
  • Jako Ubi hater můžu říct, že je mi kvalita vcelku ukradená. Ubisoft jsem zavrhl z jiných důvodů (který tady nebudu zdlouhavě popisovat). Jenom sem chtěl poznamenat, že nemít rád nějakjou společnost neznamená nutně házení špíny na vše, co vyrobí..
  • Mno já nevim ale po pár hodinách hraní mam teda Minga jako záporáka mnohem radši než přestřelenýho Vaase, kterej byl tak šílenej že by snim jeho kámoši asi hodně rychle udělali krátkej proces. Kdežto Ming mi přijde reálnější jasně taky neni úplně normální, ale neni úplně vypatlanej jako Vaas a ta trocha šílenství se k takovýmmu diktátorovi dost hodí.
  • definuj ubi hatera pls :) ...
  • Robotron3
    Koukám, že dvě nenáviděný herní společnosti slušně bodujou. *4*
  • Po zkušenostech s Crysis sérií jsem rád, že se Far-Cry zhostil tým, kterej má zájem o tu značku a má zájem jí dělat jméno dobrýma hrama ... těšim se na to !
  • Není jiná než trojka a právě proto se mě líbí.Jsme v šesté kapitole a už se těšim co bude dál.
  • Ubi hateři to určitě uvidí jinak i přes kvality jaké hra podle recenzenta má :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit