Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    S tímhle šlápl ublisoft dost vedle, s posledním crysis mě sice udělali neskutečnou radost, (hru jsem si po dohrání musel koupit ještě jednou *4* ) ale todle vypadá hrozně nevkusně. Jak ve špinavé diskotéce z 80. let plné levného chlastu a přestárlých prostitutek.
    • C'mon, když už trolovat, tak pls bez kravin, Ubi dělalo na prvním FC, to je fakt, ale Crysis of Ubi... hloupý troll, fuj!
    • Ty se svym teplym xichtem máš co povídat. By si za svůj gay "look" zasloužil zaplácat uši do hlavy.
    • Ferdis2
      ublisoft - crysis ???
      Ty už to nehul... !!!
    • kubi-wan
      Ty seš přestárlá prostitutka.
  • Bez českých tittulků??? WTF nalákají vás kopletně přeloženou hrou pak kní vydají jedno DLC s češtinou a na další už hází bobek? Tak to smolíka FC3 mám koupenou speciální edici a datadisk jsem si chtěl koupit, ale to si horadši stáhnu!!! Teď mne mrzí, že jsem čekal až to vydají, už sem to moh mít dohraný *9*
    • kubi-wan
      Jednoduchý východisko: Nauč se anglicky.
      • Jednoduší bude si to nekupovat!
      • First things first. Začít by měl s češtinou.
        • vem si prášek
    • sleepless
      Není to datadisk, ale samostatná hra.
      • Tak to je sice fajn, ale ne věci to nic nemění...
  • Tak tadle hra se mi zdála jako strašnej kýč.Teď lituji že jsem jí nepořídil ihned.ZA 400,- to nemá chybu,samotný far cry 3 mě moc nebavil,ale toto je prda,nádherné herní tempo,nepřátelé jen padají a ta atmosféra,hudba za 1.Akčňárna jak má být.Trochu delší a nemuselo by se to stydět za samotný plnohodnotný titul.
  • Dnes jsem koukal na USA ps storu!Je tam demoverze teto hry,:cini cca 1777mb.Snad bude dnes i na cz storu!Uz stahuji!zdar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit