Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa

    Failout.😎

  • Maxianimal

    Když tady tak čtu, jak to někteří nekriticky obhajují, musím přispět svým Troškou do mlýna. Jsem ideální cílovka na novodobý Fallout. F1 jsem nehrál, F2 jsem hrál chvíli, ale nebavil. F3 jsem žral, NV mě moc nebavil, ale dohrál jsem a u F4 jsem strávil asi 130 hodin. Takže F76 by měl být přímo pro mě, right?

     Už když jsem viděl gameplaye, říkal jsem si, že t na mě působí tak nějak divně, staticky a nedodělaně, ale na druhou stranu se mi líbilo, že tam budu moct lítat s kumpánama a plnit questy, protože přesně to jsem si říkal u hraní F4 ("ty vole, kdybych tady tak moch lítat s kompadres, to by byl cajk"). Pak vyšla beta, viděla jsem gameplaye od hráčů a moje nadšení opadlo. Nicméně v den vydání, jak už to tak u mě bývá, jsem to prostě nevydržel, a hru koupil.

    Jak se píše v recenzi, prvních pár hodin jsem byl nadšený. Ano, ihned jsem musel přes .ini soubor změnit FOV a zapnout AA, protože hra to neumožňuje. Ok. Práce s inventářem je šílená, nosnost velice omezující, ale ok. Přítomnost lidských NPC mi taky nevadí. Grafika na mě působí dojmem "ok, mohlo by to bejt hezčí, ale ošklivý to není". Prolítnul jsem první města, splnil první questy, zjistil jsem, jak funguje survival (nefunguje), jak funguje PVP (nefunguje), jak funguje interakce s lidma na serveru (nefunguje - F76 ani neumožňuje mít push-to-talk, jen always on-off). Ale ok, to jsem ochotnej překousnout, něco se dá opravit, něco přehlédnout. 

    Střih o cca deset hodin později: Absolutní absence nutnosti chodit v partě, jelikož všechno ustřílíte sami (kromě jednoho případu - Mirelurk queen. Byl to ale event, na k terý je potřeba třeba 5-10 lidí, a ti se samozřejmě nesejdou). Questy typu "jdi a seber 5 flašek od piva". Neskutečně iritující omezení nosnosti, když jediná věc, kterou ve F76 děláte, je sbírání junku. Omezení inventáře v krabici, co máte na základně (vítěz o nejhorší game design rozhodnutí v tomto tisíciletí) Dál hladovění a žíznění co pět minut, zbraně se rozbíjejí tak ryhcle, jako kdybych s nima nestřílel, ale mlátil o skálu. Stavění je horší, než ve F4. Na stavění jsem se hodně těšil, ale neuvěřitelný restrikce v rozpočtu a velikosti základny mi to znechutily. Všudypřítomné bugy, kdy nepřátelé clipují do podlah a stěn, přičemž oni vás hitnout můžou, ale vy je ne, jsou neskutečně frustrující. 

    Nejhorší je, že to chci hrát. CHci, aby to byla aspoň ucházející hra. Chci chodit v partě a plnit questy, který bych sám nedal. Ale hratelnost a nastavení hry to jednoduše neumožňuje. Takže už teď vím, že tý hře dám ještě tak 5 - 10 hodin a bude pro mě mrtvá. Možná za půl roku, pokud s tím něco udělají, to zapnu. Pro mě to není ani tak zklamání, protože jsem nečekal zázrak, ale spíš překvapení a úžas nad tím, jak špatné a nedodělané to je.

    • species

      To je fact divny ze te to nebavi, jak rikas, idealni cilovka. Posle vseho mas selektivne rad spatny hry. Znamena to tedy ze F76 je hra dobra a vsichni ostatni by si ji meli zahrat?

      • exmaxx

        Chlape, tys ten jeho prispevek snad necetl. Rekni mi, kde pise o tom, ze "F76 je hra dobra a vsichni ostatni by si ji meli zahrat"? Hezky patek. 😉

        • species

          dedukce, jelikoz rika o F2 ze ho nebavil(imo nejlepsi dil) a NV ho taky nebavil(imo nejlepsi novodoby dil) a rika ze ho nebavi ani F76 tak mam opravdu chut si to zahrat.¨

          a ano hry jsou subjektivni a bla bla bla

          • Johnny

            Mě taky fallout 3 bavil víc než NV.... Fallout 4 mě také docela bavil ale tuhle rádoby onlajn kravinu opravdu ani nezkusim. 

          • ucho

            nektery starsi hry vyzaduji cas, aby te pohltily. je proste moc her a dokazu pochopit, ze nekdo radeji sahne po F3 nez po F2...

            NV kritizuje vic lidi. ja jeste nehral tak nemuzu soudit. hral jsem jen F3 a dobry, pristi rok si dam NV, ale mam z toho trochu strach na zaklade toho, co pisou ti kritici, co se jim tam nelibilo.

            • Morlang

              to by mě zajímalo, co se jim tam nelíbilo

      • Maxianimal

        To jo, protože soudit člověka podle jediný frančízy her, která ho baví, vypovídá o jeho vkusu. Stejně tak vypovídá o tvé inteligenci tvůj rádoby chytrý příspěvek. Žij blaze a neotravuj.

        • species

          uff predstav si to, nekdo komentuje tvuj wall of text na internetove diskuzi.

          • Maxianimal

            To, že máš problém se čtením více než dvou řádků není můj problém. A teď prosím kšá, kšá.

            • species

              Ne.

  • KamilZm

    Luxusní recenze! 

  • Jez3vec

    Čekal jsem tak 5-6/10 jen kvůli značce.

  • Inquisitor

    Jsem rád, za objektivní zhodnocení a známku. Například na pcgameru 60 procent, se mi zdá hodně laskavé hodnocení. Každopádně takové zacházení si Fallout opravdu neslouží. S hrůzou očekávám co vypustí příště.

    • maros.goc

      Sector - 7/10

      • Veskoslav

        Sector berou vážně jenom jeho vlastní redaktoři....naposledy BF V 9/10:)


  • species

    Skoda ze tam neni BR mod :(

  • Úprimne povedané teším sa , že si konečne niekto narazil hubu, pretože tento novodobý trend nanucovania hráčom  "čo by vraj chceli hrať" "hráči nepotrebujú v hrách príbeh" a "všetci hráči chcú battle -royale" a podobné kydy viedli celý svet hier kamsi, kde ho nikto určite nechcel mať. Pozrite kde je dnes Call of duty, Battlefield a teraz aj Fallout. Hry ktoré okrem akcie stáli na pomerne silných príbehoch. Nie páni vývojari a páni v kožených kreslách za nimi ja nechcem battle royale  ani zombie mód v každej hre a ak tam nie je príbeh tak nech sú ´tam možnosti ho vytvárať. Tak ako to umožňoval napríklad Mount and Blade. Na Division mám nahrané viac ako 2000 hodín, ale aby boli 

    všetky hry ako Division tak po tom  vôbec netúžim. Pomaly a isto sa z hier vytráca kreativita, jeden sa opičí po druhom a nakoniec už nebude čo hrať.  

    • twicer

      Je hlavní proud a pak spousta alternativních titulů kde si najde něco každý, pokud máš problém v dnešní době najít něco co tě baví tak za to může hlavně tvoje neschopnost.

      Navíc pokud si schopnej hrát Division 2000 hodin a pak přijdeš plivat na F76 kvůli příběhu, tak to něco vypovída o tvém uvažování.

    • jindra.veliky

      Battlefield stal na silnem pribehu?? A to kdy? :D :D ani jedna kampan nebyla dobra a stary dily ani zadnej stupidni sp nemeli

      • Veskoslav

        Třeba Bad Company Jindřišku?... 

        • tomasrippl

          Bad company měl příběh, ale opravdu bych ho neoznačil za silný, jen tam nějaký byl. To už potom i just cause má silný příběh 😀

        • jindra.veliky

          boring af

  • mikezz

    Od Bethesdy mám rád strašne moc všetky Fallouty (NV<4<3). Dúfam, že 76 bude finančná katastrofa, nikdy som žiadnemu štúdiu neprial nič zlé, ale čo momentálne predviedla Bethesda s Falloutom je neskutočšný clusterfuck. Ak hráči teraz nezahlasujú svojimi peňaženkami, tak sa môžme na podobné nádhery tešiť v budúcnosti pravidelne. 

    • species

      new vegas nedelala bethesda ale.

    • Veskoslav

      No evidentně už zahráli. Betha se vždycky chlubí prodeji. A jenom krabicovky mají v Eng o 82 % nižší prodejnost než F4, takže u digitální distribuce i kdyby to bylo "jenom" o 50 %, tak jim to vesele přeji.

  • skaven

    vsetci gratulujme bethesde, kde posuva fallout. Podla mna uz od 2008. roku


  • maros.goc

    Fuh! Tak, treba vyuzivat celu stupnicu! Underworld Ascendant by tu dostal asi 0 :-D 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit