Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by to byl oficiální Fonline2, které je teď od ruského nadšence jen s víc questy a lokacemi a třeba i větší mapou, tak bych byl nadšen. Formát DayZ mě vůbec neláká takže tohle mě asi mine.
  • jeeeej,,,,sem s tim!!!!konecne me znovu zacne bavit Fallout *5* ,,,,,!!!!ONLINE!!!!!
    • konecne si cim dal vic tvurci uvedumujou silu onlinu a kaslou na off,,však co off je mrtvej,,nebo pro ty co nemůžou mit z neakeho duvodu internet...
      • Nebo pro ty, co si rádi pročtou příběh a hltají ho jako nějakou knihu. Nebo pro ty co si místo filmu pustí strhující příběh. A to mě u celé série Fallout strašně baví.
        • cist muzes i v onlajnu………..však ono off by tam mohl klidne bejt vid *5*
          • Jack1947
            Dobře zkusils trolling nevyšel...
  • Kompost
    vy ste vazne spravili cely clanok postaveny na jednej nepotvrdenej informacii od anonymneho zdroja a dohadoch? tlieskam. je absolutne jedno ci to je pravda alebo nie, nebolo by lepsie pockat na oficialne stanovisko bethesdy a potom sa v tom vrtat?
    • Protoze ten anonymni zdroj leaknul presne informace o Fallout4 jeste pred tim nez vyslo.
    • nevidím tu problém. Já sem chodím pro herní novinky a zajímavosti a pokud někdo další sjíždí, jiné weby, twitter, facebook a sleduje tyhle dohady a spekulace pak chodí sem a drbe do redakce, že je zbytečné o tom psát... tvl, není to jedno? Já bych se tuhle informaci třeba jinde nedověděl.
      • Kompost
        uplne stacila vcerajsia zmienka o tom ze kotaku ma nejake dr*y z anonymneho zdroja a link. cely clanok len o tom je uz prehnane ked uvazime ze su to nepodlozene informacie. vobec "nedrbem" do redakcie, pozastavil som sa nad tym a polozil vecnu otazku. keby som chcel klepy tak mozem zacat citat dennik starej blazovej.
        • Podle mě zajímavý - a přiznaný - klep, rád jsem si ho přečetl. Aspoň se nebudu na tu hru těšit.
    • Nakonec, proč ne? ČT přece na tomhle "udělá" celodenní speciální vysíráni na 24. plus několik Zpráv na 1. a 2. A pak ty bláboly vysírají klidně i rok poté, co jsou vyvráceny...
      Prostě taková ta vyvážená novinařina, no.
      • Pro všechny: Bylo to sice míněno jako sarkasmus (já vím, příště si seženu tu ceduli), ale děkuji všem potrefeným kachnám za kejhání :D Jo a noviny čtu všechny zmíněné, plus něco navíc. Mám to jaxi v popisu práce, bohužel. No a co se zmíněných politiků týče - mno, jak ví každý kdo byl někdy na vsi, když je někde koryto, tak holt si to k němu přihasí prasnice. A pak chrochtají a rypákama se od toho koryta navzájem odstrkují. A často ty největší prasnice to koryto zalehnou, aby k němu jiné prasnice nemohly. Nic nového pod Sluncem.
        • Pozdě. To nešlo pochopit. A zbytek tohohle příspěvku taky nedává smysl.
      • @A.
        Hele a nepleteš si to se CNN nebo MSNBC? :D
      • Tak se prosím vraťte k vyváženým zprávám TV Barrandov a na Pitomiův Facebook a nečtěte diskuze k novému Falloutu.
        • Prosím vás, Pavle, přezdívku Pitomio vnímá dotčený jako urážku s případnou soudní dohrou. Obecně přijatelnější se jeví "Lobotomio".
          • Lobotomia beru. To by vysvětlovalo, jak z mladého skauta mohlo vzniknout něco takového *4*
            • Prachy.
        • A ty na novinky iidiote
          • Ne, děkuji. Novinky.cz opravdu nečtu.
            Ale doporučuji vám zhlédnout následující video, pravděpodobně se v něm poznáte.
            https://www.youtube.com/watch?v=jF-CkMpQtlY
            • uaxpk
              tom: opět, uveď proč nebo kde ČT lže. To co jsi "postnul" není lež a mimochodem to sem vůbec nepatří.
            • Dalsi obdivovatel ulhane Ceske televize. Hlavne nahradit slovo islam islamismem a problem s islamem je vyreseny.

              http://www.evropskehodnoty.cz/wp-content/uploads/2016/05/Co-si-mysl%C3%AD-evrop%C5%A1t%C3%AD-muslimov%C3%A9-a-pro%C4%8D1.pdf
              "Právo šaría by zavedlo jako jediný nebo hlavní zdroj práva 72 % muslimů ve Francii, 69 % ve
              Velké Británii, ale jen 13 % muslimů v Německu. Tam se naopak 44 % domnívá, že šaría by měla
              být pouze morálním vodítkem, a 34 % si myslí, že by neměla mít žádnou z těchto rolí."

              http://www.ceskatelevize.cz/porady/10122711478-duchovni-kuchyne/307298380030008-islam/
              Tady neco pro milovniky islamu. Doufam ze natocili i dil o umirnenych nacistech.
            • Aha. Takze si ty politicke nesmysly chodis ventilovat do diskuzi o hrach
              Ty asi budes inteligent..
          • Je hezké, jak ti hateři ČT a fanoušci Barrandova, Sputniku apod. nic nevysvětlí, ale ostatní jsou podle nich idioti (a ještě s hrubkou a překlepem v pěti slovech). Zřejmě vzor Zeman.
      • Nový pořad: Diskuze na gamesech s Jaromírem Soukupem
        • http://skillzone.cz/hry-jaromira-soukupa/
          • uaxpk
            Dobrý, pobavilo.
      • uaxpk
        Dokážeš uvést příklad "celodenního speciálu" nebo se pod nickem A. skrývá pan Soukup?
        • Skřípající novičok?!
    • Presne. A jeste neopomenou si do bethesdy rejpnout..
  • Jack1947
    No to je zklamání i když se to bohužel čekat asi i dalo no no nic tak tuhle hru vyškrtnu ze seznamu jakž takž očekávatelnejch kvalitních her... Budu doufat že nebude moc podobnejch přešlapů do online survivalu, ono nač smutnit třeba tohle bude online survival apak oznámí Fallout kterej naopak bude čiště offline záležitost, zázraky se stále dějí *3*
  • no to trvalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit