Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No zajimavy...podle gamespotu hodnoceni kolem 7.5 a tady 5 :-) ted cemu verit...
    • ucho
      udělej si aritmetický průměr ;)
      • reknu to asi takhle hral jsem vsechny 1 2 i trojku a trojka je z nich nejhorsi zahrat se da ale nic neni dotazeny do konce od vseho trochu
        • mognar
          Já si zase myslím, že trojka je stejně dobrá jak jednička..ne li lepší..jediný co mi na trojce vadí je to, co se stane po smrti :/
        • ucho
          přesně na to jsem se ptal. ne, počkat, já se na nic neptal :D
  • Hral sem fable 1 a musim rict, ze velky dojem na me neudelala. mozna kdybych to byla prvni hra, kterou bych vzivote videl, ale je a stale vychazi spousta lepsich rpg. pro nekoho to ale muze byt jednoducha oddychovka a muze mu to tak vyhovovat. 3jku sem nehral, ale co sem oni cetl, jevi se mi jako 7mickova hra. rekl bych, ze co ji schazuje na 5 u pc, je technicke zpracovani a spatna portace. Na tohle chtel asi autor upozornit i kdyz nesikovne rypal i do hry samotne a tak to zaniklo.
    • tak zalezi jestli jsi Fable 1 hral hned po vydani nebo ted... Ted v dobe nadupanejch grafik, technologii a buhvi ceho na tebe asi fakt neudela velkej dojem. Ja to hral hned jak to byla novinka na PC a fakt me to nadchlo... o ostatnich dilech uz se to podle me rict neda
      • ja som hral jednotku hned jak vyslo a nadchla ma asi prvu hodinu dve, potom to zacalo nudit, potom to bol priserny stereotyp a nakoniec som to dohral len preto ze uz som pritom stravil nejaky cas.

        Bolo to priserne detisnke, nieco ako tarzan a pritom sa to vydavalo za RPG. Sice rozpravkove RPG ale aj tak. Ta hra mala priserne vela chyb. Jednotke by som dal mozno 6/10 ak by som privrel obe oci.

        A ked je trojka taka lahucka ako vsetci hovoria tak mi to nestoji ani za vyskusanie, od hry ocakavam urcitu narocnost, inak nema zmysel to hrat. Ked je aj v "HC" mode velmi lahka tak imo ruky prec.
        • tak nesmis od toho cekat to co to neni, vsude je jasne napsany ze to je pohadkovy rpg a na nic jinyho si to nehraje, takze nemuzes cekat Zaklinace...me to nahodou bavilo, bylo to zas neco novyho a jinyho.. bylo tam dost novinek ktery v zadny hre do ty doby nebyly, pribeh a questy se mi naopak zdaly zajimavy a docela originalni, moznost rozhodovani, vyvoj/vzhled hrdiny, starnuti, moznost koupit dum nebo se ozenit, rybareni (sice blbosti ale bylo to neco novyho ;-D ), skillovani podle pouzivanejch dovednosti a melo to i atmosferu...me se to proste libilo ..Dalsi dily uz sem hral jen okrajove na konzolich a ty uz me tak nevzali, navic ta obtiznost je fakt na urovni triletyho ditete..jste proste nesmrtelny (v 1 taky nebyla nijak zavratna)
      • O grafice nemluvim, ta uz neoslnila tenkrat. Pamatuju si jako hru s nedotazenymi napady, s kratkou herni dobou a s durazem na veci, ktere byli ve hre zbytecny. Nevim na co se mam zamilovavat, kupovat domy, zakladat rodiny kdyz qesty sou nudne a repetativni. A co je v rpg dulezitejsi? Snad vyvoj hlavniho hrdiny mi byl simpaticky, jenze mi zas vadilo, ze sem nemohl vylepsovat hrdinu na miste a musep sem furt odbyhat na jedno urcity misto.
  • skaven123
    takze uz neplati ani toto:
    http://imageshack.us/m/189/1572/73270fa9bad070c23f92444.jpg
    uz je to len cisty grc *9*
    • Dokonalý! Čím víc se hry zjednodušují, tím víc si u nich člověk připadá jak po lobotomii. Další Call of Duty = poctivý výškrab mozku.
  • Žádný díl Fable jsem nehrál, ale chtěl jsem vědět jestli má cenu si ho na PC pořizovat. Lákalo mě tam možnost změna vzhledu postavy, mít vlastního psa, mít svůj hrad. Po této recenzi z Fable 3 mám velmi špatný pocit. Mohl by někdo kdo to hrál na xboxu říct, jestli to je skutečně tak špatné, hodně jsem od toho očekával. Pak pro mě asi bude lepší když počkám až zlevní Zaklínač 2:(
    • Podívej se na youtube na nějaká Lets play videa z Fable III.Vypadá to, že to ty lidi baví . *3*
  • Ja zkusil tedy jen kousek--dosel jsem si ven pro princeznu - a musim rict ze zatim to vypada kouzelne, takova pohadka pro dospele...animace obliceju, clovek uplne vyciti rozpolozeni dane postavy, hezky...
    Trosku je nevychytany preklad, myslim ze moc netestovali...viz priklad: prince se pta princezny jestli si to opravdu mysli, princezna odpovida: I do. a cesky desnopreklad zni: Jdu na to.
    :D :D :D juj
  • "Molyneux géniem průměrnosti"? To není ten chlápek, který udělal za*raně originální Syndicate, Populous, Magic Carpet, Dungeon Keeper nebo Black & White, že ne? Ne. Aha, pak je to v pořádku...
    • Přesně tak, takovej magic carpet, to byla teprve revoluce, ale to, že se mu něco nepovede ho ještě nesnižuje tak moc, to recenzent opravdu přepísk.
    • no jo.. jenže kdeže ty časy jsou.. *1*
      • To je fuk, kde jsou, už jen kvůli tomu, co udělal v minulosti, není žádným "géniem průměrnosti"...
        • Ale je a to z toho duvodu, ze vzycky kdys mu ma neco vyjit tak rika jak je to revollucni a po vyjiti rika, ze to neni ono a ze pristi dil bude lepsi. Tak to bylo snad u vsech jeho her *1*
          • jezis zase ty jeho kecy, co maji spolecneho s kvalitou her? Proste prokazal, ze ma napady, ze dovede udelat zatracene originalni hry (porkazal asi tak 10x ?)... to ze se mu 4 hry nepovedly nesnizuje kvalitu her predchozich. A hodnotit kvalitu hry podle necich kecu, tak to uz je opravdu demence...
            • Teo byl rychlejsi ..:)
          • Mě jsou jeho PR řeči u zadku, já jen vím, že hry, které jsem zmiňoval výše, neměli svého času konkurenci a některé (Black & White, Dungeon Keeper, Populous) ji nemají dodnes...
  • ucho
    hodnocení PC verze i jinde:
    Gamerant: 4/5
    Ausgamers: 7,2/10
    Incgamers: 7/10
    Metacritic: 73/100 (zatím)
  • fable II je pecka...
    III stala za prd, ani jsem ji nehral vic jak jednou neskutecne nudne Q typu bez tam a tam a tam nekoho zabijt, pak se vrat...
    neskutecne neprehleda "super" svatyne ktera celou hru naprosto kur*** a delala celou hru neprehlednou :/ Fable II byl paradni a do dneska ho este sem tam zahraju :)
  • Vážení čtenáři, omlouvám se Vám všem, které urazila věta "o devítileté Aničce". V žádném případě jsem v recenzi nechěl zmínit tragedii, která se v Praze stala. V textu jde pouze o nevhodnou souhru náhod, neboť mám v hlavním městě malou příbuznou téhož jména a nenapadlo mě, že by to mohlo být spojeno jinak, než jak jsem zamýšlel, o čemž snad dostatečně svědčí fakt, že jsem to byl vůbec schopen napsat. Věta měla pouze vyjadřovat, že daný quest je tak jednoduchý, že se hodí přinejlepším pro malé dítě a tam si lze nakonec doplnit jakékoliv jméno. Požádal jsem proto šéfredaktora Games.cz o opravu.
    • RakeW
      Ok, děkuji za vysvětlení a sám se omlouvám za křivé obvinění. Jinak mě osobně to samozřejmě neurazilo, jen jsem se nad tím pozastavil.
    • Jezis a to ti nekdo omlatil o hlavu? Tak tohle se mi teda nespojilo vubec... Vyznam celeho prirovnani byl jasny bez nejakych dvosmyslu... Nehrotil bych to.
      • dole v diskuzi se to rozebírá jako černej humor... tudíž vhodná reakce.
  • Na hodnocení recenzí bych nekoukal.
    Je uplně jedno zda ma 1/10 nebo 10/10
    Záleží na tom jesty vás baví.
    Hrál sem hru (Už fakt nevim kterou)
    Která měla 4/10 a mě přitom neskutečně bavila.
    Hrál jsem i hru 9/10 ktera mě nebavyla ani trochu.
    Každej člověk má rád něco jiného.
    Někomu se líbí Grafika někomu ne.
    Někomu záleží jen na Hratelnosti a na grafiku nekouká a naopak.
    Někdo to hraje jen protože v té hře jsou věci kterí se mu líběj atd. Mě se osobně Fable III líbí i když jsem ho eště nezkoušel takže nemohu přesně říct.Ale libí se mi Grafiky to vím jistě XD
    • ja s tim komentarem souhlasim hral jsem Rise of Argounauts ktera tu dostala asi 45% a hrozne me to chytlo a bavilo, dal bych tomu i 80% ...a pak jsem hral super vychvaleny CoD a po trech misich jsem to musel vypnout a odinstalovat...
    • Aaa.. bože, prosím vymaž z mé paměti vzpomínku na tento komentář! Jinak mě jeho obsah i forma mě bude děsit ještě pěkně dlouho.
      • Na druhou stranu s tím "double mě" jsem se taky dvakrát nevytáhnul. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit