Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru jsem ještě nehrál(některé předchozí ano) a tak bych se chtěl zeptat, zda je nutné být při hraní f1 2017 připojen k internetu, když se hraje režim kariéry, nebo dokonce při instalaci hry na pc? Jinak co jsem viděl ve videích tak se mi zdá hra hodně dobrá. Všiml jsem si jen pár věcí, které by chtělo opravit: výjezd od mechaniků vás klidně pustí do projíždějící formule a když máte poškozenou převodovku a zajedete k mechanikům, tak po výjezdu se vše jeví normálně, tedy bez poškození.(to by se dalo pochopit, když by jste byli u mechaniků pozdrženi a ne aby byla zastávka jako vždy 2-3 sekundy. Jinak co se mi také líbí je selhání vývoje - nepotěší to ale dodá to punc reálnosti. To je asi v krátkosti vše. Děkuji za případnou odpověď
    • Ani jedno z toho co kritizujes nie je pravda (F1 2017)
      1) Mechanici ta praveze v boxoch podrzia pokial ide po pit lane iny monopost...
      2) motorove diely + prevodovka sa opotrebovavaju (tak ako v realu) a treba si dobre zvazit kedy ktory diel vymenis, ci pouzite diely vyuzijes v treningu a nove v preteku - oprava nie je mozna....
      • Cau mas zaujem aj hrat multiplayer ? Hladam daku kumunitu, friends co maju f1 2017
        • Ahoj, rád bych si zahrál, ale nejdříve musím pořídit slušné PC(snad do Vánoc) a pak se můžeme bavit dále. Díky za zájem.
      • Jak jsem uvedl výše, nehrál jsem ale u několika videí jsem viděl zmíněné věci jako je to vypuštění do jedoucího vozu a zdánlivou opravu převodovky. Jinak s opotřebováním motoru a jeho částí + převodovky nemám problém. To jsem ani nekritizoval, naopak to vítám, jenom jsem chtěl upozornit na možnost, kterou hra nabízí, když se poškodí převodovka.
  • Lukass
    Tak nejak recenzi moc neverim, podle me sou to uplne stejny formule jako vzdy. Navic ten jejich engine uz je uplne za zenitem.
  • no konečně dobré formule
  • Nevim no, neprijde mi to objektivne na 9 , se vsema bugama, AI, zastaralou grafikou (o AA ani nemluve). A codemasters nemaji v posledni dobe zrovna reputaci neco napravovat :)
  • Můžu říct, že hrát kariéru za McLaren je slušné maso, už vím jak se cítí Alonso. :)
    • Fakt tam jsou věci, jako že ti uprostřed závodu do rádia řeknou, ať pustíš týmového kolegu před sebe? To by bylo cool. *4*
      • to byl Massa, Alonso byl ten, co předjížděl (Fernando is faster than you *1*)... teď má ale spíš problém dojet závod, motor to většinou nevydrží *3*
      • T ozrovna né, ale poruchy v kariéře jsou velmi časté, hlavně u McLarenu, Mám odjeté čtyři závody a už mám skoro zničené dva motory a jednu převodovku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit