Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    to ano, ale zase zober si to z pohľadu hráča hrajúceho za tú príšeru, komu by sa chcelo hrať za ťarbavý, pomaly sa pohybujúci kolos? myslím si, že tvorcovia si to uvedomujú, no spravili tento kompromis pre zachovanie dynamickosti a zábavnosti hry
  • To je vše strašně subjektivní, člověk si tak nějak musí sám hodně odehrát a hodně toho přečíst. Pak se může ztotožnit s někým druhým a pak ví, že když třeba Michal Rybka napíše: "Nový Railroad Tycoon je vážně pecka 8/10" tak si ten nový Railroad Tycoon opravdu užije a může jít do toho. Včera mě povavila 9/10 recenze na The Order 1886 zveřejněná na Iděsu - to si snad vydavatel zaplatil, aby přebil tu všeobecnou snůšku špatných recenzí. Autor tam do nebe vynáší The Last of Us a The Order 1886 k ní připodobňuje. Vzhledem k tomu, že mě TLoU osobně nechytlo - prázdné koridorovky já nerad, tak budu osobně věřit spíše těm negativním recenzím a u nich si pro jistotu ještě 2-3 body z hodnocení odečtu a místo The Order 1886 budu trápit dobrodruhy v Darkest Dungeon. Nicméně facepalm má pravdu - tohle není nic exaktně měřitelného, není správná hodnota. Ve výsledku tu nakonec budou jen dvě množiny lidí - ta co se s recenzentem ztotožní a ta co ne. Zažili jsme od devadesátých let moc případů, kdy víme jak to dopadá, když se recenzent neztotožní s tou větší množinou lidí ať už přehodnocením hry nebo jejím nedoceněním. Kamenován je vždy. :)
  • Číselný hodnocení je k ničemu, fakt že jo :-) recenze dost dobrá, ale podle hodnocení je to stejně "dobré" jako Order, to asi ne :-Dto je urážka vývojářů, kteří uvažují a snaží se o nápad :-)
  • Jack1947
    Tedy tomu se říká zápal pro věc!!! uveřejnit ve 2ráno recenzi . Když ostatní spí , Games stále dělá na plné obrátky. *3*

    (Myslím že nebudu komentovat ani známku, ani mikrotransakce DLC zcestnou politiku a skiny za reálné peníze,protože bagr!).
  • Tak nějakl, hru jsem zkoušel, ale po pár zápasech mi připadala neskutečne stereotypní.
  • *bije
  • jak u ktereho recenzenta...zrovna grygar byva prisny. nekdy az moc.
  • už jsme to psal nelíbí se mi papirova fyzika, hlavne to byje do očí u toho monstra ktere by snad važilo tunu a pritom se pohybuje jak z papiru
    ale koncept je zajimavej, otazka na jak dlouho vydrží zabavit
  • a tu skutecnou hodnotu si vzal kde, to by me zajimalo.
  • posledni dobou je potreba tady od vsech hodnoceni odecitat 2-3 body, aby se clovek dostal na skutecnou hodnotu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit