Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aukce
  • Rozšíření na asijský trh? Ještě, že tu nemáme žádný levelování, to by nás asijští pařani pěkně rozdrtili XD
  • Pred pár dňami so si po pol roku obnovil jedno konto aby som zistil, či by ma to zase trochu nebavilo. Hmm, nie. Po troch či štyroch rokoch hrania tam skrátka nie je nič nové, čo by som mohol skúsiť.

    Dnes už si ani nepamätám, čo ma na tej hre v minulosti bavilo. Neskutočný spam v local kanáloch vo veľkých systémoch, postovanie rôznych internetových mem, obrovský prílev teenagerov alebo iných detí, ktoré vypisujú všetko v nespisovnej angličtine a primitívnymi skratkami kedy každé slovo končí na z. Každá veta obsahuje lol, rofl a podobné infantílnosti... K tomu kopa designových chýb a nepohodlný ui, ktorý vytvára veľa možností na scamovanie, hackovanie a botovanie, tragický balans medzi jednotlivými rasami v pvp, neskutočne repetitívne pve, neefektívny boj proti rmt... a k tomu pridajte celkovú atmosféru nedôvery v hre (asi toto niektorí chudáci považujú za hc).

    Osobne nemôžem nikomu odporučiť aby začínal hrať túto hru ak neplánuje casual gaming hlavne s rl priateľmi. Ak si myslíte, že budete súčasťou "niečoho omnoho väčšieho," no tak to asi áno, veľkého botovacieho biznisu kde väčšina veľkých aliancií je napojená na rmt stránky a zvyšok na ccp a profitujú z insider informácií.

    Nepredpokladám, žeby sa to niekedy zmenilo k lepšiemu.

    *11*
    • A to mi pověz, které MMORPG nemá tyhle neduhy?
      • Priznám sa, že eveo je jediné mmorpg, ktoré som hral takú dlhú dobu, takže zo svojho pohľadu to rozhodne nemôžem zodpovedne porovnať. Ani už nebudem môcť, lebo predpokladám, že je to typické pre väčšinu týchto hier ako naznačuješ - a teda ma tento žáner už vôbec neláka.

        Jednoducho už mi to za to nestojí sledovať ten nekonečný spam "omgz, rofl, lolz, no u" a ďalších infantilných memov v kombinácii s ignoranciou ccp a strkaním hlavy do piesku ak ide o rmt/boting apod.
        • Samozřejmě, to dost štve i mě, ale stačí najít nějakou inteligentnější korporaci a mít schopnost hydioty ignorovat :)
    • prijde mi ze si eve nikdy nehral
      • Pod to se klidne podepisu.. +1
        • A podpíšeš sa pod blbosť.
    • Ctyri roky hrajes neco co je dle tvych informaci takovy odpad? Da se po prvnich dvou vetach tvuj post jeste brat vazne?
      Neda.
      • To vieš, keď sa na to pozrieš s odstupom času, budeš to hodnotiť inak. Možno budeš dokonca aj ľutovať čas, ktorý si pri tej hre stratil ako ja.
        Alebo sa budeš snažiť presvedčiť sám seba, že to za to stálo, aj keď to nebude pravda. No vlastne je to jedno, ten čas ti už nikto nevráti.

        Každopádne všetko čo som v poste napísal je pravda a pochybujem, že sa na tom v dohľadnej dobe niečo zmení.
        • Zajimave kolik lidi zrejme(soude dle plusu u tveho prispevku)pozna ze je nejaka hra ztrata casu az po nekolika letech. Nuti me to k zamysleni. Ne nad sebou,ale nad svetem kde zijeme.. *2*
        • Vsechno co pises chapu. Tedy chapal bych. Kdyby jsme se bavili o mesici,dvou nebo dejme tomu o 3 mesicich hrani. Ale po nekolika letech? To vypovida spise o necem jinem.
          A mimochodem-hra (jakakoliv)muze mit milion neduhu a presto muze byt zabavna. A stejne tak remeslne dokonala hra bez chyb muze byt nekutecne nudna. U her je osobni zkusenost ''nutna''.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit