Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim ze tvuj zaslepenej nazor nikoho nezajima
  • Vsechno co pises chapu. Tedy chapal bych. Kdyby jsme se bavili o mesici,dvou nebo dejme tomu o 3 mesicich hrani. Ale po nekolika letech? To vypovida spise o necem jinem.
    A mimochodem-hra (jakakoliv)muze mit milion neduhu a presto muze byt zabavna. A stejne tak remeslne dokonala hra bez chyb muze byt nekutecne nudna. U her je osobni zkusenost ''nutna''.
  • Priznám sa, že eveo je jediné mmorpg, ktoré som hral takú dlhú dobu, takže zo svojho pohľadu to rozhodne nemôžem zodpovedne porovnať. Ani už nebudem môcť, lebo predpokladám, že je to typické pre väčšinu týchto hier ako naznačuješ - a teda ma tento žáner už vôbec neláka.

    Jednoducho už mi to za to nestojí sledovať ten nekonečný spam "omgz, rofl, lolz, no u" a ďalších infantilných memov v kombinácii s ignoranciou ccp a strkaním hlavy do piesku ak ide o rmt/boting apod.
  • Nezačínaj, nemá to zmysel.

    Inak fakt nechápem, čo si chcel robiť v lowsecu s 3 mesiace starým charakterom. A v 0.0 môžeš akurát tak robiť drona nejakej botovacej aliancii a vychutnávať si "time dilatation" v bitkách, kde osobné skúsenosti jednotlivých hráčov neznamenajú absolútne nič.
  • A to mi pověz, které MMORPG nemá tyhle neduhy?
  • To vieš, keď sa na to pozrieš s odstupom času, budeš to hodnotiť inak. Možno budeš dokonca aj ľutovať čas, ktorý si pri tej hre stratil ako ja.
    Alebo sa budeš snažiť presvedčiť sám seba, že to za to stálo, aj keď to nebude pravda. No vlastne je to jedno, ten čas ti už nikto nevráti.

    Každopádne všetko čo som v poste napísal je pravda a pochybujem, že sa na tom v dohľadnej dobe niečo zmení.
  • A podpíšeš sa pod blbosť.
  • Ano,obcas to vyuzivam. Ale rozhodne ne kazdy mesic. Nejsem nejaktivnejsi hrac.
  • Mesic jen v pripade,ze si tvuj ''kamos'' po trialu alespon jeden mesic zaplati. Jinak nic.
  • ja s timhle zpusobem platby v eve zacinal. ted si eve platim za normalni penize a ingame menu investuji radsi do pvp. nerad totiz farmim :)
  • pro pozvaneho cloveka je to 7dni trialu navic a pro me je to mesic
  • dotaz.. ty to vyuzivas?
  • no jasne, ale to je pro kamose prece ;) co z toho free mesic? :D
  • V mnohych ''nullsec'' je bezpecneji nez v highsec *2*
  • Posledni pridavek v EVE mel treba pro me temer nulovou hodnotu. V EVE je mnoho zpusobu hrani a tudiz kazdy ocekava neco jineho.
    Nicmene dveblog me celkem potesil. Konecne!!! nejake novinky o WiS
  • Hru sem hrál asi 3 měsíce a pak přestal. Do low secu se mi nechtělo, moc sem se bál o svojí loď a dělat questy na agentovi me už fakt nebavilo...Eve je opravdu jiná vec, není to hra se stanovenými pravidly, je to jen na hráči co bude..můj cíl bylo dostat se do nullsecu, ale to už je fakt hardcore, znal sem člověka kterej byl pořád v depresích páč na něj velitel furt řval *1*
    Mrzí mě že sem přestal, ale už se nemůžu donutit začít hrát znovu.
  • kdo by mel zajem si eve vyzkouset tak mu muzu na mail poslat 21 day extended trial
  • v eve clovek i po dvou letech hrani stale objevuje nove veci
  • ano ccp ztratilo cast duvery hracu ale doslo jim co udelali za prser tak sli do sebe a s cruciblem odvedli megavelky kus prace a podle indicii bude dalsi expanze (inferno) jeste lepsi

    latest devblog http://community.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&nbid=3433
  • Pod to se klidne podepisu.. +1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit