Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi nejhorší trailer co jsem v živote zatím videl
  • hraj to na PC, PB neumí pracovat s PC a vůbec už ne s konzolemi.
  • nic ti nebrání...
  • Hrál to někdo na ps4? Je zde možnost hrát za mága nebo něco tomu podobného? Gothic 1 a 2 jedině za mága
  • Záleží na osobních preferencích, já bych si Elex zahrál raději než Maria i AC
  • určitě jsi Maria a i Assasina odehrál, co? Mario má 97% asi pro srandu králíkům...
  • Nic pro babovky, casualy a milenialy zblble dnesnimi hernimi standarty. Kus dobre odvedene prace ktera stoji na standartech her ktere nedelali z hrace divaka, na tech hrach ktere tvorili herni historii.
    Hra se bohuzel nema sanci masove prosadit, z duvodu ze hlavni cast hracske obce to uz nedokaze hrat protoze saji mleko UBI a dalsich milenialne a casualne zamerenych spolecnosti. Dnes uz proste na takoveto hry neni doba. Doufam ze to PB nezlomi vaz a budou pokracovat, hry jako delaji oni totoz chybi jako sul.
  • Mam silny pocit, ze Pirane si po vydani Risen 3 dali Frankfurter Würstchen, zapili to hnusnym nemeckym pivom a pustili sa do Elex. Vsak mali nachystane vsetko akurat to chcelo nove prostredie a pribeh.
    PS. recenzia na jednicku. Pavel Skoták - skladam magicku prilbu +3 dexternity a +3% poison resistance (proste smekám klobouk *2* )
  • Pro me hodne rozporuplna, nekonzistentni, ale i tak dobra hra. Nemohu si troufnout hodnotit, protoze hra vypada velmi rozsahle a asi jsem na zacatku. Kazdopadne, jednu chvili malo monster, dalsi den monstrum na kazdem rohu. Za pet, pro me opravdu tuhych bitek s hruzne vypadajicimi monstry, dostanu stejne zkusenosti, jako za jeden "pokec prines vec" quest, ktery je hotovy za 30 sekund. Nechapu. System souboju zatim neohrabany, i kdyz uveritelny. Dost divne mi prislo, kdyz jsem v prvnim zakladnim tabore Bersekru dostal cca druhy quest a ten obsahoval body, kam mam dojit, na vsech trech koncich rozsahle mapy. Trochu divne. Presto vsechno skvele dialogy, grafika, hudba, skilly.
  • Určitě je to lepší hra než Mario nebo Assasin..
  • Takže půldenní vymýšlení jak sejmout silné NPCkteré chci obrat o zbraň a následné zjištění že můj vytoužený kus železa vlastně nebudu moct nikdy použít,je pryč ? Sakra,škoda :(
  • Tohle už je prostě pořád dokola, zase nedokonalé, zabugované, škaredé, ale uvnitř krásné. Tohle slyším už od dob Gothica 3 a po 11 letech jsme tam opět. Velká škoda pro PB, protože v současnosti ta hra nikoho masově nezajímá, takže zase další díl bude zase stejně zabugovaný, škaredý a zase bude zajímat jen pár fandů Gothica. To je začarovaný kruh, oni se nikam s tímhle přístupem nemůžou posunout a je to fakt škoda.

    Dneska vyšly tři hry, Mario, Wolf a AC - a Elex je prostě bez šance.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit