Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uplay je horší
  • Mart9
    Na FIFĚ 2000 jsem si vždycky editoval týmy a sám si tak vytvořil českou ligu :) Byl to můj první fotbal. Na NHL jsem začínal ročníkem 94 na sega mega drive 2
  • Mart9
    Já si teď užívám fanstastické NHL 16. A ještě na černobílé televizi jsem si užíval tehdy i NHL 94. U FIFY to bylo podobné, jen na ni teď kvůli NHL nemám tolik času.
  • Jack1947
    Jn přesně , i když asi maj bejt na co pyšní když Actišizn to má s COD docela na hraně, V tomhleA ACti 1:0.
  • Já beru tento Battlefield: Star Wars, pouze jen reskin hru, což víme všichni.
    Titul Battlefront bych odebral, protože na druhý díl to nemá ani náhodou - který měl na svojí dobu konečně a vážně super vesmírné bitvy, u kterých jsem se zabavil dlouhé noci
  • V ten den skončilo víc nadějných SW projektů... k těm tvým bych přidal i zrušený Darth Maul origin, a pak ještě 1313... Měl být i Rogue Squadron..
    A asi kdyby jsme hledali více, tak těch projektů by jsme taky našli
  • Jack1947
    Je vidět že konzumérismus jel a jede a pojede ve velkým... za rok zas další Battlefront a astp... Jn chce to ždýmat penouze dokud to jde *5* Its Marketing baby!

    Ostatně už i ta Fifa NHL je takové ždýmáníčko za ty roky minimálního pokroku.

    No ale když by měl nějakou solidní kampan tak by to bylo supr... myslím Battlefront. i když pochybuji to jim za to nestojí.
  • Hry
  • Jako když už nevím co, tak si přes DosBox pustím NHL95 a zavzpomínám na ty časy, když jsme to se sousedem hráli na jedné obrazovce. Klávesnice, myš
    FIFA94 byla taky pecka, ale nejvíc jsme točili asi fifa2000.
    Takže ano, můžu říci, že jsem na nich taky vyrostl. *1*
  • NHL 93 a FIFA 94, to byly legendy
  • Ten moment, kdy skončil LucasArts, u mě patří k nejčernějším dnům dějin PC her. Žádný Jedi Knight III? Žádný Order 66? :((( whuuuut.
  • Mart9
    A EA Sports je něco špatného?
  • Přečti si jeho příspěvek stokrát a pak ho možná pochopíš... psal úplně něco jiného.
  • Tak nový Battlefront není zrovna podle mého názoru kvalitní titul. Na to, že to mělo vykopnout míč nových star wars her, není to nic extra.
  • Tak například já sporty dávno nehraju, ale vyrostl jsem na NHL 97 a NFS 2. A rozhodně nemůžu říct, že by mě to jakkoliv poškodilo :)
  • Na PC to hraje minimum lidí. Peak je strašně malý. Zjevně se to prosazuje jen na konzolích, což je logické - tam je zoufale málo her a lidi hrajou v podstatě cokoli.
  • 1) Poprosím o zdroj statistik
    2)Unikátní hráč to může zapnout třeba na 5 minut. Takže takový statistiky jsou naprosto k ničemu taky.
  • EA Sports

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit