Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slovy A. Rimmera "to bych si radši pomazal genitálie rybí pastou a stčil je do nádržky plné piraní"
  • Mě přijde, že v tom bude háček. Protože když to srovnáte se stávajícím modelem, EA by přišlo o obrovské množství peněz za prodej her. Když dáte za jednu hru třeba 1500,- ( special edice FIFA 15 ) a poté máte jen FIFU, ale pokud dáte 1000,- za rok a máte libovolný počet her .. EA je firma s velkým F, ne charita .. *5*
    • priste cist clanek peclive - za polatek ziska klient pristup k vybranym hram, jestli chce hrat neco jineho, tak si to musi stale koupit, byt, ma-li zaplaceno, ma 10% slevu...IMHO to zvysi prijem, protoze to kilo za mesic hrani lidi radi zaplati a vyuziji to k otestovani novinek (predpokladam to bude hlavni naplni toho baliku vybranych her), ktery zvazuji koupit, ale nechteji za ne utratit plnou cenu...nakonec si je mozna nekoupi, ale EA za ne dostane alespon cast penez...pro hrace, kteri pari treba jen o prazdninach, to muze byt zajimavy model.....
  • Od EA mě zaujmou stěží dvě hry ročně takže děkuji nechci. *5*
  • Black_Hand
    tohle je dobry napad. pokud nebude EA nakonec davat nektery hry jen a pouze do EA Access a vsechny hry budou dostupny normalne, tak je to super. jasna cilovka: teenageri. malo penez, hodne casu.
    • bude v tom nějaký háček, vždycky je, EA nepředběhli výrobce zbraní v hlasování o nejhorší firmu v USA kvůli jejich hezkým očím *1*
      • Cosi
        Předběhli je kvůli tomu, že hlasovali lidi na internetu. A teenagerům víc vadí to, že jim herní firma kazí jejich oblíbené značky než to, lékařské firmy provádějí nelegální experimenty, nebo že zbrojovka dodává zbraně jejich nepřátelům.
  • celoush
    Tohle je něco, co mi dává u konzolí velký smysl... uvidíme, jak se to ujme. Bude záležet na nabídce. I na PC by to časem mohlo přijít. Doba se mění.
    • Pro pařany možná ale pro příležitostní hráče to je nesmysl...
      • celoush
        Pro cílovku je 5 doláčů nic...
      • no jak se to veme.. nejsem si jisty, ze chapeme definici parana a hrace schodne.. rozhodne co znam par lidi co dost hraje tak si kazdy mesic koupi nejakou ne zrovna levnouhru + nejake to mmo predplatne nekdy i vice.. takze do tohoto ekosystemu odklaneji pravidelne penize.. a myslim, ze pro ne je urcite vyhodnejsi odklanet podobnou nebo nizsi castku a pritom mit moznost osahat si vice titulu.. takze v podstate placeny pristup do knihovny.. myslim, ze by to mohlo byt zajimave pro obe strany.. ale na steamu se to asi hned tak neobjevi.. prodej bude prodavat porad vic ... zato u ea s jejich chrlenim kratkocasovych titulu se to chapat opravdu da.. je to jejich trend..
      • tak hlavně kdo by chtěl hrát hry od EA.. na XBOXu.. *1* *1* *1*
  • jejich jedinym cilem je zase vsechny oškubat,tohle ma jedinej duvod a tim je to,ze hry nepujdou uz nikomu pujcit/prodat dal
    • Overwatch
      Zaplatíš kilo, během měsíce hry pořádně zahraješ a pak předplatné můžeš zrušit. Ohromné oškubání.
      • ale?
        • celoush
          tak ti to nevyhovuje a nevyužiješ to... se s tím smiř.
  • Jack1947
    Tak jsme se konečně dočkali i Ea má své EA. *5*
  • wizaard
    Jsem v EA Access beta, obecně mi to přijde jako dobrý nápad, ale zatím se zdráhám platit, když jsou tam jen 4 hry, z nichž dvě mám. Kdyby přidali Plants vs. Zombies a/nebo NFS a oznámili, že ve Vault bude pak FIFA 15 a NHL 15, jdu do toho hned. 30USD na rok je OK.
  • EArly acess ?
  • Takze jestli to ted chapu dobre, tak uz bude jedno, zda bude ta hra propadak nebo ne, proste vydaji nejakou hru a vy mate predplatne, chtejte nebo ne. Pro me je to trochu zcestne, kdyz ta hra neni dobra proc bych ji mel vubec chtit? Jak se zabrani tomu, ze se kvalita nebude zhorsovat?
    Ano, lidi budou moci zrusit predplatne, ale je to spravna cesta?

    Jsem k tomuto systemu skepticky... na zacatku to muze vypadat dobre, ze je to pro nekoho i levnejsi a navic je to lakadlo smerem k jedne konzoli (herni platforme).
    • Overwatch
      Jsou to teda trochu hrušky s jabkama, ale to je jako bych se měl zlobit kvůli tomu, že se na Spotify objeví nějaké album, které je špatné. Až skončí betaverze a uplyne nějaký čas, budou na EA Access desítky, za pár let možná stovky her. Že se pak třeba párkrát do roka stane, že tam EA dají nějakou horší hru? Inu, stát se to může, ale ty dobré hry budou výrazně převažovat. Už jen proto, že kdyby tam sypali špatné hry, zabijou celou službu sami.

      A i kdyby tam najednou začali sypat jednu špatnou hru za druhou, tak není nic jednoduššího než to předplatné zrušit. Za tři roky předplatného do toho nasypeš (pokud budeš platit na rok) cca 75 eur. Což je cena dejme tomu dvou nových AAA her. A za ty tři roky si v rámci EA Access zahraješ asi mnohem víc, než jen tři hry, takže pořád nevidím důvod pro strach nebo obavy nad oškubáním nebo kvalitou.

      EA navíc vydává většinou docela dobré hry (http://www.metacritic.com/company/electronic-arts?filter-options=games&num_items=30&sort_options=date), takže spíš je pravděpodobnější že se ti to třeba jen netrafí do vkusu, než že by službu sami zasypali odpadem...
      • No nevim, ale "Electronic Arts" a "dobré hry budou převažovat" v jednom odstavci, to nedává moc smysl.
    • tak si kup jen co se ti libi a na predplaceni se proste vykasli, z clanku je zjevny, ze to neni nutnost, jen moznost........imho, kdyz v predplacence budou jen hovadiny, tak to umre samo, pac si to nikdo nebude kupovat....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit