Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    ja vam nevim, ale po nudne prvni tretine sp hry se dostavil vybornej zazitek, kterej ja osobne radim vedle mw2 (jednicka mi prisla pribehove slabsi).. mise za trojici rusu byla doslova uzasna a jeji konec byl skvele atmosferickej.. A ze to slo porad nahoru..
    Ze by ta hra mela tak slabej sp, jak se vsude pise? Asi sto lidi, sto chuti, ale me na tech 8 hodinek do hry zatahla a nepustila. Narozdil od CoD, ktery vzdycky hraju mnohem dyl, protoze to castejc kouskuju..
    Tim nehanim CoD, jen rikam, ze BF3 me bavil vic..
    • Myslim ze problem nie je v hrani SP Battlefield 3 ale v dlzke hrania. Ja nie som ziadny velky hrac. Maximalne 2-3x do mesiaca si nieco zahram. SP v Battlefield 3 mi trval cca 4-5 hodin. Ako hra to bolo super. Podobne ako MW2 ale u MW2 som mal pocit ze mi vydrzala dlhsie aj ked uz aj u MW2 som mal pocit ze je to kratke. BF3 SP bol extremne kratky. Chapem ze BF3 si kupi koli SP iba mizive percento hracov ale aj tak suhlasim clankom, aj SP by mal byt dolezitou castou. Najme ak je na SP postavena cast propagacie hry a potom sa dostavi taketo prekvapenie.
      • JohnyTheZik
        No praveze v recenzich si stezuju spis na kvalitu (tady na tg dokonce zminuje, ze mu trvala "nadprumernych" 8-10 hodin).. je pravda, ze mi to taky prislo kratky, ale to spis protoze jsem to prejel jednim dechem :)..
        Jinak nicmene souhlasim.. kupovat bf3 kvuli sp je blbost, nicmene u cod to, rekl bych, hodne hracu udelalo..
        • Vyrazne mi vadila u BF3 v SP dlzka hry ale ked sa tak zamyslim tak naozaj som sa asi lepsie bavil v SP u BF BC2 a MW2. Akoby sa u BF3 snazili venovat MP tolko ze im nakoniec nezvysil cas na SP tak aby sa nepovedalo tak tam nejaky spravili. Ja som BF3 pochopil ako MP hru s takym malym pridavkom v podobe SP s ktorym sa im velmi nechcelo bavit. Ale ved do MW3 je par dni tak uvidime ci nas prekvapia. Obom som daval rovnake sance takze uvidime. Osobne som este pred BF3 typoval ze BF3 bude viac MP ako SP a u MW3 to bude naopak. Tak som zvedavy. U BF3 to viacmenej vyslo.
    • To je sice hezky ,ze to stavis na uroven MW2,ale uvedom si ,ze jak ten SP v MW2 tak v BF3 jsou v ramci SP dost chabe.
      Na principu SP jen do poctu u MP hry neni nic spatneho,dokud to vydavatel nezacne stavet do roviny,kdy SP prezentuje jako plnohodnotnou SP kampan.
      Potom se nesmi divit,ze to lide srovnavaji s hrama,ktere ten SP maji lepe zpracovany.
      • JohnyTheZik
        Prosim?
        http://games.tiscali.cz/recenze/modern-warfare-2-50392
        MW2 v ramci SP dost chabe? CoD MW i MW2 nikdy nemel SP jen na principu pridavku do MP hry, to teda vazne ne..
        • Jestli povazujes 5 hodinovou preskriptovanou super-tunelovku s demetnimi protivniky co nabihaji hraci pod hlaven,neoriginalni zapletkou,plnou radoby cool zpomalovacek za kvalitni SP zazitek,tak potom nemam co vice k tomu rict.
          • A ako si u hier ako BF3 a MW2 predstavujete SP cast hry? Je to singleplayer. Teda protivnici budu mat vzdy AI a ta este dlho v hrach nedosiahne inteligenciu protivnika v MP. S predskriptovanostou by sa dalo urcite cosi urobit ale vzdy bude musiet byt v hre par uzlov ktore budete musiet absolvovat inak by sa nedala dodrzat dejova linia. Mozno nieco ako RPG hry kde si skor ci neskor v otvorenom priestore najdete MPC postavu alebo si ona najde Vas. Zapletka v hrach ako BF3 a MW2 je na dnesnu dobu presne to co hrac chce. Sme vo vojne s terorizmom a doktatormi a tieto hry nam sprostredkuju prezitie tychto konfliktov vo virtualnom svete. Ja som s dejom velmi spokojny. Napriklad by som od MW3 ocakaval boje v Libyi a prenasledovanie Kadaffiho alebo Irak a Sadam atp.

            Ale ved skuste napisat ako si predstavujete vy super SP pre hry ako BF3 a MW3.
            • JohnyTheZik
              jak rikas..

              Netvrdim, ze mi nevadi dementni bojovnici - treba FEAR me diky tomu vylozene bavil.. Tady v BF3 se zase dost rychle umira (na hard).. Pribeh me prisel dost zajimavej a tim padem pro me jedinou, ale o to vetsi, chybou je herni doba.. 5 hodin je proste malo..
              Nicmene co-op a mp to pak vynahrazuje a u predevsim mp titulu si stezovat na kratkost sp kampane je asi zbytecnost..

              Btw Libyi spis cekej v novym MoH.. v CoD pujde spis o totalni nuklearni konflikt :)
  • Ono to je tak ze zakaznik rozmysla za ci ho ten multiplayer vobec bude bavit a ked nahodou nie tak je tam stale ten SP a nebudu to az tak vyhodene peniaze za nieco co nebude hrat
  • Aby nebyla první, když měla jednu z největších rekl. kampaní co jsem viděl *1*
  • Zrovna SP byl v BF3 dost nezáživný :-( čekal jsem lepší využití toho skvělého enginu
  • Sry ale za SP obsah neplatim....jedine preco kupujem hru je MP
    • ja zas nemusim MP jak to udelam abych za nej neplatil? A je to tak ze kdyz MP je na 1000ce hodin a SP jen an par zaplatim za nej jen tisicinu ceny? *1*
    • trolo
      to je riadne chora logika. SP tam je tak platis aj za neho aj ked ho hrat nebudes ci sa ti to paci alebo nie. predavaju to ako hotovy produkt a nie bf3 mp, bf3 sp
    • Tak to ses fakt frajer no
  • Ciste MP hru bych si nikdy nekoupil, nemam dostatek casu na to abych se mu mohl adekvatne venovat a patricne vyuzil jeho potencial. Zazitek s kampane je u me vzdy na prvnim miste a MP jen slouzi k tomu aby mi prodlouzil herni dobu a ospravedlnil investici do kratkych singlu FPS.
  • Miroo_CZ
    A neříkal náhodou nedávno Riccitiello že singlplayer ve hrách je ta tam?
    • JohnyTheZik
      Rikal, ze hra bez multiplayeru je ta tam.. Ze stavet hru jenom na sp je nesmysl..
      To se nerovna tomu, co pises..
      • Částečně máš pravdu no. Ale i to že bez MP je to nemysl je kravina :D.
        Co RAGE? CO TES? BATMAN? AC?... atd
    • přesně tak..
      http://games.tiscali.cz/tema/singleplayer-sam-o-sobe-je-mrtvy-zni-z-ea-54420

      jsou fakt divní ti lidi :D
  • Jako by už tak neměl dost hráčů.. Kdyby rači udělalyi víc map do MP.. neš se sraly se SP..
    • Že jo proč přát něco i ostatním když je jednoduší myslet jen na sebe.
    • Spíš než více map do MP, bych rád viděl podporu modovaní.
      • Nevydali driv nejake prohlaseni ,ze nakonec nejake ty MOD TOOLS vydaji?Ale osobne bych tomu moc neveril a nebo az prodaji dost DLC.
        Protoze ,kdo by jim ty predrazene DLC pak kupoval.
    • Mapy přibudou, toho bych se nebal.
      • Ale za chechtaky.Kdyby se vyprdli na SP,tak mohlo byt uz v zakladni hre vice map vcetne tech co chcou pridat v prosincovem DLC.
    • njn a me se libi oboji :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit