Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EA a Activision dvě herní pekla *9*
  • EA si nekoupil respawn, ea si koupil znacku titanfall. respawn za pra let rozpusti
    • Jack1947
      Přesně tak co je jim do nějakého nevydělečného studia, hlavní jsou lootboxy za mikrotransakce které nevybalancují pejtuwyn systém.
  • XorxoxTalarius
    Ale aspon vime ze v Titanfall 3 budou na sto procent loot boxy a pay to win system
  • TheGGG
    damn... titanfall 2 byl hodně dobrej. No ale tak TF nemá EA jak moc zkazit, ta hra je stejně primárně mulťák, takže třeba to EA podpoří svým marketingem a bude se to prodávat jako kyblíky v KFC. Horší jsou na SP zaměřený studia, co se EA dostanou do spárů... každopádně moje sny o tom, že si někdy zahraju TF s alespoň 15 hodinovou kampaní se už úplně rozplynuly... MP jsou dobrý, ale SP mě naplňuje víc...
  • Tak pánové, mně, jako velkého fanouška prvních dvou Titanfall her, tohle velmi, ale velmi naštvalo a zůstal ve mně jenom strach o třetí díl. Já už prostě vidím ty loot boxy a placené DLC, třeba i příběhové a Pay To Win praktiky, a tři měsíce po vydání TF3 vidím titulek "EA zavírá Respawn Entertainment a vůbec né kvůli špatným prodejům z podojené (čti zm*vené*) a přitom do teď tak luxusní značky, která vychází hráčům vstříc"
    • Jack1947
      Jj další hřebíček do rakve kdysi slibného studia.. fuj konglomeráíti
  • Jack1947
    No paráda takže Titanfall3 už nekoupím *11*

    Nejhorší je že se to tak nějak dalo i čekat vemte si 2 hry a byt nebyla hráčská základna nejmenší prostě by je asi neuživily ted hry dělat asi nebudou ale bude EA tak nějak se jíst musí atp...
  • JJ to si nakadili do bot. Jak studio k EA vleze už živé nevyleze : *1*
  • S tím jak vzít čáru od tyrana už zkušenost mají a nikde není napsáno že by to nemohli zopáknout v případě že jim EA začne házet klacky pod nohy. Značka Titanfall se dle mého vyčerpala a nějak si neumím představit čím by mě trojka mohla oslovit a Star Wars jdou naprosto mimo mě. Ovšem vůbec bych se nezlobil kdyby je EA přimělo udělat nový Medal of Honor. V opačném případě mám obavu že můj Origin účet zanikne pro nečinnost.
  • Kluci utekli od activisionu kvůli tomu, že to byl moloch a šli pod jiného molocha. Každopádně už předtím s EA spolupracovali celkem úzce, takže se ani nedivím.

    Každopádně Titanfall byl celkem fail, ale druhý díl mě nadchnul a hraju ho hodně často. Single kampaň sice bylo jen snůžka set pieces, ale zábavná. A multiplayer je super. Bohužel, se ani jeden neprodával dostatečně a to si 2jka určitě nezaslouží. Takže někdo s tou finanční injekcí přijít musel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit