Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    tady si můžete udělat obrázek:)

    http://www.youtube.com/watch?v=9lYkOmK-8mA
  • Je to tzv. brouk, který se ti dostane do oblasti hrudníku a ovládá tvoje nervové centrum, tudíž jsou ti lidé agrasivní a nekontrolovaní.
  • ja treba nepochopil proc v RE5 byli zombici krizeni s kvetinama jeste kdyz tam byl pes a kterej z hlavy udelal kvetinu tak to zabilo ze jsem to odinstaloval :D
    • ZvacA
      Je to druh parazitu a hostitel vlastně už není zombií ve svém významu, ale stále člověk s vyspělejšími atributy a zachovanou schopností mluvit a manipulovat s věcmi, ale chápu, že pro laika to mohlo být matoucí.
      • deridon
        však ve hře už se vyskytují asi 4 druhy virů? mám v tom celkem zmatek.. T, G, C-Virus.. pak to Uroboros či co to bylo
        • Progenitor, Ancient, T, G, t-veronica, T+G, t-Abyss, C, X, Uroboros, Cameron. Jsou tam i další odnože, jako třeba T-JCCC203 a podobné, ale to už bych raději neřešil.
  • rami.cz
    Resident Evil prece nikdy moc nebyl o akci. Ach jo, kdyby se vyvojari radsi vratili ke starym korenum jednicky :(
    • no jednucku ve vylepsene grafice bych si rad zahral byla dobra hodne na tehdejsi dobu hral sem ji tenkrat i na psx
      • Tak si kup GameCube nebo Wii a zahraj si ji.
        • Ja jsem si dvojku zahral na PS3 cca pred rokem a neco a uz mne tak zavratne (jako pred lety) nechytla. Prece jenom jsme se nejak vyvinuli a uz nas nebavi to co zamlada :)
          • ZvacA
            To budeš asi velká výjimka. :) Je fakt, že na člověka již nepůsobí ten hororový element a vzhledem ke znalostem všech částí a možností ubývá i to napětí, které člověk prožíval za mlada při premiérovém hraní a to nejen druhýho dílu, ale kálel bych si na hlavu, kdybych tvrdil, že ta hratelnost a atmosféra a obecně celé zpracování nemá u starých dílů stále něco velkýho do sebe. :)

            Mimochodem, jak si získal Biohazard 2 na PS3? Prostřednictvím PSN služby? Prý by měla být první trilogie k dispozici ke stažení.
            • Osobně bych Ti spíše doporučil si původní trilogii zahrát na PSP, jelikož všechny hry z PSX, které jsou na PSN jdou na PSP hrát. A osobně z toho mám mnohem lepší pocit, než na velké televizi.

              Teď by snad navíc na PSV měla být (konečně) také možnost staré klasiky hrát.
            • ZvacA
              gurru44
              Díky. Právě jsem kvůli tomu uvažoval kdysi ke koupi třetího PSka, páč získat dnes originály prvních Biohazardů na PC, snad s výjimkou třetího dílu, je nemožný, ovšem když jsem sledoval tu nabídku PSN tak jsem je v seznamu nenašel, takže z toho sešlo. Nejspíš tu možnost znovu otevřu.
            • jj je tam... taky mám nastahováno :)
        • EuroSamurai
          Nebo at si koupí hru a zahraje si ji přes emulátor.
    • no nemusej se vrátit úplně ke kořenům,ale stačilo by něco na způsob RE4+ zombíci. Toto je odpad ještě větší než RE5 *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit