Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já nevím, ale ve všech dílech Crysis byla poze jediná cesta - jistě, někdy se mírně rozdvojila na pár sekund a metrů. A odlišné řešení situací? Byla dvě: zabít, obejít. Nejlepší bylo kombinovat. Zkoušet cokoli jiného bylo zbytečné.
  • ehm, Far Cry 1 a Crysis 1 měly naprosto stejnou míru svobody pohybu. Jo, možná měla FC1 o pár metrů čtvereční větší mapy, ale tyhle metry se stejně nevyužily. Obě hry byly koridorovky - žádné boje v otevřeném světě se nekonaly. *3*
  • Proč ti tohle mínuskujou? To snad ještě tihle hráči nepochopili, že všechny díly Crysis byly prostě koridorovky jak řemen? *7*
  • No já nevím, ale pro mě byla Crysis 1 a 2 v podstatě stejné hry, pokud jde o pojetí hry a akci. Crysis 2 byla jen o dost horší po grafické stránce - teda do vydání lepších textur, ale to už jsem měl hru odehranou a hrát to kvůli velmi opožděnému textur packu znovu se mi fakt nechtělo.

    Crysis je koridorovka nacpaná akcí, tu a tam skoro filmovými pasážemi a přecpaná nepřáteli. Taková byla Crysis 1 i Crysis 2. To je prostě fakt. Crysis 1 se mi ovšem líbila mnohem více. NYC v C2 na mě nepůsobil dobře - spíše nudně a to mám tohle město fakt rád.

    Crysis by slušelo různorodější prostředí...
  • Umis cist?Ja napsal,ze dvojka je jako sci fi verze CoD,ne prvni dil *1* .
    Proste vice akce,vice vybuchu,koridorovejsi levely,zjednodusene/naboostovane funkce obleku ,ktere vice vyhovuji akcnejsimu pojeti atd.
    A ja to nemyslel jako nejake haneni hry.Arkadova rezba ala CoD bavi spousty hracu a ja proti tomu nic nemam,jen me to zamrzelo,ze se dvojka odklonila od prvniho dilu prave k tomuto hernimu stylu,ktery me osobne moc nerika,zatimco prvni dil me bavil. *3*
  • V dobe vydani.A krom technicke stranky to rozhodne prelomova hra nebyla.Bych se zrovna tak mohl zeptat ja tebe,kdy ty si zacal hrat hry a zejmena fps ,pokud povazujes prvni crysis za prelomovou hru i v jine oblasti nez vizualni *1* .
  • Chlapce,ty jses uplne mimo Crysis 1,ze je jako SCI-Fi CoD
    Uz jen,to ze tady trapcis s tim CoD .. jako kdyby CoD bylo spatny .. nekdo rekne,ze je to spatny tak se musi hned pridat dalsi a aby ten pred nim a za nim nevypadal spatne rekne CoD ? Jo znam to je kravina ..
    Priznavam,ze multak od 6 do mw3 je stejny jo treba to ten Black ops 2 zmeni
    Hral jsem az na Black ops singl a multak vsechny dily jak multak tak singl a zadnej dil mi nevadi
    proste rubacka pokud nechce rubacku jdi bf3 nebo red orchestru,kde je to o necem trosku jinym nez jen delat kamikaze
    Kazdej nadavo do WoW a kolik z vas hralo na offiku aspon rok ? :D heh to uz lidi mlci
  • Crysis 1 nebyla zadna prelomova hra ? :D xDVtip dne
    By me zajimalo z jaky doby jses,nebo v jaky dobe jsi to zacal hrat ..
  • Na druhou stranu vsude tvrdi,ze by mely byt jednotlive levely rozlehlejsi,tak treba tomu tentokrat i dostoji a prekvapi.
    Ale po tom co predvedli s druhym dielem budu skepticky,dokud si to nevyzkousim sam. *1*
  • Tak NanoDome a ne BioSphere,moje chyba. *3*
  • Praveze hra,ktera disponuje uzavrenym svetem s ruznymi biotopy v casti NYC (biosphere to tusim nazvali) uplne nahrava sandbox fps a je skoda,ze toho tvurci nevyuzili.
  • No ja nevim teda.Crysis 1 sice nebyla zadna prelomova hra (krom vizualu samozrejme) ,ale jako hra me to bavilo,hrac mel vicero moznosti jak ve hre postupovat presto-ze levely byly v podstate jen hodne siroke koridory a hra celkove mela takovy ten nadech spravneho hollywoodskeho Becka,coz nebylo na skodu.
    Pak prisla dvojka,ktera byla primarne pro konzole(nakonec to i sami tvurci priznali) a stal se z toho takovy sci-fi CoD a to me fakt nebere.
    A trojka ocividne jde ve stopach dvojky,misto jednicky,takze zadna slava.
    Ale verim,ze spokojene hrace si to jiste najde.
  • V prvom rade neviem preco sa stale traduje ze Crysis 1,2 su sandboxove hry. Ani Crysis 1 nebol sandbox. Obsahoval akurat velke urovne (oproti priemernej fps) kde bolo viac moznosti pristupu (lepsie povedane cesty) ale nebol to sandbox s volne pristupnou cleou mapou (ostrovom). Ani technicky ani pribehovo to proste sandbox nebol.
    Pre mna osobne Crysis 1,2 aj datadisky neboli zle hry, hlavne technicky su vynikajuce, ale su proste zufalo neoriginalne. To je tak plytky kompilat beckovych a macho americkych filmov az beda. A to ze to Crytek berie ako cielovku pre hracov a ze im to staci ma fakt uraza. Mimochodom tento rok je podla redaktorov rokom "lukov" ale paradoxne nikto si nevsimol alebo to nenapisal ze posledne roky je vzdy akcny hrdina brit alebo ma minimalne britsky prizvuk, co mi minimalne v americkych (Cod) alebo primarne pre americky trh orientovanych hrach pripada trapne.
  • Veskoslav
    Nechci se Crysis 2 zastávat, ale to jedu v Dx11.....Luk se mi osobně líbí, že ho tam dali a za 2 hodiny jsem dojel tak 1/3-1/4 Crysis 2, což i kdyby se Crysis 3 držela Crysis dvě, tak je to nějakých 6-8 hodin. Takže trololo dělej někde jinde:)
  • V Skyrime bol luk, fuuuha, to je argument, ked berieme v uvahu, ze Elder Scroll seria sa vyvija tak technologicky na urovni stredoveku, tak je to velke prekvapenie, kto by to bol povedal, ze *12* *12* *12*

    Podla mna najvacsia chyba v Star Wars a Startreku bolo tiez, ze ludstvo zanevrelo na luk a sipy, to by boli potom ine vojny..
  • V skyrime si mal tiež luk tak STFU a mimochodom Rambo ho tiež používal a prečo? lebo je to cool a co je cool sa páči amíkom tzn. $$$$$$$
  • smejki
    seems legit
  • Tak mi řekněte že jsou ty animace, např. při odhození, utíkání před vámi, když do něj jen tak vrazíte skvělé. A hratelnost ve stylu ramba není už trochu nudná. Nejspíš se to ale variabilitou hraní vyváží. A ten pád není epickej? Tohle sem zatím nikde neviděl, ukažte lepší! Chci se... kochat. *3*
  • Mechwarrior_bw
    "svoboda pohybu a jednani uplne zmizela"

    nepreháňaj, stále tu budeš mať na výber viacero výrazne odlišných ciest a viaceré možnosti riešenia úloh. Už to nebude taký tunel ako dvojka, čo je smer k lepšiemu. A to prostredie je takisto výnimočné, v žiadnej inej fpske niečo také nenájdeš, čo je ďalšie plus. Jednoducho oproti tomu čo je dnes bežné tu budeš maš slobody jednania i pohybu dosť, takže neviem na čo sa sťažujete.

    Samozrejme tiež by som chcel nejaký ten openworld sandbox a "absolútnu slobodu" ale to je v takto zameranej hre a navyše v tomto prostredí prakticky nemožné.
  • Cypri
    Musím souhlasit. Pravdu máš. Je to smutný, holt to je asi dobou. Snažím se na to poslední dobou raději adaptovat (i když mi to nejde). Stejně mě to ale kolikrát mrzí a radši často nainstaluju starší pecky než nějaký hlouposti co teď vychází.
    Na druhou stranu i v dnešni době si najdu pár her, které jsou pro mě srdcovky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit