Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ze ma prizvuk neznamena, ze umi spatne anglicky. Bylo mu dobre rozumet a nerikal nesmyslny vety. Co vic bys chtel ?
  • ales.smutny
    To už bohužel ne :)
  • Bude i třetí rozhovor o Třetím zaklínači ? *1*
  • mám nejnovější patch, naposled jsem to zkoušel včera, leda jestli třeba dneska ráno nějaký nevyšel, třeba saints row the third mi jede na střední detaily, takže určitě to není o tom, že by byl třeba defragmentovat disk
  • Zkus nejnovější Patche
  • můj pracovní notebook i3 4gb ram m610 2 gb jí nezvládne ani na nejnižší nastavení, škube se neuvěřitelně, a to deus ex pařím na max a nový thief mi jede na minimální aspoň plynule, na desktopu nemám problém, ale zaklínače 2 si na cestách nezapařím
  • Vojtzech
    A přitom ji na nejnižší nastavení zvládnul i můj stařičký pracovní notebook.
  • *1*
  • Po Zaklínači 2 bych se nedivil, ta hra byla příšerně optimalizovaná.
  • Když mluvil o těch ostrovech tak jsem si říkal jestli se mi místo Zaklínače nesnaží prodat zájezd
  • Tobě by měla Nasa dát anální sondu
  • To je dobře. Čím blběji anglicky umíš, tím líp si rozumíš anglicky s těmi, co ji umí stejně blbě.
  • calwin
    tak tá tvoja fuck logic je každopádne blbá... nemáš pravdu pretože port prebieha v rovnaký moment na PC, PS4, Xone ... žiadne osekávanie už dodatočne nerobia... hra sa optimalizuje vždy na najslabšiu platformu... ak nie tak sa riešia dodatočne už iba filtre a to by som ako osekávanie nenazýval...

    prajem príjemný pixelhunting...
  • To záleží na tom, jestli na PC serou nebo ne. Ve výkonu HW problém není. PS4/XBONE jsou výkonově sotva mid-end PCčka.
  • Teda angličtina obou těch poláků je skoro stejně tak strašná jako ta moje :-D.
  • To je ten hype?
  • deridon
    http://3.bp.blogspot.com/-yviUk8F_VzY/UY06PtuctoI/AAAAAAAALwY/b8YH3ybNgUs/s1600/Skyy-John.gif
  • Vojtzech
    3, 2, 1 ... smích
  • tomocz
    Tady je řeč o CDProjektu a ne o EA! :D
  • Hry se vyvíjí na PC. Na PC se testují a prezentují na tiskovkách a výstavách (tentokrát se ale už tvrdí, že jde o konzole - dokud nevyskočí BSOD). Hry se potom osekají a portnou na konzole. Pak se hry portnou z konzolí zpět na PC. To vše je doprovázeno hlody, že PC nedostačují výkonu konzolí a proto to vlastně všechno trvalo tak dlouho.

    Fuck logic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit