Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevím, snad to bude tím že je to zatím jen alpha verze ale v porovnání s Mechwarrior Living Legends mi to připadá takové neslané nemastné. vlastní mech nijak nereaguje na inkasované zásahy, to samé nepřátelští mechové, zvuky jsou jen takové kuňkání na pozadí. když to srovnám s tím jak vypadají boje v MWLL, jaký rambajz dělají zbraně, jak se třese kabina když dostane mech zásah (nebo když pálí ze zbraní), kecy palubního počítače, různé pípání/pískání při přehřátí, odpalu zbraní, když zaměřuju rakety nebo někdo zaměřuje mě ... prostě ta atmosféra je o dvě úrovně výš. ale snad se to s další
    • Já si zase v několika videích všimnul, že Mech po vzoru Battletechu (tuším 20+ bodů za kolo? :D ) při silných zásazích zavrávorá. Uvidíme, uvidíme. Zatím to vypadá dobře.
    • * ... ale snad se to s dalšíma verzema bude zlepšovat
  • Jediný čeho se obávám jsou velikosti arén. Zatím jejich rozloha nebyla nikde moc vidět. Ale tohle je určitě hra, kderou zkusim.
  • Lawliet
    vypadá to velmi hustě.. třeba se to pro F2P bude hodit.. je to jako supreme commander z vlastních očí .. přibližně .. takže ode mě palec nahoru.. ty lasery rotační kulomety. uplně sálá atmosféra mechu na mě nevím jak na vás
  • Vypada to pekne, ale skoda toho F2P.
    • Pokud bude řešený stylem jako ve World of Tanks (kde mám i ty nejsilnější tanky a nedal jsem jim ani korunu) tak mi to zase tak vadit nebude.

      Ale samozřejmě bych radši další plnohodnotný díl, než nějaký MMO...
      • Me by to vadilo, hlavne na WOT jde krasne videt to umyslny protahovani expu potrebnych na dalsi tier. Bych rad hral s tankama, ktery se mi libi a holt mam smulu ze jsou kazdej jinde. Takze jim na to dlabu, protoze nez odehraju ty stovky her na vyexpeni tak me chut si zahrat prejde.
        • No tak u mě je výhoda že mě ta hra baví, takže to čekání je mi u p*dele. Bez premia jsem se dopracoval až k Objektu 704 což je stíhač, kterej má nejsilnější dělo ve hře a teď mě to baví ještě víc :)
      • hele a neni ti to aspon trosku hloupy vuci autorum ze si jim neposlal ani priblbych 10 euro za 2500goldu? Pokud bys chtel neco argumentovat ze to nechteji, tak to nechteji ani dyzko v restauraci a stejen ho clovek dava kdyz je spokojen.
        • No blbý mi to fakt není, proč by mělo že? :)

          Ani netvrdím že nikdo nic nechce - já jim to prostě akorát nedávám, protože hra je postavená tak že ani nemusím, takže klídek jo :)
        • Proc by mel posilat prachy? Vzdyt se chvastaji tim ze je to free to play. Muze hrat zadarmo.
    • Jo, vypada to dobre, jsem rad za f2p.
  • Připadá mi že tam jsou jen tři barvy laseru, rakety a kulomet. Doufám že tam bude mnohem víc zbraní.

    Pamatuju si že tam bylo moře typů raket (dolet/síla/poče raket v jedné salvě), pak třeba a teď nevím jak se to jmenovalo takový ty velký modrý koule, který sice letěly pomalu, ale když zasáhly, tak to bolelo...
    • Zapoměli jste na Gauss a LBX (ala brokovnice). Než to vyjde, zkuste Mechwarrior Living Legends, ale potřebujete Crysis Wars.
    • Svět battletechu je dost obsáhlá sága, pozdější díly se odehrávaly až ve velmi pozdní době. MWO je hra je situována od roku myslím 3048. Teprve někdy na jaře příštího roku tak nastane první invaze klanů do inner sphere. Hromada zbraní, mechů a různých vylepšení, které jsou buď klanovou technologií, nebo z ní vycházejí, tak přijde ž časem, za nějaký ten měsíc, ne teď.
    • Velké modré koule to bylo PPC a na nějakém tom videu šlo vidět, bez toho by to nešlo. Jinak si myslím že co se arsenalu týče tak snad obsáhne vše ze starých, jen škoda že mechů (pokud se nepletu) bude zatím jen 12.

      Jinak to vypadá báječně, už aby to bylo venku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit