Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že články o BF už stačily. Stejně si to nikdo nekoupí. To si radši naistaluju 1942. To byla aspoň smažba.
  • Tvle to snad neni ani mozny ... tady je snad kazdou pulhodinu novej blabol o tyhle sragore.
  • Policajti kradou auta a zloději je musí zastavit. Jedině v BFH.
  • a 3 clanky o BFH na jedne strance od games.cz to neni vubec napadne ze EA se snazi prodat DLC a ne Kopletni hru ;)
    • No vzhledem k tomu že celý týden probíhala open beta tak je to ted asi nejžhavější téma. Hlavně proto že se právě ted většina lidí rozhodne jestli si hru koupí nebo ne. Nevim co vám tak vadí na článcích o hře, která zanedlouho vyjde.
      • Asi tak. Před každým AAA titulem je prostě kopa článků, protože to lidi čtou. Tady nějaký to slabý procentu hipsterů v diskuzích, co vesměs hatujou, nereflektujou čtenářskou základnu. Pod článkem je kolem 30 komentářů, ale počet přečtení bude úplně jiný číslo. Diskuze jsou silně zavádějící. Na CoD každej taky nadává, pozitivní koment v diskuzi je tak jeden ze sta, ale pak se ho prodaj desítky milionů. Takže schlaďte horký hlavy, už jste si toho trendu mohli dávno všimnout, místo podezírat Games z braní úplatků...
  • Ne to neni hra zu pro me to radeji o 5 dnu pozdeji GTA V PC *1*
    • FACT si myslis ze to vyjde? :D
    • FACT si myslis ze to vyjde? :D
    • Paulcz
      to je otázka jestli si pomůžeš :)
  • Dojnicka na penize. Kde jsou ty casy battlefieldu 2, bad company 2 a taky i trojka stala za zminku - potom vychazelo 1253 dlcek a slo to do haj*lu :(
    • Jack1947
      Pozor BF2 už zaváděl pozvolna DLC (vlastním všechny 3) ale i tak no...
      • Lotr
        To ano ale posléze ti je dali zadarmo
        • Jack1947
          To já neveděl ale je to možné navíc mne nebavily, hráli se málo a stal se z toho keping jak vážně zatarasení brány do základny nějakou technikou a odstřel nabíhajicích hráčů. Bavil mne více komornější datadisk Special forces. To snad nikdo nehrál nebo co.
  • Nevím, jestli se Games.cz zaprodalo. Nechci malovat čerta na zeď. Každopádně je určitě víc her, které by si zasloužili taky pozornost. Definitivně potvrdit by se to dalo až u recenze, kde by mohlo být bude 9/10 bez jakéhokoli odkazu na fakt, že tahle hra má výrazně slabá místa.
  • RazorProduction
    http://battlelog.battlefield.com/bfh/cs/agent/RazorProduction/stats/787302870/pc/
    • niceguyfromrussia.ru
      s tým K/D by som sa teda moc nechválil *5*
      • RazorProduction
        a co cakas za jeden den hrania ? *15* som to tu daval aj stim aby si ma niekto pripadne pridal aj k F *6*
        • niceguyfromrussia.ru
          no kto už má na čase pridávať si náhodných friendov s nízkym KD *2*
  • Lotr
    DLC k BF? V pořádku. Nové hra za plnou cenu? To již v pořádku není.
    Jakákoliv jiná hra s tématikou policie vs zločinci tohle překonává.
    Policejní atmosféra? Kde? Žádný ale opravdu žádný policejní tým neřeší loupež tak, že nasedne do černého sedanu a zatímco půlka osazenstva zběsile pálí z oken, další pokropí tu zločineckou pakáž pomocí gatlingu.
    A opravdu žádná ale skutečná žádná zločinecká banda nikdy v historii nevyloupila banku pomocí raketometu, vojenských pušek a vrtulníku vyzbrojeného těžkými kulomety.
    Tohle má s realitou asi tolik společného jako Saints Row IV. Bohužel to postrádá humor. Takže se to asi bere vážně.
    • onen valecny konflikt v battlefieldu nema se skutecnosti tez nic spolecneho a taky nikdo neremca.
    • pravda, na druhou stranu si ale nevybavuju, že by se tvůrci nějak zaklínali skutečností a realističností - řeč byla vždycky o poetice hollywoodských akčních kriminálek
      • Takovyhle kktiny netocej ani v hollywoodu.
        • jo no...tam točí horší *5*
  • Jack1947
    Jak už jsem psal dojmy veskrze nakonec pozitivní. Za 500 je to solidní pařba ale zacenu plné hry mnophdy lepší hry to je poněkud drahé.

    Za cenu 1000,. kvůli jednomu modu ke kterému ve finální verzi nebude moc map abych se zabavil na 1-2hodiny denně to teda ne.

    No to mne opravdu rozesmálo, že jsem bežel na maníka, myslel jsem že ho dostanu a on na mne vytáhl obušek a zabil mně sním. *15* Taky ty bugy když jsem odpráskl flojda a on jen stál, zaseklý na místě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit