Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm, tak koukam ze opravdu zbyde jen ten Overwatch, protože todle vypada jen jako další BF, CoD....
  • Kompromis zůstane pořád kompromisem.
  • Doomevolve :)
  • Musím říct, že ty dojmy nejsou napsány zrovna šťastným způsobem.A když se těch informací chytnou někteří místní, kteří betu ani nehráli, hloupost jenom kvete. Takže bych rád uvedl na pravou míru pár věcí:

    Levelování tady a např. v Battlefieldu je naprosto nesrovnatelné. Většina zbraní byla odemčena hned s tím, že odemykatelná byla jen static gun a lightning gun, takže všechny esenciální zbraně jako raketomet nebo brokovnici má hráč od začátku. Není tu žádné moře zbraní ani žádné doplňky, takže nehrozí, že by nováček začínal se základní zbraní bez kolimátoru a zabití sbíral jenom stylem spray 'n' pray.

    Dále, levelováním se odemykají převážně kosmetické věci, takže části zbroje, barvy a různé motivy a maskování. Vyšší level teda spíš značí, že člověk hraje dýl, o nějaké výhodě nemůže být řeč. A konečně kosmetické úpravy jsou čistě dobrovolné, taky nejsem žádný fanda růžových zbraní, tak jsem si je prostě nenastříkal. Ve hře to člověk stejně moc nesleduje a tak je kosmetika nejvíc vidět na začátku, při výběru loadoutu a na konci, na stupních vítězů.
  • Místo Doom to měli pojmenovat Bethesdakurvídalšíslavnousérii
  • MikRyder
    Lol. Ta zbraň na screenu vypadá jako teslagun z Fallout 4 *1*
  • multak možna zkusim ale nejvic se teším na singleplayer a ten vypada hodne dobre.
  • Me dostava jak vsude kazdej pise jak nejlepsi zbrane jsou brokovnice a raketomet :-\ nevim no brokovnice je dobra ale opravdu na velmi blizke nepratele .zato raketomet mi prisel uplne k hovnu .ja hral nejcastejc s plasmagunem a koncil jsem vzdycky na prvnich mistech :-) dokonce i ta zbran se stalim paprskem byla dobra .nebal bych se rict ze hra je docela dobre odladena cose tyce zbrani :-) asi to je spis o skillu .s raketometem umi strilet pod nohy kazdej :-) (je hrozne slabej a ma moc munice)
    • Tak jednak mi výčet zbraní zatím moc nepřipomíná Quake / UT a pak je youtube plný zajímavých videí s raketometem. Pust si a uvidíš, proč je tak oblíbený. Brokovnice jak by smet. Ta už k Doomu patří.
  • hype funguje skvele
    • Blue.Shark
      Hype funguje, pokud máš čtvrt mozku a nedokážeš myslet sám za sebe.
      • Pokud mas pravdu a podivas se na prodeje soucasneho AAA odpadu, tak je to s lidma docela spatny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit