Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LoL=D Sem stara naivka ...
  • a co jsi cekal??doom? *2*
  • Zagro
    např. Quake Live?
  • Zagro
    Tak proč jako Nene? *3*
  • Zagro
    tobě muselo hrknout v boudě :D
  • Pokud mas pravdu a podivas se na prodeje soucasneho AAA odpadu, tak je to s lidma docela spatny
  • haha vypada to jako kdyby to delal pixar... Baculaty demoni, krasny prehnany animace jako v kazdym animaku ...Vsechno krasne nasviceny a nablejskany i skaly, sutry... skoro ruzova krev =D

    Co se jako stalo ? =D
  • CS:GO je zástupca taktickej starej školy. Nemáš žiadny autoheal, žiadne lekárničky, neexistujú "featurky" ktoré by ti odomykaním cez levelovanie uľahčili žuvot.

    Zástupca klasickej frenetickej akcie, takej kde rozhoduje aim a reflexy proste neexistuje.
  • To jednoznačně doufám lol
  • Místo Doom to měli pojmenovat Bethesdakurvídalšíslavnousérii
  • Me dostava jak vsude kazdej pise jak nejlepsi zbrane jsou brokovnice a raketomet :-\ nevim no brokovnice je dobra ale opravdu na velmi blizke nepratele .zato raketomet mi prisel uplne k hovnu .ja hral nejcastejc s plasmagunem a koncil jsem vzdycky na prvnich mistech :-) dokonce i ta zbran se stalim paprskem byla dobra .nebal bych se rict ze hra je docela dobre odladena cose tyce zbrani :-) asi to je spis o skillu .s raketometem umi strilet pod nohy kazdej :-) (je hrozne slabej a ma moc munice)
  • já hrál pouze Operation Flashpoint v MP, tam mne to celkem bavilo, v Armě už jsme jen šli odstřelovat to taky celkem šlo, ale mám raději rychlejší akce, zvyk z COD 2 / QIII a nyní BF 3/4 :)
  • Doomevolve :)
  • tebe by asi nebavilo kempit pul hodiny v arme a mít jeden vystrel za pul hodiny kde musíš brat v potaz i rychlost vetru a otačení zeme.
  • Já bych to tak černě neviděl. To, že si ti takhle udělali v iD neznamená, že pomocí SnapMapu si neudělají fandové svoji klasiku ;-)
  • Jako bývalý hráč evropské ligy v Quake III bych se k tomu snad mohl trochu vyjádřit.

    Byl jsem v closed betě, zatím moc nemůžu posoudit kvalitu hry, protože jsme měli možnost vidět dvě mapy. Samozřejmě se sluší říct, že nový DOOM bude kompromis, protože id nejsou blbí a jednoduše vydají multiplatformovou hru, což je v AAA ranku už nepsaným pravidlem. Witcher III je lautr to samý a nikomu to žíly netrhá.

    Čím na mě DOOM působí dobře, je absence sprintu. Všechny nejlepší střílečky (e-sportové) nikdy sprint neměly a hra je tak přehlednější. Samozřejmě nejvíc zamrzí klasický loadout systém, kdy máte jakési třídy a dvě zbraně u každé - takový Titanfall. To mi přijde jako krok zpátky oproti třeba novému UT, ve kterém se zbraně už klasicky sbírají ze spawn pointů a mrtvých hráčů. V Q III nejedna krásná situace vyplynula právě z toho, že jste nepřítele ustříleli plasma gunem, z jeho stydnoucích rukou sebrali brokovnici a naprali to do ksichtu dalšímu nepříteli. Konzolové vydání je tedy znát. Na druhou stranu u DOOMa mě baví ten odér Areny - mapy jsou relativně malé, jen pár rohů a uliček, takže rychlé akce je dostatek. Jsem zvědav, co s hratelností provedou ostatní zbraně, ale já osobně DOOM nezatracuji. Jen je potřeba jej hrát na PC a ne na konzoli, protože když se podívám na ty retardy co se snaží hrát Destiny, tak se chce brečet :). Gamepad na FPS prostě ne. Takže se soudy bych ještě počkal a být vámi si vykoušel open betu, pokud máte rádi arénové střílečky, může být DOOM pro vás. Jen je ještě potřeba, aby id trochu srovnali dmg u Démonů, protože pokud je frag limit 75 a já s démonem sám dám během 30 vteřin 18 killů, je asi něco špatně, protože z kompetitivního hraní jsem už přes deset let venku :p
  • multak možna zkusim ale nejvic se teším na singleplayer a ten vypada hodne dobre.
  • Nesmysl, pokud chceš zástupce staré školy, tak předělávku ROTT. Otázka zní, co je pro vaši generaci stará škola, jestli CS 1.6, tak je to pak jasné..
  • maros.goc
    podľa mňa by mohol byť učiteľom :D
  • maros.goc
    To je tak, keď dáte písať dôležitý článok externistovi :D :D Hrôza, tie veci čo popísal....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit