Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy
    Zase budeš tvrdit že to není izometrické. *1* Si prostě nikdy nedáš pokoj. Ber to tak, že se tomu prostě říká žánr "izometrických RPG".
  • Kremser básní, jak město v útrobách slimáka je "typický Torment". To si nemyslím. Numeneru ani dračí doupě neřeším.
  • Myslím že Chumbaba naráží na to, že má jít o duchovního nástupce Tormentu, což mezigalaktický slimák úplně není..
  • Planescape byl ze sveta ADnD, tohle je z nebo podle ,,Numenery,,.

    http://www.numenera.com/what-is-numenera/
  • Textové okno jde už v EA zvětšovat dle libosti
  • snorgrind
    Ja bych to tak nehrotil. Isometrickej pohled pro vsechny hry s pohledem "shora" je hodne zazitej. Kdyz zacnes takhle slovickarit tak by isometrickej nemohl byt ani starej fallout. To opravdu chces tohle ?
    Pro priste bych ti doporucil vzit si prasek a vesele to ignorovat.
  • Souhlasím, že slimák nemá s původním Tormentem nic společného, na druhou stranu, v tom ADnD Planescape settingu se asi podobné věci děly - četl jsem kdysi nějakou trilogii z tohoto světa a její část se odehrávala na obrovské mrtvole nějakého dávného boha, která plula někde v prostoru...
  • Ty jsi ale troubelín.
  • A po obědě žádné viržínko!!!
  • Grafika se mi nelíbí a město v útrobách mezigalaktického slimáka mi teda Torment taky nijak nevokuje.

    Přijde mi, že Pillars i Divinity vypadaly líp...
  • Divím se, že zrovna takovou hru udělali i na konzole. Běží to na jakýkoliv šunce a číst několik biblí na TV ze 3 metrů mi nepřijde jako pohodlný zážitek.
  • Velikost textu i font by mělo být možné ve finální verzi změnit. Stejně tak okýnko ve kterém se zobrazuje text v těchto hrách bývá možné upravit, takže bych se toho nebál.
  • Chim
    Tak i průměrně inteligentní orangutan při pohledu na screeny z těchto her by měl jasno. Pro herního novináře je to ale zdá se pořád neřešitelný hlavolam.

    Zase mě tu za trest aspoň týden neuvidíte. Neplačte, sami jste si to zavinili.
  • Budu hádat. Ani jedna z těch her neni izometrická, co?
  • Wasteland 2 a průměrná hra ?!? Ani náhodou !
  • Veskoslav
    Maxíčku, jdi si zase hačnou do kouta.
  • Protoze retro hipsterina
  • tohle je daleko nad tvoji mentalni uroven, ani se nesnaz *3*
  • Chim
    facepalm-smajlík
  • Chim
    ... izometrických RPG značek ...

    Cože? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit