Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou teda zajímavý dojmy.
    První můj dojem by že se nadal scrollovat obraz při najetí myši na kraj obrazovky a že se nadalo zvolit chození na RMB. Takový prkotinky ale snad do vydání doplní - pokud teda neignorují fórum.
    Blbej je loot system. Není žádnej, takže kdo dřív přijde ten dřív mele. To je pak samozřejmě děs hrát s cizíma lidma. Editor je chudší než v NWN, byť trochu líp ovladatelnej. Chybí tam off combat skilly!
    Na nějaký přesvědcování, buffování a tak zapomeňte. Jestli je tam craft tak možná akorát tak že přinesete surky vendorovi. Je to slušnej posun směrem k diablu. Schopnosti (a spelly) mají akorát cooldown, takže mačkáte to co máte zrovna nabitý. Nějak to extra rozmýšlet nemá cenu.
  • Asi tomu dám šanci, ale z mého pohledu se tenhle žánr už přežil. To hodlají vývojáři už skoro 20 let po vydání BG pořád vyvařovat to samé? Kde je nějaká originální myšlenka, jako třeba zrealizovali v Troice v dnes už kultovním Arcanum? Pořád to samé, jak přes kopírák - skupinka, kde je bojovník, mág, zloděj. Švih mečem, fireball, šíp. Do dungeonu a zpět, zachráníme svět. Pořád dokola, jak u blbečků na dvorku. To i český Inquisitor se dokázal odlišit od šablon, i ten propadák Lionheart. To si nikdo nemůže dát trochu práce navíc a namáhat palici a přijít s něčím novým? Se světem, kde místo pořád stejných charakterů bude něco jiného? Hrůza.
  • Tak to se ti bude libit Pillars of Eternity.
  • Jack1947
    Yoh, a já si to málem spletl s podobným "DNT" ( ne sranda, ale má to podobnej název akorát browser moba a RPG jsou dva naprosto odlišné žánry ale draci sou v obou.)
  • Chyba mi klasicke DnD RPG, kde si urobim charakter a mozem sa ponorit do hlbsieho systemu vyvoja postavy. Ak este bude mozne robit Dungeon mastera a pritom to bude dost zaujimave, tak sa vcelku dost tesim, Koniec koncov obe NWN a rozne moduly som hral do zblbnutia :D
  • Zda se mi to, nebo tohle byl vseobecny popis hry, ktery je napsany vsude, ale zadne dojmy z nej jsem z toho clanku nepobral.. :(
    A jak ctu dost negativnich veci okolo, tak me ta hra zacina odpuzovat, i kdyz si ji stale chci zahrat. A jak jsem koukal na spoustu videi, tak mam dost rozporuplny pocity.
  • Tyhle projekty vzdycky zni tak moc slibne, ale realita je pak vetsinou zklamani. Viz treba Shadowruny, ten potencial na tuny zajimavych hraci vytvorenych kampani tam je obrovsky... ale ve skutecnosti to prinejmensim pokulhava.

    Zlate casy modulu pro NWN uz se asi nevrati.
  • ano
  • Kozy
    Hezký, přesto radši zůstanu u papírový verze.
  • A časem půjde dělat úrovně libovolně? To omezení na šablonu je dočasné?
  • Editor od blizzardu nic nepřekoná. Tam jde v podstatě vytvořit cokoliv *1* Jinak držím palce, protože to zní celkem dobře. Doufám, že tam bude hodně možnosti ve tvoření postav apod. Třeba tvorba vlastních mečů :) Už dlouho jsem nehrál žádný RPG. Nějak mě to moc ani nebere. Škoda.
  • No uvidíme... vypada to zatim dobře, z kamarada Pařime BG po netu a je to ohromná zabava.(takže myslím že by nas to mohlo bavit)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit