Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se dívám na ten obrázek toho lyžování, tak mě připadne, že tato hra by měla konečně využitelný VR. Jinak nejsem fanda takových her, ale vypadá to dobře.
  • Tenhle zanr uz nikoho moc nezajima, doby kdy EA rejzovalo miliony na SSX je davno pryc. Ale holt to zkousej, muj nazor je ze to bude neuspesne.
  • Pamatujete ještě vůbec na nejlepší snowboard hru? *5*
  • zdeeneek
    Já se na to těším. Byla to jedna ze dvou her, která mě na E3 zaujala.
  • Fyzika sněhu bude asi dobrá, ale pokud se do hry přidávají i sporty ve vzduchu, tak by mne zajímala fyzika vzduchu. Je ve hře zpracováno termické proudění a vítr? Co ty PG kluzáky? Jde zvolit klasický, sportovní, nebo akro křídlo? Jak moc je reálný to samotný řizení a třeba i korekce předstřelů? Nebo je to vše jen těžká arkáda která přestane bavit po první půl hodině? Moc mi tenhle článek nedal. Je to jen info o nějaké hře a velmi zevrubnej popis kterej mne pro to moc nenadchl.
    • milos.bohonek
      Fyzika sněhu bude samozřejmě prakticky neexistující, stejně jako skoro všechno ostatní, o čem píšeš. Čoveče tohle má být arkáda, jednoduchá a přístupná pro lidi, co žerou redbullácký a goprácký videa na YouTube, a chtějí si střihnout něco podobného. O nic realistického se Ubisoft ani nepokouší. :)
    • :D A toto by mělo někoho zajímat? Je třeba si uvědomit, že je to hra, cílovka budou usoplení smradi, ti fakt neřeší termiku.
  • mám rád hory a mám rád hry, měl jsem rád SSX. tohle ale vypadá na nůďu *13*
  • Teda nic moc *15*
  • Tohle bych si dal s HTC Vive nebo Oculusem, musí být totální paráda...
  • jack
    ve VR by to bylo maso :)
  • Neni lepsi jit lyzovat v realu?
    • toť otázka :-)
    • Samozrejme. A misto strategii je lepsi rozpoutat treti svetovou, misto FPSek jit vystrilet Irak, misto zavodnich her vzit svoji Felicii a vysmahnout na okruh, misto RPGcek jit na fantasy LARP ( https://www.youtube.com/watch?v=j_ekugPKqFw pro neznale), misto tycoonu si udelat vlastni firmu, misto simulatoru se stat pilotem, misto onlajnovek jit ven, misto troleni v diskuzich spachat sebevrazdu, protoze pak ten cas vyuzijes zhruba stejne.
    • mám smíšené pocity. konečně to zas vypadá na pořádnou hru ze zimních sportů. naposledy mě zaujalo jen xgames pro boarder a od té doby nic. na druhou stranu je to ubisoft a ještě víc mě odrazuje všudypřítomný sharing a multiplayer. ale pokud mě cizí lidi nebudou otravovat a hra pujde vychutnat i o samotě + přidají nadupaný soundtrack, tak mě to určitě bude zajímat
      • nightborne
        PC taky docela trpí nedostatkem prknících her, Tony Hawk už se dávno přestěhoval na konzole, když nepočítám ten nedávnej strašnej "remake" a nějakej snowboarding? Napadá mě tak Shaun White's Snowboarding, kterej nefunguje na procesorech s víc jádrama, a pak tak možná prastarej Boarder Zone.
    • Tak jdi ne? *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit