Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co já si pamatuju tak: Metro 2033 a enemáci viděli i ve 100% tmě a Metro:LL neviděli ve 100% světle, takže to srovnání mi přijde trošku mimo.
  • KIMCID
    no uvidíme
  • Hanzales
    Mně to spíše z obrázků připomíná ten Red Faction, pouze tak dva tři obrázky [ http://foto.games.tiscali.cz/solarix-16631/416829 ] na mne zapůsobily dojmem SystemShocku, ale vypadá to zajímavě, to né že ne. Tak jako tak ostřím hledáček. Her tohohle typu, k tomu i s pěknou atmosférou není nikdy dost!
  • Mě to přijde ok. I graficky. Podle mě ultrarealistická grafika ubírá na atmosféře a tohle z obrázků vypadá hodně atmosféricky.
  • Jack1947
    Proč ale musí grafika a textury tak moc odpuzovat, chce to být retro prosím ale to nemusí nutně být i graficky. Fakt tohle takovejhle hrám dost škodí, at to míří klidně k super Red faction (myšleno 1, trochu rozporuplnější2) ale at to sakra nějak vypadá tohle bylo in tak někdy v roce 2002-4 dneska už to moc neletí. To není hejt to je konstatování vyplívajicí ze screenů. To se nedá tohleto.
    • Stejně by sis to nekoupil, tak sklapni ty kašpare.
      • Jack1947
        Když o tom tak mluvíš tak ani ne no, je/bude spousta lepších her které by stáli za koupi než tohle... aspon zatím v tomhle stavu. Mimochodem je to trapné podsouvat stále někomu že je pirát. Tak chápu že mají děti nudu a tak ale nic moc. *7* *6*
        • Moc dobře si pamatuju, jak jsi to sám přiznal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit