Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Když peasants nechtějí platit dokonce ani za takovou hru, něco je zle."

    Co to je za p1čovinu? Když ji nechtějí hrát je něco zle. Když nechtějí platit jsou to obyčejní zloději.
  • "Njn, taky nějaký ten patch na optimilizaci ..."

    "Já jen doufám že Resident 7 půjde alespon"

    Kálíš si akorát do huby.
  • Die filthy peasant. Miliony stažených kopií GTA V na xbox 360 a PS3 není sockování, že ? Když peasants nechtějí platit dokonce ani za takovou hru, něco je zle.
    Nechci flamovat, že každý konzolový hráč = debil, ale ty to zrovna potvrzuješ.
  • Přesně důvod, proč by měly hry vycházet pouze na konzole a né na PC kde se to jen hemží sockama jako ty.
  • Zatím opravdu výborné, těším se na středu na třetí epizodu. Dokonce mě to donutilo stáhnout a dohrát první dil Revelations, na kterým jsem nějak neměl dřív čas. Samozřejmě hraji staženou verzi od CODEX, za hry už nějakou dobu neplatím a nikdy ani platit nebudu. Hry jsem kupoval jen když jsem byl mladší a hloupější, dodnes těch mnoha vyhozených tisícovek lituji.
  • Jack1947
    Já se něčeho dožaduji? *7* nauč se číst lol
  • rami.cz
    Mne osobne (az na tu prisernou optimalizaci) se hra libi (atmosfera je super) a to mam rad klasicky RE1-3. Zatim jsem hral 1. epizodu a jsem spokojen :)
  • maros.goc
    Olejnik to prostr znova pos.al.....druha epizoda je ovela lepsia ako prva...pribehovo je to spicka teda pokial ide o seriu Resi, rovnako aj dabing postav... Hratelnost je konecne poriadne survival horor a revelations 2 kraca jasne za titulom naj resi od 4ky...... Uz len to ze kritizujete ze hra ma malo animacii dokazuje ze recenzent tohoto titulu asi nebol vybrany najlepšie
  • Ukradneš hru a pak máš ještě drzost se něčeho dožadovat?
  • Jack1947
    Njn, taky nějaký ten patch na optimilizaci za Barryho v těch tunelech s těmi prasaty to byla trhavá jízda a defakto se trhalo i nadále... ty monsdtra tam strčily na efekt nebo co protože pak asi bude následovat konec epizody, takže to trpí trochu kvantitou protivníků řikám trochu protože na survival obtížnost je i málo munice.

    Já jen doufám že Resident 7 půjde alespon tímto směrem a né 6tky ale to ví už i sami tvůrci. Že to není wannabe střílečka ani ve hře za Chrise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit