Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na dark souls se to nechyta
  • Na mém kanálu je možnost shlédnout gameplay a přikláním se k tomu, že je to opravdu zajímavá hra, kdy o každého člena rodiny postupem času budete mít strach, skoro jako kdyby to byl Váš vlastní člen rodiny. Dobře to jsem trochu přehnal, ale na to, že je to zábava si trvám :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=6UZA9pLD_PM
    • Chim
      Chválím hlasový projev.

      Jak se ti pozdává user interface? Přijde mi že s tím dost bojuješ. (viděl jsem zatím jen prvních 10 minut).
      • Děkuju :-) User interface je jedna z mála chybiček na kráse téhle hry. Dost jsem bojoval například s přepínáním postav když stáli moc blízko u sebe, nebo jsem na něco kliknul a postava šla dělat něco jinýho než jsem chtěl :-) Ale dá se na to zvyknout. Není to nic co by ti vyloženě kazilo požitek ze hry.
  • ta hra skutecne vypada depresivne, ale ne kvůli obsahu.
  • walltar
    No já vždycky spustím novej Fallout a při porovnání s tím starým dostanu depresi jako prase... takže hraní novodobých Falloutů je pro mě dost depresivní záležitost.
    • frag.ment
      Kdybych měl mít takové zpátečnické myšlení, jak několik "pamětníků" (nostalgie je pěkná potvora, vše bylo tenkrát super, že?) zde, tak bych si asi měl myslet, že Fallout 1 a 2 byly sračky, protože pořádný hry byly jen na Commodore 64 a pak už to jde těžce z kopce.. Ach jo, je to tu furt dokola.. Si hrej jen ty starý "pecky" a o nové hry se vůbec nezajímej, případně podpoř něco na Kickstarteru a počkej si pár let, než dají do kupy nějakou retro hru (pár let, jestli vůbec něco vyleze).
      • Chim
        Což je pěkná blbost, protože nejlepší hry byly na Atari.
        • frag.ment
          Starej dobrej oldschool flamewar Spectrum-Atari-C64..Je zajímavé sledovat, že v tomto ohledu se za těch 20 let nic nezměnilo, jen se prohodilo pár písmenek a čísílek.. :-) Vlastně jo, dřív se to řešilo osobně a dnes internet.

          (edit překlepů)
        • nightborne
          Nejlepší hry byly na stolech, Prší forever! Tomu se ta dnešní produkce nemůže rovnat!
          • Dračí doupě forever :D
            • Hm to som si upiratil na zakladke:)) U mami v robote na kopirke:) Este, ze to nemalo ziadne drm.
          • Sachy + Poker.
            To jsou takove ty hry u kterych se musi premyslet. *8*
          • Chim
            Pravdu máš.
      • walltar
        Na druhou stranu, to že to je nové neznamená, že to je lepší. *3*

        Osobně si nemyslím, že stará hry je automaticky lepší... beru to kus od kusu.
        • frag.ment
          A když je to jiné (poplatné době), tak je to hned špatný, že?
          • walltar
            Když je něco jiné, tak to zkusím abych zjistil jestli mě to baví nebo ne.

            I když je pravda, že po F3 a NV už asi F4 ani zkoušet nebudu. Ale uvidím...
          • Co mu to tady vnucuješ? Vždyť nic takového neřekl. První a druhý Fallout byly lepší než Fallout 3 a NV ne proto, že jsou starší, ale proto, že jsou zábavnější.
    • mno ja bych mel radsi depresi z ty atmosfery, nez z toho, ze je to spatna hra *1*
  • Fallout a depresivní. I S.T.A.L.K.E.R měl lepší atmosféru.
    • Stalker mel jednu z nej atmosfer vubec, jak I stalker, jmenuj jedinou lepsi a vsadim se ze to bude opet vychodni skola napr Metro 2033....a ano jde mi o post apo, k cemuz ma stalker hodne blizko (zona sama je post apo zonou)
      • Tak, tak. S.T.A.L.K.E.R. je nejvíce atmosférickou hrou kterou sem kdy hrál. Když si vezmu, jak se ve hře kolem 20:00 začalo smrákat, oblohu začaly probíjet blesky a na zemi a budovách se vytvořilo divadlo stínů, tak sem byl u vytržení. Když si k tomu ještě přidám onen pěkně temně ponurý soundtrack, v mém připadě preferovaný Alexey Omelchuk (CoP) není co řešit.
        • doporucuji zkusit Lost Alphu, skvely duvod proc oprasit Stalkera a trosku si znovu uzit atmosfery, samozrejme je to jen mod a doporucuju se nestydet pouzit navod, questy sou dost HC rekneme, na rozlousknuti toho jak je autori zamysleli a co ma clovek delat (obcas jen one way)
          • Na LA sem přispěl, ale poslušně čekám na Directors cut,...když si odmyslím těch několik let čekání, tak těch pár měsíců už mě nezabije
    • Zrzzek
      Jenomže tohle je hra Sheltered a ne Fallout.
  • Mě deprese chytaj už z těch pixelů, který určitě značí umělecký záměr a nikoliv lenost/nekompetenci grafiků. To je takovej problém v roce 2015 udělat něco, co nevypadá jako by na to někdo hodil blinec? Dneska jsou k dispozici nástroje, ve kterých jde s menším úsilím udělat dobrá grafika, obzvlášť při side-scroll hře. Taková "This War of Mine měla good vzhled a atmošku měla dosti dobrou.
    • Technologie jsou, ale nejsou peníze.
  • This War of Mine?
    Jako omlouvám se kluci, ale tohle tu už jednou bylo a tejta recyklace Falloutu a TWoM, vážně nenabízí nic velkolepého.
    Krom toho v TWoM byla atmosféra a deprese v každém kroku...
  • Chim
    Plus jeden bod za ten hudební doprovod. Myslím, že bych tomu mohl dát šanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit