Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevidím video!! *9* *13* *16*
  • prudislav
    Takže to online-only DRM je tam jen kvůli lehce vylepšenýmu autologu a ostatním pseudosociálním nesmyslům integrovaných přímo do hry ......
    *11* *11*
  • Takže doufám, že už jim to na ten 4 pokus výjde ten restart.:d Se divím, ž ejim dali zelenou.
  • A mesiac pred vydaním hry vypustia trailer ktorý bude vyzerať ako NFS z 90 rokov a povedia že spravili kompromis aby hra bežala ešte plynulejšie a aby hráči mali o to vačší zážitok z hrania pretože im na nich záleží. €A Game$
  • Vojta_Ilavsky
    Nelíbí se mi zatáčení, chápu že v tom gameplayi to byla disciplína Drift, ale i tak.
    • langustyn
      "Vyosenou kameru, která se při driftování courá šikmo za zadkem auta, lze naštěstí vypnout."
      • Vojta_Ilavsky
        Díky za info, jen tak jsem to prolít a tohle jsem zřejmě přehlíd. Otázka je, jak to bude vypadat po vypnutí.
  • Ruce pryč, zase vznášedla místo aut. To v Undergroundu ještě nebylo, proto si ho hodně lidí tolik cení.
    • Ze nebolo? Si zabudol na namydlene cesty pri vsetkych driftovacich zavodoch?
      • Ano, ale to bylo jenom v tech drift zavodech, ne v cely hre.....
  • Ristoro
    Uvidíme, zatím to vypadá parádně. Vypadá to, že tam bude účinkovat Nakai San a Magnus Walker, což jsou milovníci (jako já) a tuneři aut značky Porsche. Bojím se jen té přílišné arkádovosti, nějakou inovaci nečekám, ani ji moc nechci, hlavně ať je tam spousta možností, jak si vyfintit auto, poutavý příběh, který bude určitě klišé, ale to neznamená, že by nemohl být dobře napsaný a dostatečná délka kampaně. Hoši dostali za ty roky docela dost konstruktivní kritiky, uvidíme jak si to vemou k srdci. Trapová muzika v traileru a při tuningu Subaru v gameplay ukázce se mi velice zamlouvá.
    • typickej cech vsecko dobry vsecko super dam like smile atd asi si vubec nehral nfs, kde sou ty casy NFS 3 NFS 4
  • Graficky to mají ale pěkně vychytaný! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit