Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    To se dělá i u ONLINE her aby ti dokázali žes porušil pravidla, jenže tady se to smaže a nesmí se o tom ani ceknout 😀

    Já vím za co jsem ho měl to bylo jenom takové nepatrné rýpnutí´´

    To je jednoduché vždy poslední vlákno tvého příspěvku. Které bylo smazané za to by l ban😉

  • TheGGG

    za chvílu pondělí, tak asi dojde na ten purge...

    ale kdyby ti alespoň napsali, za co ten ban máš, to by bylo k prospěchu. Člověk napíše deset komentů, dostane ban a ani neví za co. Na některých webech tě dokonce informují co jsi porušil. To když mě po třetí smazali z idnes, dostal jsem celkem obsáhlý email všech mojích nevyhovujících komentů....

    počteníčko

  • Jack1947

    To bych neřekl podle mě to funguje i o víkendu, tohle není Steam support co jde jen když je zrovna dobré počasí😉

  • Jack1947

    Nejhoršíé je že se zde ani nejde psát, za co si měl BAN 😀

  • Derp_1337

    Co je na tom překvapujícího? Je víkend, takže až do pondělka má korekce volno.

  • TheGGG

    když si pomyslím, že mě smažou jeden trochu kousavější příspěvek a vaše handrkování tady nechají....

  • Derp_1337

    Lži? Ty příspěvky mají čas napsání, to se ti fakt nepovedlo. Teď se provalilo tvé trollení.

    Ale jestli je to zase další typická vlastnost toho, jak se chovat jako kobliha, tak díky za to, jak mi to názorně předvádíš. Vždycky se člověk něčemu snadněji přiučí od mistra řemesla. 😛

  • iSpirit

    Krásné lži kobliho. Tvoje vrchni kobliha by tě za tyhle lži pochválila. Děláš čest vrchní koblize.

  • Derp_1337

    To je velmi chatrná výmluva, když můj příspěvek byl napsán v 11:07, zatímco tvůj v 11:20. 13 minut je dávno za limitem pro editaci.

    Nech mě hádat, tyhlety laciné výmluvy jsou další poznávací znaky koblih, že? Já se vždycky rád něčemu novému přiučím. Prosím, mistře kobliho, nauč mě nějaké další triky.

  • iSpirit

    Byl editován proto, protože reagoval na něco, co bylo editováno kobliho. Takže kobliho už se neztrapňuj. 

  • Derp_1337

    Jo, koukám, že tvůj příspěvek byl editován, tudíž z vlastní zkušenosti musíš moc dobře znát vlastnosti koblih, co?

  • iSpirit

    To bylo slabší kobliho. Jinak přestaň editovat. Na druhou stranu to je taková typická vlastnost koblihy, že?

  • Derp_1337

    To nám vykládáš z vlastní zkušenosti, že?

    Vůbec bych se nedivil, kdyby si tam někoho, jako jsi ty, nechali natrvalo 😂

  • iSpirit

    Uklidni se kobliho! Tvoje diskuzní agrese začíná být nezvladatelná. Nechceš na ozdravující prázdniny na Krym? Tam mají koblihy prý velice dobrou péči.

  • Derp_1337

    Místní šašek si opět nemůže pomoct a svoje nesmysly píše kde může. 😂

  • nightborne

    S přehledem nejvíc informací mají právě na Twitteru a vede odtud odkaz na stránky a discord, kde se člověk může přihlásit do bety... vážně je potřeba vysvětlovat zrovna tohle? Opravdu?

  • Jack1947

    Taky jen to tahá z nesoudných lidí a rodičů dětí peníze.

  • Jack1947

    V hlavě 😀

  • TIRsk

    Vidim to aj na steame, idem skusit.

    Dakujem

  • Derp_1337

    Nějak jsem nepochopil tu vaši diskuzi a tvé "můžeš". Odkaz je na twitterovou stránka, která píše, že remake/remaster je vývoji, ale nikde žádná hratelná verze není, tak nevím, kde si to člověk "může zahrát"...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit