Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi to bude jenom šotek, ale budu trochu za puntičkáře.
    Hra je od slova "hrát si", seč nastupující trendy tíhnou spíše k Vašemu "hrát se".
  • Ono stejně tak můžu říct "Zaplať pánbůh!", protože by se to s tímhle gameplay na PC stejně neprodalo.
  • Fakt me nebavi, kdyz o hrach referuji lide jimi uz znudeni (se nedivim, jak dlouho uz to delas, 10 let?)...
  • hra je od slova hrat se, a tohle vypada zabavne. jen nevim jestli bych umel prekousnout tech prumernych 18 fps nebo kolik jim to beželo
  • El_Kozel
    Někomu stačí málo k radosti.... Jeho radost je to to větší, že může machrovat jak to má na PS4 a jinde to není. Tedy začínat flame a chovat se jako hlupák.

    I když mám něco na HW který mám a jinde to není. Tohle mi mě nenapadlo napsat. Jsem rád, za hru a je mi opravdu jednu kde všude je a v jaké podobně. Řeším to tam, kde to hraji. A nejsem tak hloupý abych měl radost z toho, že to jinde není, nebude, nikdy nebylo a ani za 356 let to nebude.

    Asi si na to před smrtí vzpomene jakou měl radost. Říká se, že před smrtí si vybavíš to nejlepší ze života. U některých lidí to bude možná tohle *1*

    Mám starý Xbox a takto jsem se nikdy neradoval. Mám PC a také se takto nikdy hloupě neraduji. I kdybych si chtěl zahrát nějakou hru z konzole, tak díky tomu, že si mohu dovolit lepší PC jak konzole, tak by mě mrzelo, že to musím mít v horší kvalitě než na PC, kde si mohu dovolit lepší kvalitu. A stejně to nikomu necpu....
  • El_Kozel
    Dopadnou skvěle, to je opradu fail....Proto se příběh, svět a další prvky udávají v recenzích jako příklad u Zaklínače 3.

    I na tupé bečko to vypadá tupě. To bude spíše C za 1700 Kč. *1*
  • El_Kozel
    V CDProjektu makalo hodně lidí. To je velká firma. Tohle nic neznamená.
    Něco jako: Najali jsme lidi co makali na Avataru. Nic to neznamená. Důležité je koho najali a jakou bude mít roli.

    Pochybuji, že tohle bude něco jiného něž klasická konzolová akce s nějakými prvky. Dohraješ to, zapomeneš co to bylo a za 2 roky zde máš druhý díl....Ale rád si přečtu to absurdní vysvětletní proč jsou věci tak, jak jsou v této hře.
  • Hra vypadá více než úžasně *14*jenom my příde jako veliká škoda že to je jenom na PlayStation *10*
    mohli by to spřístupnit také na pc *7*
  • Dyť tohle je obecná věc na všech platformách. Jak PS4kaři, tak Xboxáři a Nintenďáci, tak i PCčkáři taky hýkají nadšením, když jednou zas něco vyjde jen pro ně, tak já nevím, kde je problém...
  • Ta hra vypada opravdu vyborne, pusobi to sveze a cejtim v tom obrovsky potencial.Co me rovnez zaujalo je, ze vyvojari pribrali do tymu nekolik Polaku z CDProject, kteri delali na Zaklinaci 3.
  • nekromant33
    inb4 6/10
  • Sr_Lobo
    To ti to fakt dela takovou radost ze to vyjde jenom na jednu platformu ?
  • Jak odlišit hru od ostatních? Lovení zvířat tu už bylo.....hmm.....tak ty zvířata budou robotický!! A je to!
  • delO
    lepší si ve hrách na nic nehrát a servírovat tupé béčko než si hrát na rádoby dospělou hru a dopadnout příběhově jako Witcher 3
  • delO
    Only on PS4 *14*
  • El_Kozel
    Lukem lovit robotické dinousaury.... To bude určitě příběhově hluboká hra. O její propracovatnosti a vysvětlení toho světa také nepochybuji...

    Natož pak hledat proč to tak je, to člověk určitě zjistí nějakou "zlávštnost" anebo radějí vůbec nic.
  • Pokud nepočítám ohromující jízdu v Uncharted, tak Horizon považuju za největší překvapení na E3
  • Lukyz
    Žirafa s Enterprise namísto hlavy? Zajímavé *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit