Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní hrdinka mi vzhledově hodně připomíná Ygritt z GOT.
    • Rejsek
      A dole bude určitě taky kluzká jak tulení mládě *2*
  • Tak původ těch rob zvířat vidím ve vojenských technologiích a bude to pravděpodobně i důvod konce civilizace tak jak ji známe.
  • njn... je mi to luto ale ti robodinosaury su vazne trápni, nebudi to vobec dojem ze wau ty kks jaka supa.. pripomina mi to crysis 3 len s trapnymi protivnikmi .... :) skoda mno.... fantazia je jedna vec ale toto nie je podla mna trefa do černýho mno.... fakt radsej mohli spravit nejake megazmutovane prerastene zvierata alebo co :) ... ale tak isto si to najde fanusikov :)
  • "...idea postapo akce bez zombíků, která se odehrává tak daleko po pádu civilizace (stovky až tisíce let), že lidem v Horizon přijdou současné metropole jako nám egyptské pyramidy. Stejně tak (jistě nejenom) mě oslovilo znázornění lidí jako upozaděné rasy, žijící na okraji něčeho, čemu se s nadsázkou dá říkat společnost, které vládne populace robotických bytostí. Jak se vyvinuli, jestli jednají samostatně, kdo je případně ovládá, jestli se "rodí", nebo je někdo vyrábí, potažmo proč připomínají zvířata složená z elektro odpadu na skládkách..."

    Říkal tady někdo Enslaved: Odyssey to the West? *14*
  • Námět je super (postapo já rád), hrdinka je povedená, sympatická, ale ti roboti!! Proč to nemůžou být zmutovaný zviřátka? Bych pochopil, že vylítly do luftu Dukovany......a zmutovaly by slépky ........ *7*
  • Mnohem lepsi by bylo, kdyby tam byli roboti. To by se dalo ještě nejak pochopit, ze civilizaci preziji roboti. Ale robodinosauri ? Vzdyt to je stupidita na Ntou. Takova blbost muze člověka jen odradit. Pokud se jedna o SP titul, tak ocekavam trochu lepsi pribeh.
    • Proc stupidita? Dinosauri tu byli stovky milionu let, byl to velmi uspesny druh. Pokud by se lidske civilizaci vymknul z ruky vyvoj adaptibilnich robotu (je na to jedna krasna povidka, kde se roboti navzajem "poziraji" a s kazdou generaci se vylepsuji pouzitim ziskanych materialu a technologii), tak si lze predstavit, ze prirozene dospeli do podoby dinosauri.
      • del0
        Jakože dinosauří robot = vrchol robotí evoluce? Lol, tak hlavně si obhájit každou kravinu, jen když je to od Soníka.

        Za vrchol robotí evoluce bych považoval něco jako T1000 nebo nanoboty a ne tenhle kýčoidní paskvil pro děcka. Smrdí to blockbusterem na sto honů...
    • Vogon
      Jak si ty ku*vy můžou dovolit mít fantazii a nedělat realistické hry!? Vždyť všechny zábavní média musí striktně dodržovat realitu, to jsou tak neskutečné hov*da.
      http://vignette2.wikia.nocookie.net/transformers-legends/images/c/c4/Triple-facepalm.jpg/revision/latest?cb=20130815124007
      • pretoze dinosaury z masa a kosti niesu predsa dost cool, efektne nevybuchnu, nevypustaju rakety, nepalia laser z oci a nemetaju blesky z prd3le...

        btw clovek a dinosaurus spolu je predsa cista realita priamo z jurskeho parku...
    • Psychotic
      Suchare.
  • Paul_cz
    A je to tedy RPG (větvící se děj, interaktivní dialogy, zkrátka něco jako Witcher či New Vegas), nebo zas další action game with stats ? Nějak jsem se to z článku nedověděl.
    • Hele, mínuska a pluska si nechejte od cesty, rád bych také slyšel odpověď na položenou otázku :).
  • Divná věc. Na začátku videa je grafika celkem pěkná, kolem poloviny už mi začne připadat ošklivá. *9*
  • Fakt me nebavi, kdyz o hrach referuji lide jimi uz znudeni (se nedivim, jak dlouho uz to delas, 10 let?)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit