Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Farnham_The_Drunk
    Nejlepší Civilizace byla asi trojka, hezká 2D grafika, přehledné..... Dost jsem hrál i Civilization Revolution na DS, která byla celkem zjednodušená, ale pořád to byla zábava. Mám na steamu i 4 a 5 díl, ale ani si nedokáži vzpomenout, jestli jsem je hrál.
    No ale úplně nejlepší civilizace je Alpha Centauri s datadiskem Alien Crossfire z roku 98/99, tuhle strategickou pařbu s úžasnou sci-fi atmosférou už nikdy nic nepřekoná.
    Rád bych tuhle hru viděl někdy na games.cz v retro pořadu.
    • Mně se teda nejvíc líbí čtyřka s datadiskama, ale trojka byla samozřejmě taky príma.

      Z těch klonů pak Alpha Centauri a Master of Magic, ta byla taky hodně dobrá, hodně se mi líbilo cestování mezi světy.
    • Paulcz
      Asi nejlepší mod do trojky je Rhye's. A trojka byl vrchol série, pak následoval sešup dolů včetně toho ošklivýho 3D zpracování. Třeba ten žánr zachrání menší vývojáři a udělají něco podobného. Zkoušel jsem i Freeciv, ale to mě vůbec nechytlo..
    • Jj na to bych se v retro gamesplayi opravdu rad podival!
    • XorxoxTalarius
      Ctyrka stala za prd dokud jsi k ni nedostal datadisk "Beyond the sword". Jakmile jsi tam mel vsechny datadisky a patche, tak se z toho stala moje ultimatni civka. Doporucuju zkusit.
      • a co potom Caveman 2 Cosmos mod na nejpomalješí rychlost
        • XorxoxTalarius
          A jak myslis ze ho hraju *1*
    • AlphaCentauri je super věc, ale v tomhle vesmírném souboji pro mě vede Master Of Orion

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit