Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude dalsi provar, ubisoft uz by mel radsi zkrachovat, treba se jim konecne podari umrit uz s failem Division, tak drzet palce
  • Paulcz
    3D souboje to pohřbívají, to samé 3D mapa. Souboje i mapa musejí odsýpat a na to je nejlepší 2D bez kamery, zmateného ovládání a blbostí, akorát to tvůrci strategií nechtějí chápat. I třeba v sérii Total War je 3D mapa světa na dvě věci, navíc ty nekonečný loadingy..
    • Nj, tvůrci musí více počítat s retardy pro které jsou dva rozměry moc, panečku, ještě že nemusí využívat 3d terén, to by bylo něco... no a teď šup na konzole, papa.
    • Jestli bude možnost si ty animace a blbiny povypínat, tak 3d souboje nebo 2d souboje, chuuj s tym :)
    • Vidlec
      No, ona je v dnešní době paradoxně složitější udělat pouze 2D mapa a 2D modely. Jinak souhlasím, že by to bylo hezčí.

      Přesně tak, k čemu potřebuje člověk otáčet kameru na mapě. Na druhou stranu strategie od Paradoxu (EU, CK, HOI) ji mají taky ve 3D a je to naprosto bez problému.
      • del0
        Neřekl bych, že to je složitější, spíš na to nejsou lidi. Nebo jsou, akorát o ně v AAA sféře nemají zájem. Tvrdnou někde u indie projektů s nevyužitým potenciálem jejich schopností.
    • del0
      Dneska holt musí bejt všechno ve 3D, prošpikovaný cutscénama, close-up animacema a ideálně s mimikou xichtů, jinak to u větších her prostě nemá šanci u publisherů (další problém, že nákladnější hry se zaměřujou víc na konzole a tam ti nikdo strategie hrát nebude). Je to začarovanej kruh. Čím lepší grafika, tím je vše nákladnější a musí se jít cestou jistoty = přizpůsobení masám plus si nemůžou dovolit do hry implementovat tuny různých možností a obsahu, protože by to dělali 10 let - viz třeba Star Citizen, ale tam je to jedno, protože ta hra už se zaplatila a bude se po vydání základní verze průběžně vylepšovat.
  • Nemozem si pomoct ale jedine pekne screeny co su v galerii su tie z miest. Pekna 2D grafika.

    Co sa tyka mapy pohybu tak to je vyslovene hnus. Prazdna a nezazivna mapa. Vid napr. obrazok č13. Mozno to je iba zlym uhlom kamery ale nepaci sa mi to. HOMM3 bola srdcova zalezitost a toto mi ju moc nepripomina.
  • ja ti nevim, videl jsem videa a vypadalo to jako predešly díl: malé bojove mapy, málo jednotek a i to málo bylo stejne jako z šestky, malo abilit. ale i tak se teším
  • Kdyby tu hru radsi vydali v Ubiart enginu ve kterym vysel Rayman, Valiant Hearts apod. Ty mapy a ty boje vypadaji az smesne osklive.
    • Ten radoby 2D artovy model z Raymana by mohl byt naprosto perfektni, to je dobry postreh :). Hromada barvicek, zadne slozite 3D modely (hromada veci by se nahradila spis stylizaci) a do toho vseho tuna contentu na mape - po tom bych se utloukl.
      Tohle chciple eyecandy s nudnym a trapnou hustotou objektu na mape, co ma HOMAM 5-7, to si mohou strčit za klobou. Nebaví mě hrát jedno kolo půl hodiny, abych vybral 2 bedny, co jsou od sebe 30 metrů.
  • Pomoc hraju falouta shelter a uz tam mam 2000 lidi a furt trkaju a mnozi se jak kralici, posilam je chcipat bez vybaveni do pouste ale hned se trkaju dalsi lidi klidne i bratri a sestry a furt se to rodi jako v bangladesu romcata co s tim pomoze mi nekdo?
    • nadělej z nich konzervy.
    • Pošli je jako uprchlíky do Evropy *1*
  • Bohuzel je to porad stejne o nicem. HOM&M zcela znicil prechod do 3D grafiky. Krasna pohadkova 2D grafika bylo to co delalo Heroesy Heroesama.
    • Přesně, můj názor je, že nejhezčí grafiku měla dvojka. Takovou Ladovskou.
    • del0
      +1000
      A neplatí to jen pro Heroesy, ale obecně.
      • Treba AoE, C&C, Warcraft, Starcraft jsou v pohode, ale nikdy neodpustim studiu Firefly to, co se s přechodem do 3D se Strongholdem stalo.
  • Já jsem tu betu hrál... Hrál jsem to asi 15 minut a vypnutí - odinstalace. Absolutní blbost a to jsem měl sérii HOMAM celkem rád..
  • moc mi to nepřipadá jako skvělá 3 zase tam vidim hnusnou 3D grafiku radši bych to celé 2D jako je obrázek 16!
    • kdyby všichni lide uvažovali jako ty tak ješte porad hrajeme fallouta 2 a ne moderni hry jako witcher 3, the order a kingdom come
      • pravdu díš! kdyby dnešní fallout vypadal jako 2 už ho mám předobjednanej a hrál by to každej!, jenže ta 3D hnusota, alá sc-fi "zaklínač" je úplně jiná hra a mne a spoustu dalších nezajímá ...
        • Psychotic
          F3 + F:NV prodaly 17 milionů disků a bůh-ví-kolik digitáních kopií. Čtyřka byla největší hra letošní E3. Myslím, že Fallout přežije i bez tebe a "spousty dalších" :-)
          • VHS se taky lepe prodavala nez Beta a co jako? masy nikdy nemeli vkus
            • Psychotic
              Tys začal s tím, co by "hrál každej", každej, kdyby to vypadalo jako původní hry. Fallout je teď větší než kdy byl. TEĎ ho hraje každej.
      • Sr_Lobo
        Dyby lidi žrali jenom chleba, tak nikdy nevynalezneme rohlíky!!!!
        ... ano zhruba tak inteligentně zní tvůj příspěvek *7*
  • Bez dlouhého zdržování - sedmička se hraje skoro stejně jako trojka. Dál nečtu, víc vědet nemusim *14*
    • Krescz
      aby ses nakonec nedivil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit