Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXDarthVaderXX
    Soudruzi z připomenul bych to slůvko ALFA... To znamená asi co? Že hra rozhodně není hotová, tak že bych závěry nedělal. A poslední díly R6 jsou čistě arkáda, tak že bych to tak černě neviděl. Swat 3, 4 je úplně jiná hra, srovnává se to, ale R6 bylo předtím o plánování a pak posle toho plánu se jelo. Swat 3 a 4 fungoval a funguje tak, že člověk dělá rozhodnutí na místě.
  • N0isy
    Alfu jsem hrál a už se nebudu opakovat (názor v předešlém článku), ale hrál pan autor vůbec předešlé díly? Nebo aspoň SWATy, z kterých si měl nový Siege brát příklad? Silně pochybuji a i kdyby je nehrál, nechápu, že může s čistým svědomím napsat:

    "Nelze dělat dalekosáhlé závěry na základě hraní rané alfa verze, ale Rainbow Six Siege by v budoucnu mohla fungovat velmi dobře."

    To je opravdu tak zábavné hrát matche trvající 1-2 minuty, kde nejde o nic víc než naběhnout k nepřátelům, všechny rychle postřílet a nakonec na rukojmí ani nesáhnout? Na to tu snad máme jiné "skvělé" značky. Jak už jsem říkal minule. Nemít to název Rainbow Six, tak neřeknu ani slovo, ale vytvořit hru s historií skvélého taktického CO-OPu a místo toho udělat tuhle s*ajdu bez špetku taktického postupu vám příjde "velmi dobré"? A nechtějte, abych se rozepsal o tom, jak hru představili na E3 a jak ji představují nyní.
  • Hrál jsem ALFU a moje dojmy jsou trochu rozporuplné. Na jednu stranu konečně něco policejního, více taktického a pomalejšího než např. beta BF Hardline. Na druhou stranu to stavení barikád, zalepování dveří, oken a podobně (na způsob bednění) mě tedy osobně k policejní hře moc nesedí.
    V praxi jsem umíral až neuvěřitelně často. Přijde mi to, že než o taktice je tato hra ve finále o rexlexech, protože jinak si neumím vysvětlit proč jsem umíral jak na běžícím páse.
  • Siege je chujovina, hral som tú alfu sotva 3 hoďky a na tej hre je cítiť jednoducho že to je ubisoft hra, zbrane sa chovajú až nenormálne nerealisticky, casual spätný ráz, pohyb je až nenormálne spomalený, kedže sú mapy extrémne maličké, neobmedzené barikády, jebnutá zničiteľnosť prostredia, ale len tam kde to autori chcú, čiže zase sa nejedná o nič revolučné a celkovo to na mňa pôsobí ako jedna veľká chujovina. Starý dobrý swat 3 a raven shield.
  • Po pár odstavcích sem měl jasno že tohle s klidem oželím a článek sem se sebezapřením dočetl jen s úctou k autorovu vynaloženému úsilí.
  • Jack1947
    V odbrém světle, tzv dneska je nová taktika že permanentní smrt ok ale jen o pozabíjení všech a rozbourání co největšího počtu stěn, protože ty tvoří dům nakonec není nejlepší tu budovu vyhodit do povětří i s rukomjmími? proč se nemáhat všechno zabíjet když stačí jedna bomba a je klid. *7*

    Rip rs? asiic jo. no.

    Taktici prominou ale nastolen byl nový typ stříleček, díky codu jede se prosím na efekt a to nonstop... *12* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit