Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Vedlejší úkoly jsou škálované od těch triviálních, jako třeba "dones bylinku do léčivého lektvaru pro hospodského s kocovinou", až po velmi komplikované, jako "najdi maurského špeha mezi obyvateli Mrchojed". Třeba zrovna tímhle questem se prý může avizovaná 100hodinová doba hraní protáhnout prakticky do nekonečna.
    • To bude opravdu těžké najít maura v středověké vesnici.
    • Ne pokud hospodsky je onim spehem, nebo Mrchojedum dojdou obyvatele.
      • Neni hra trochu chytrejsi v podnimenym zpusobu? Jakoze ti neodskrtne splnenej quest za osobu cos prave zabil, paklize's jeji spehovani/pravou identitu nejakym zpusobem neodhalil/nenasel padny dukazni souvislosti?

        Na druhou stranu, tomu, kdo ukol se spehem bude resit vyvrazdovanim vesnice, asi neni rady ani pomoci. Ja kvuli spehovi vyvrazdovat vesnici nebudu.

        Tesim se na postavy, na luk a na prochazky "Raholcem". Stejne tak na svet, co nema potrebu mi kazdych dvacet metru cpat "nejakou strasne skvelou aktivitu" nebo sbirani milionu inventarnich polozek k pozdejsimu zpracovavani.
        • Gothic to tak měl. Zabíjím a najednou úkol splněn. Ale dalo to jen xp. Odměnu ne.
      • Díky za pobavení, fakt jsem se nasmál. :D Taky možnost jak splnit quest, určitě to u jednoho z mnoha průchodů hrou zkusím :D
  • jamar28
    Vypadá to luxuně. Jo, animace nejsou špičkové, třeba nulová mimika v obličeji během souboje, ale to vem čert. Existuje někdo, kdo si neužil Skyrim kvůli místy směšným pohybům NPC?

    Mimochodem Vávra na FB psal, že je to zatím nejaktuálnější stav, který ukázali. Nejaktuálnější, tedy ne definitivní.
    • Já jsem si teda pohled na hrozné animace ve Skyrimu neužíval, zejména když byla postava z třetího pohledu. Nebyl to teda největší kámen úrazu té hry, větší nálož byla ve všem ostatním :)
      • jamar28
        Tak jsem to nemyslel. Ne že by si člověk užíval ty kostrbaté animace, ale že si tu hru užily miliony i hráčů i tak.
        • Souhlas, zrovna teď si krátím čas čekání na KC:D hraním Skyrimu! Rozehrál jsem zmodovanou Special Edition a divím se sám sobě jak mě to zase chytlo. Ten sandboxově otevřený svět, kde můžu jít kam chci a každý krok je pro mě opět dobrodružstvím. A to jsem teď v prosinci podruhé dohrál Divoký hon!
        • To nějak postrádá logiku, užili si ji o ty kostrbaté animace méně :)

          A jednak to nebylo "kvůli místy směšným", protože hrozné pohybové animace hlavní postavy byli stále na očích (ve Falloutu 3 to pak byla úplná příšernost). Animace vem čert, ale jsou s tím spojené další věci. Třeba debilní fyzika viz kůň přilepený na skálu pod šíleným úhlem atd. Jestli tohle někomu nekazilo zážitek tak je jeho požadavky byli opravdu malé.
          • Nemůžu víc souhlasit, každopádně na to jak Warhorse má o tolik menší rozpočet než ostatní, vypadá to pořád skvěle, jenom kromě těch animací no.. Podle mě to nakonec bude uplně ta jediná špatná stránka hry.
  • Llour
    Ať už je to tady *14*
  • Souboje vypadají mnohem lépe než v betě, třeba budou skutečně zábavné. Zato obličejové animace se asi nezlepší, což je trochu přešlap. Absence miniher, kování, dětí atd. zamrzí, ale všechno je to pochopitelný a třeba ještě třeba nějaká karetní hra časem přijde, určitě by to tam sedělo. Prostředí vypadá pořád ještě krásně, pořádně mě to natěšilo. Problém bude imho v takových těch situacích, které třeba Witcher 3 pomocí kvalitních animací zvládal skvěle - pády z koně, začátky a konce soubojů, chození po schodech, lezení po žebříku, narážení do postav atd. KC v tomhle bohužel připomíná spíš Risen než současný AAA RPG.
    • S těmi minihrami... ve hře půjde hrát kosty a to snad i s cinknutými, půjde brousit měč, půjde snad i nějak chlastat, v traileru byla vidět páka, lockpicking, okrádání je samotná minihra, turnaje... atd. Takže si myslím že miniher je dost. Jinak zrovna animace ve třetím Zaklínači nejsou zrovna příkladné. Co se týče animací obličejů, tak hra je dabingově velká zhruba jako Zaklínač 3 (60 hodin), jenže Witcher měl mnohem větší rozpočet a je tak trochu znát že ve Warhorse nestíhají, ale rozhodně jsem si zlepšení například od gameplayů z E3 nebo trailerů všiml *4*
    • promiň ale herní animace Zaklínače 3 jsou špatné, Geralt běhá jako kredenc, animace koně jsou kapitola sama pro sebe a je to spíše parodie na koně. Celé animace jsou extrémně strojové a neplynulé. Sami tvůrci tam přidali i patche pro úpravu animaci pro Geralta - bohužel bez výsledku.
    • Llour
      Tak ale rozpočet Witchera 3 byl úplně někde jinde *7*
      • To chápu. Ale bude třeba přinejmenším srovnatelnej s Witcher 2 (10M$ vs. 2M$ od backerů v roce 2014, což měla bejt údajně jenom malá část rozpočtu). Obě hry dělí 7 let, technologie se za tu dobu posunula, ale ve warhorse to možná nezvládli naplno využít, holt jejich první hra.
        • Kingdom Come je ohodně rozsáhlejší hra oproti Zaklínači 2 což za předpokladu že by ty hry měli podobný rozpočet vše vysvětluje *3*
  • Haha, tak se kluci z Warhorse přiznejte, kdo to sem napsal *1*
    • reakce na PenelopePipka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit