Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě počítačové hry - střílečky - neovlivňují negativně mentalitu dětí / dospělých. Je to určitý typ odreagování, stejně jako sport a může to uvolňovat stres. Počítačové hry jsou vynikající odreaogávní a forma zábavy pro lidi, kteří nemají jinou náplň. Počítač je podle mě lepší forma zábavy než pasivní zábava - televize.

    Nejsem policajt ani psycholog ani prezident, ale myslím si, že v tomto případně střelby šlo o to, že daní chlapi byli samotáři a nasraní na svět. Tak to šli postřílet. To že hráli hry souvisí s tím, že byli samotáři a samotný člověk buď čumí na bednu, nebo chlastá, nebo hraje na PC. Takže korelace: hraní pc her versus reálně střílení, podle mě naplatí.

    • Nešlo o samotářství, ale primárně o jejich šikanu ze strany spolužáků. Pokud je někdo samotář a nemá s tím problém, nejde nikde nikoho postřílet, ani nic podobného. 

      Svádět to na počítačové hry opět neřeší problém toxického školního prostředí a špatné výchovy.

      • Jo s šikanou jako spouštěčem bych souhlasil.

      • michaelfoucault

        Problém je strukturální. Jde o dlouhodobou legitimizaci rasismu a kultury násilí v americké společnosti. 

  • Mart9

    Trumpova první chyba.

    • ... 🤮

    • 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit