Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra vypadá že začátku jako pěkná blbost, ale opak je pravdou.
    Od doby co ta hra vyšla uběhla strašně dlouhá doba a hra se velice změnila. Ono naučit se správně hrát za některou z postav je docela těžké. Točit správně po sobě jdoucí bomba není nic lehkého a občas si člověk připadá jak chobotnice.
    Tahle hra má potenciál jen ji nesmí autoři nechat umřít.
  • Jack1947
    No byl jsem docela byl rád za tohle oznámení ale chápu důvod proč to tak udělali ( prostě moc velký nezájem a odliv hráčů) Nicméně někdo kdo nestihl ani jeden free weekend supr a už mám staženo 60gb macek uh. Jsem rád i za novou kampan aspon ta hra vydrží trochu déle *4*

    Beztak to bude hra kterou si zapnu na pár hodin a zas vypnu. Takže mě to tolik netrápí...
  • Škoda, že nová frakce a mod bude až v říjnu, ale těším se moc. *4*
  • Tuctová hratelnost. *15* Napiš mi ty "odborníku" jedinou podobnou multiplayerovou hru, kde je tak propracovaný soubojový systém. K dalším tvým blábolům ani netřeba se vyjadřovat. *3*
  • Vůbec nevíš, o čem kecáš. Kupoval jsem Starter edici, když vyšla před pár měsíci a vůbec to nemá na hratelnost ani skill žádný vliv. Asi po měsíci jsem měl plně otevřené všechny postavy, které jsem chtěl (cca 10), včetně ty z Deluxe edice. Ta hra je čistě o skillu. Vybavení, které si můžeš koupit za peníze v "duelu" a "potyčce" nemají žádný vliv - všichni hrají se základním a v modu "nadvláda" a "hold" se sice vybavení počítá, ale přidá ti to pár procent a ve výsledků není žádný problém porážet hráče s lepším vybavením.

    Taky není divu, že hra má buď hráče, kteří tu hru hrají desítky a stovky hodin a nebo ty, kteří to zapnou 5x, zjistí, že to není tupá mlátička, kde klikáš myší jak chceš a hned to přestanou hrát. Vsadil bych si na to, že si to myslíš i ty, takových naivků je hodně. *3*
  • och a ja ze som sam komu sa to deje *8*
  • Kompost
    no ja som pisal na podporu tiscali s rovnakym problemom tak pred 4-5 mesiacmi a po dlhsej komunikacii a "akoze" setreni z ich strany mi bolo oznamene ze som vlastne blb a problem je na mojej strane. ziadna ina stranka sa mi nerozpada...

    edit: a nie ani reklama sa nezobrazuje spravne, takze ucel stranka nesplnila
  • Hele, zobrazují se ti správně reklamy? Jestli jo, nestěžuj si, účel už stránka splnila.
  • Hratelnost tuctová, animace jak z nějakého arkádového automatu s mizerným technickým provedením, ale vizuálně je to docela líbivé.
  • Nejak blbne format stranek a cele se to rozhazuje, udelejte s tim neco panove...
  • Další rádoby hra, kde rozhodují money nikoli váš um ... no ať si to strčí třeba do zádele, ale tohle nechci ani zadarmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit