Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Jojo, to jsem celej já ). Ještě že je tu ta cenzura.
  • Recenze na Games jsou poslední dobou smutný a marný....
  • Ne, nebudeš jedinej. Nenaznačuju, že DMC se má hrát pro SSS v rohu. Naznačuju, že DMC má dávat SSS pouze těm, co si na to budou tvrdě makat.

    Takže jaksi jsi pochopil špatně, co jsem měl na mysli.
  • Nechci urážet, ale podle toho co píšeš ti vadí že to je hrozně lehký a pro puberťáky. Přitom z toho jak to píšeš je mě nablití víc jak z Bravička před 10 lety co si kupovala sestra. Hra to je obstojná a konkrétně na PC v tomhle žánru poslední dobou lepšího nic nevyšlo. Rozhodně lepší jak DS 2, který měl podle mě 2x větší potenciál a dopadl 10x hůř jak nový DMC. 9/10 je moc, osobně bych dal tak 7/10, ale bavím se dostatečně a nemusím opakovat 100x řečenou frázi a připadat si u toho jako hroznej DMC HC hráč ... je to už nudný :)
  • Nejsem ta hra je strašná a hrdina vypadá děsně trapně
  • debilní anime? Japonci zvládnou vyprávět příběh a vykreslovat postavy líp než kdokoliv z Evropy nebo USA. Pokud jde o styl, manga dokáže vypovědět víc než kdejaký CGI filmeček
  • Nářezovka podlé mého gusta. Zatím jsem nenarazil na jediné hluché místo. Hra sérii rozhodně ostudu nedělá, podotýkám, že DMC 4 mám velice rád. No a k tomu soundtrack od bláznů z Noisia a Combichrist. Prostě hoši z Ninja Theory udělali svou vizi DMC a já můžu jen smeknout. Už se těším, až mi skončí šichta a já se na to vrhnu. Víc takových her po (pro mě) chudém loňském roce.
  • DMC je mrtev at zije DmFY *11*
    Aneb jak dodrbat DMC co to jde...
    Boje dobry po par hodinach nudny, bossove zasraly pubertaci uplne blby, graficky dobry , level design dobry.Prisernej dabing a hrozne slaba hra , velice jednoducha az prilis.
    R.I.P. DMC
  • Tak videt recenzi od zaujatyho blbce nechci...uz staci ze celou serii DMC pohrbili tymhle odfalklym odvarem.Ano boje jsou dobry ale po par hodinach nudny, repetitivny.Pribeh je uplne vedle , tak na druhou kolej.Fanousci DMC serie placou uz ted , vid metacritic.Je to jasny zly restart , bossove se chovaji jako naky pubrtaci , a to nerikam o otvarani portalu pomoci "semen" vevericky. No tohle snad svet nevidel...absulutne minus pro mne
  • Jediny rozdiel som zatial postrehol len v tom ze Danteho matka nebola clovek, ale anjel. Takze Dante uz nie je napol clovek/demon ale hybrid anjel/demon = nephilim.
  • Povodna seria sa odohrala v tomto poradi DMC 3,1,(anime serial),4,2 .
    V DMC 1 posobil Dante ako vazny bijec demonov, v dvojke uz spravili jeho postavu tak vaznu a temnu ze skoro ani nerozpraval... na konci 2 ho uveznili vo svete demonov a potom zrejme nevideli ako dalej, alebo sa kvoli slabym recenziam a ohlasom hracov rozhodli 2 ignorovat tak spravili prequel - DMC 3 kde je Dante este teenager a jeho nova povaha je na mile vzdialena tym z DMC 1 a 2. No a na koniec prisli s DMC 4 kde je Dante vyzralejsi nez ten divoky teenager v 3, ale jeho pohodova, bezstarostna povaha a vzhlad vobec nepasuju medzi DMC 1 a 2 kde uz mal povahu skor bez spetky humoru.
    Myslim ze si tymto CAPCOM nas*al do vlastneho hniezda, ked sa nato takto pozriem su to vsetko skvele hry kazda zvlast, ale ako seria to spolu nedrzi pokope.
  • Možna budu jedinej, ale ja to kvuli SSS v rohu nehraju ...
  • Všechno nový. Donte jako by rád plaval v žiletkách.
  • Ja som velky fanusik DMC serie a tomuto dielu som dal sancu a paci sa mi. Danteho postava spravila na hracov blby dojem v tom uplne prvom trailery ktori vydali pri ohlaseni hry, v hre je uplne OK. Level design je super, hudba tiez, ma to intuitivne ovladanie tak neviem co viac si priat. Jedina skoda ze v hre nie je lock-on target funkcia ako v predchadzajucich a obcas je kvoli kamere na bojisku trochu neprehladno.

    Aj ked stareho Danteho mam rad, pribehovo predchadzajuca seria v podstate nikam nesmerovala. Kazdy diel DMC mal trochu ineho Danteho a CAPCOM sa zacal akokeby vyhybat priznaniu toho ze nevydarene DMC 2 vobec niekedy existovalo az prisli do slepej ulicky. Rad si zahram DMC 3 a 4 ale velmi rad si zahram aj toto nove :)
  • rhaegar
    Kdybych to měl porovnávat--- když tu ac3 dostal sedmičku, dante by měl dostat tak 14ku jelikož je to několikrát lepši než ac3
  • To s tím restartem by mě zajmalo jak to jako je? Ta fakta o postavách jsou jako stejný? Nebo to s tím nemá nic společnýho
  • MinisterOfSillyWalks
    muj šálek kávy to teda není po tom zklamání u DMC4 zustávám nadále zastancem Ninja gaiden black/sigma
  • ano presne tak, je to restart serie, DMC roku 2013. DMC minulejch let si uzilo slavu a zase odeslo, tot je dalsi etapa.
  • Pane jo to jako vážně tahle hrůza co przní DMC má tak pozitivní ohlasy ?? To už se asi starého dobrého Devil May Cry nedočkáme. R.I.P. Devil May Cry budeš mi chybět ;(
  • Umaroth
    SSS dosahneš snadno, opravdu snadno na human nebo devil hunter, na nephilim to chce už špetku skillu a na další obtížnosti to už vyžaduje mít Danteho a celou serii v krvi.....čili s tvým komentářem hodně nesouhlasím.
    Ale ne dnešním hráčům se nezavděčíš, když uděláš hru přístupnou pro všechny, tak ti budou fanoušci hazet hnuj na hlavu, misto toho aby si to zahrali na vyšši obtížnost....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit