Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tá konzola tu bude najbližších 10 rokov - jedná sa o dlhodobú investíciu, naviac akcie sony išli po uvedení ps4 hore - po tomto predajnom úspechu pôjdu pravdepodobne ešte vyššie.. Ak sa im podarí rozbiť microsoft dajmä tomu v pomere 2:1 v prospech predaných ps4 tak to potom ešte len budú zisky. Pokiaľ im akcionári dôverujú a sú ochotný tam dalej pumpovať peniaze tak to že teraz zarábajú len 18 eur im môže byť šuma fuk..
    • Robotron3
      10 let ti žádná konzole nevydrží ani náhodou. Dnes je dělaná všechna elektronika se záměrem, aby se ti rozbila po záruce, takže v tý tvý dlouhodobý investici na 10 let si koupíš ty PS4 tak 4 *3*
      • Blbost, Sony nevydelava na konzolich, ale na sluzbach, v jejich zajmu je naopak, aby co nejdele vydrzela. Pouzivej mozek.
      • teraz som nemyslel ani tak hardwarova investícia ako skôr celková investícia do myšlienky ps4 - jasné že hardware sa ti môže do 10 rokov aj 4 krát pokaziť ale tie súčiastky už za 2 roky budú stáť dajmä tomu o 20 percent menej teda na každej konzoli budú zarábať viac a viac - nehovoriac o tom že hardware je to posledné na čom sony v prípade ps4 zarába - a len tak mimochodom moji bratia majú ps4 už 5 rokov a už vtedy bola kúpená ako použitá a napriek tomu hoci sa trochu viac prehrieva a ovládače odišli stále normálne funguje
        • Jack1947
          Souhlas, bude tu tak dlouho jak dlouho budou na ni hry a bude i dlouho potom byt uz ne treba v takove mire . 10Let by bylo vice nez vyborne ono i tech u current gen- soucasnych 7+let je uspokojive.
          • frag.ment
            Tvl, nechceš nejdřív absolvovat první stupeň ZŠ, aby se ty tvoje žblebty daly aspoň číst a dávalo to nějaký smysl? Měli by tě aspoň na rok zabanovat, to je děs, co tu z tebe leze..
            • studujes dale? to zni docela desive...
            • Jack1947
              Tyhle urazky, jsou zbytecne a nic dbreho z nich vzejit nezmuze. Nevadi, kdyz se nekdo ozve s tim ze nechape text a prosil by o napravu aby to mohl precist. Jenze tohle... *7* asi nezbyva nez kdyz pisu slozitejsi spojeni mam s tim problem, jeste napisu ze zs jsem absolvoval uz pred delsi dobou, i stredni skolu mam maturitu a studuji dale. ( Je to zbytecne, jenze kdyz uz se neda nic jineho delat). Nebylo by lepsi furt psat ze mam potize ze psanim slozitejsich slovnich spojeni... jak tak koukam asi jo.
        • samozrejme myslel som ps3 majú nie ps 4 a ide o ten najstarší model
      • Black_Hand
        opravdu? nepamatujes na hdd statistiky googlu? vetsina disku se rozbije do pul roku, nebo vydrzi prakticky vecnost. to je v naprostem protikladu tomu co rikas. a ne, google nepouziva specialni disky. pouziva obrovske farmy normalnich disku co si koupis v normalnim obchode.
        • Robotron3
          Ale já píšu o spotřební elektronice, ne o komponentech, které můžeš dát někam do serveru. Tomuhle se říká Plánované zastarávání a výrobci s tím normálně počítají.
          • Black_Hand
            ja myslel normalni hardware (jako napr. hdd) co si das do PC. pokud mluvis o elektronice, tak nemam dojem, ze by lide nejak extra nadavali na pracky, lednicky, dvdcka, monitory, reproduktory, mp3 prehravace atd. po skonceni zarucni doby. typicky kdyz to zarizeni prezije celou dobu, tak vydrzi i dlouhe roky potom. jedinou horsi zkusenost mam se sluchatky.
            • Black_Hand
              presne tak. tady je ta studie: http://research.google.com/pubs/pub32774.html . je tam i link ke stazeni - ta planeta vpravo nahore. doctes se to v sekci 2.2 Deployment details na strane 3.
            • Trochu OT, ale Google jde nejak proti proudu a ma data na obyc diskach? Non-enterprise?
            • Black_Hand
              tak to si mel drsnou smulu s tim HDD. nic to ale na statistikach googlu nemeni. jinak je to jak rikas :).
            • Jack1947
              Kdyz jsme u komponent, tak HDD s win pred lety mi odesel akorat tak po zaruce... a mel jsem taky po 3 zdrojich, ale to bylo vice mene z me hlouposti, nebo kvuli stary a ted mam asi 3roky jeden lepsi a hlavne novej a furt drzi. Konzole ovsem, muzou mit zavadu ale urcite neodejdou do jen par let. Coz je pravda no, o ostatnim nevim ... jen to ze by jsme meli lednici jeste furu casu jenze to by nemohla vytect nejaka chladici jednotka ci co njn byla stara asi 20let i takto zamrzi, mit pak lednici co se do ni nic nevejde (i kdyz za levno) jinak spotrebni elektronika by mela vydrzet nekolik let, pokud to nebude smejd. Ne vsechno se dela jen na dobu upotrebitelnosti. *4*
  • Zajímavý thread:
    http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/INFO-Issues-with-ejecting-PS4-discs/td-p/42133811

    Tak nevím jestli s nákupem PS4 nepočkám až na další výrobní sérii, nebo alespoň než se zjistí jestli jsou problémy hardwarového nebo softwarového rázu ..
    • Black_Hand
      tak to by si mel udelat s kazdou novou konzoli ne? pokud to neni tvoje prace tak je idealni pockat minimalne pul roku, idealne tak rok, nez konzole zacne nejak rozumne fungovat. to neznamena, ze problemy jsou ok, ale ze s tim se musi pocitat, kdyz ma naraz milion zakazniku tvuj novy vyrobek na jehoz testovani v takovem meritku nemas kapacitu, ani zkusenosti s architekturou z predchazejiciho stroje, ktere by sly v dostatecne mire aplikovat na vyrobek novy.
      • No nevím, neslyšel jsem že by některé z předchozích konzolí (Ať už od Microsoftu, Sony,nebo Nintenda) měly hardwarové potíže při launchi, maximálně trvalo než se správně rozjely různé služby s nimi spojené. Ale můj příspěvek nebyl nic proti ničemu, jen jsem se chtěl podělit o zajímavý link pro informaci. PS3 jsem také kupoval až když bylo cca rok a půl v prodeji. S PS4 jsem si říkal že bych do ní možná šel hned, díky příznivé ceně, ale holt si nadělím vánoční dárek někdy déle :D.
        • lol ... kolik konzoli chciplo, protoze se upekly ? nez to predelali ? Toz toho moc neslysel.
        • Jack1947
          Ten link co si dal uz tady v bleskovkach byl, mozna jsi to nevedel nevadi. PS4 i kdybych mohl nevim, asi bych do ni nesel. Stejne s XONE... atp... ne jen kvuli nedostatku Launch titulu.
        • Black_Hand
          samozrejme, ze ten prispevek neni nic proti nicemu, ale taky si ho sem nedaval jen tak na okrasu a cekal nejakou reakci ne :)?

          a pokud jde o ty launche tak si ocividne nepamatujes 30% poruchovost X360.
          • Nebo DRE u PS2, že? Většina konzolí opravdu nějaké problémy při startu má. Možná kromě Nintenda, jejich konzole bývají docela dobré.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit