Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Parádní záležitost, takhle má vypadat střílečka. Battlefield 4 je neskutečnej trash, kterej jenom s každym patchem dokazuje, co za bandu diletantů a neschopnejch kašparů v DICE pracuje. Je to ostuda, poslední hra od DICE, kterou jsem pořídil a celkem mě mrzí, kolik bodů tomu zabugovanýmu šmejdu zdejší redakce při recenzi dala. Naprosto nezaslouženě!!!
  • radši bugfield než cheaterfield (bf3) *5*
  • Pete.palis
    Lidi vyse*te se na battlefield a kupte si hru INSURGENCY za pár babek..ta si tu podporu na 100% zaslouží!
  • řekl bych podzim 2015.
  • deridon
    kakat na Battlefield 5, já chci ten Battlefront 3, co se u nich kutí! ovšem, jestli to bude v technickém stavu jako Battlefield 4..
  • Jack1947
    +-2roky? neni to fuk. *7*
  • Vydáním tohoto dlc v mých očích klesla čtyřka z Battlefield 3.5 na 3.2. Jak už tu někdo psal, čtyřka je trojka s comm modem. Za to prachy fakt nedám
  • Nevite kdy ma vyjit Battlefield 5 ?
  • Inquisitor
    Každý večer? To je spíš za trest :D
  • Krescz
    kdybych mel kazdy vecer sex tak ani nwm co BF je *1*
  • BF3 jsem si koupil, ze tačátku to i šlo, nakonec mě ale přestal bavit. Skončil jsem asi u 16 orlice. Naštěstí mi to moc nebugovalo. Kamarádovi docela často při načítání mapy to skončilo černou obrazovkou a musel hru spustit znova. Ale i přesto ho to neodradilo a dojel to na max level 100té orlice.
    Po odzkoušení dema BF4, mě přišlo kupovat si hru co vypadá jako B3 s komandér módem jako zbytečně investovaný prachy.
    Kamarád si hru ale koupil + investoval prachy do ubgrade PC. Ikdyž jsem ho odrazoval že hra bude zabugovaná ja prase a že demo mi přijde horší než BF3, ale stejně si jí koupil. Následně básnil jak je skvělá, ikdyž mu házela stejnou chybu s černou obrazovkou a nespočet dalších chyb i s težkým zamrznutím PC s modrou obrazovkou a restartem PC. A básní o ní pořád. Závislosti holt člověk neporučí.

    Mě osobně přijde BF4 jako zbytečná hra, ale věřim že je hodně lidí co u toho budou sedět od rána do večera. U 3 jsem proseděl klydně i 4 hodiny, nebo i víc. Někdo holt rači po večerech sexuje, jinej chlastá a někdo paří PC, závislosti člověk nepořučí. Momentálně ale teď radči ten sex. Do čeho investuje čas, prachy, je už na vás.....
  • No dobre dedicated servery nejsou uvolene. Sice nechapu co to ma s nenazranosti ale budiz. Co ale opravdu nechapu je jak by takovy dedikovany server ovlivnil problemy s "netcodem". Fakt se rad necham poucit.
  • hint: uvolni... *3*
  • Jack1947
    No bylo to podstatne lepsi pred 5-6 lety... nez dneska kdy se z toho stal pomerne dobre vydelecny mainstreamovy prumysl. Na to emusi clovek zabredavat az tak do nostalgie. I kdyz co je nostalgie ze pro me to je spis rok 2002, nez 90leta.
  • Jj za nasich mladejch let prece ve hrach zadny bugy nebyly. To bejvaly casy....
  • Krescz
    tehdy byla predstava MP uplne jina...navic myslim obdobi kdy mel net uz kde kdo (nejsem dedek ffs je mi 19) *7*
  • pokud si pamatuju, tak patche a updaty byly vždy

    a co by jsme tenkrát za internet a multiplayer dali...
  • Krescz
    Ku*va to uz dneska neumi nikdo delat hry? *11* ....kde jsou ty casy bez DLC?...kdy jste si koupili hru a jeli bomby....bez bugu...bez nutnosti pripojeni k netu.... *9*
  • Na cem ted hraju BF4 MP? Na nejakych specialnich nededikovanych serverech?
  • Jo aha, takze jsme nenazranci a neuvolnime dedicated server, aby si mohli hraci platit naklady na infrastrukturu sami, ale sme drzgresle a lepsi servery neudelame. Trololol. Fankid got owned. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit