Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Tak si uzijte DLC pro BattleFail 6 a nyni zprava dne ...
    Na GOGu dostanete behem nasledujicich 40 hodin Dungeon Keeper zdarma a dvojku k tomu za uzasne 2 dolary ...
    Takze nevahejte a o nejake Battle Fail se ani nezajimejte *1*
  • Uz aby to bylo. Ve ctyrce neni moc map kde by se dobre litalo s attack heli a ja pevne doufam ze Operation Firestorm a Caspian Border mi konecne takovou mapu poskytnou.

    Navic obe se skvele hrajou i za AA coz je moje druha nejoblibenejsejsi vec na svete takze Second Assault je jasna volba :D
    • Radioaktivni_surikata
      Taky se těším. Kaspická a Firestorm i Oman jsou skvělý conquestový mapy a Metro ač ho v conqestu zrovna rád nemám je solidní mapa na rush, kterejch ve čtyřce zatím moc není. Navíc se mi vrátí "macíček" *1*
      • Ty mapy budou upraveny a jestli jsem to dobre pochopil tak Metro bude pruchozi i horem takze to bude podobnejsi Lockeru kterej me na pechotni mapu proti puvodnimu metru bavi vic. Ja moc pesky nebeham ale kdyz mam chut tak si i trochu toho chozeni dam.
        • Radioaktivni_surikata
          Já zase radši po svejch. Conquest na novým Metru si dokážu představit, ale tak ve 24 lidech, což se obávám že nebude zrovna populární. Většina Locker only serverů je momentálně pro 60 lidí a to mi přijde jako masochismus, takže uvidíme, jak se k tomu postavěj samotný hráči.
          • Ja se snazim pripojovat na servery pro 48 lidi. To mi prijde jako idelani cislo :D
            • Oni jsou jiny mody nez conquest large?
            • 64 conquest, 32 rush a 48 ostatní mody :)
  • Budu ke svému názoru velmi stručný.

    BF4 jsem kupoval, instaloval, aktualizoval, šteloval, proklínal a pak chvilku hrál.
    Chci toto DLC? Ne.

    Tak já to mám celkem jasné!
    • BF4 jeste obcas zahraju,ale v zadnem pripade si DLC kupovat nebudu. Premium nevlastnim a ani si ho kupovat nehodlam, protoze podporovat Dice/EA za tehle situace neni to spravne reseni.
    • Hned první krok byl chybný *1*
      • Ono komu se nestalo, že koupil hru, za kterou se pak proklínal, že?
        • Těm hnusákům, co si hru nejdřív vyzkouší a až potom koupí ne. Já bych je za to zavíral. Jak k tomu přijdou vývojáři? S takovou si lidi přestanou kupovat hry, které se jim vlastně nelíbí. To bude konec herního průmyslu!

          A dema by se měly taky zakázat zákonem. Ještě si to lidi zahrají a zjistí, že je to nabaví. Konec toto!
  • Jack1947
    " Rekneme si to na rovinu, panove... Hlavouni maj radi prachy a dostanou je za (malou) cenu.
    A hraci ? To jeste kur-a nekoho zajima co si mysli hraci, bezpredmetne uplne a zcela. Dohoda byla vydat prece tak 5-10 DLC do konce roku, chyby zamest pod koberec... tak aby nikdo nevedel ze vubec nejake jsou. Jen vedlejsi ztraty... ty nikoho nikdy tolik nezajimali"
    • Co si myslí diskutéři, nereflektuje to, co si myslí hráči. Jinak by jim tento postup tak nevynášel. *3*
    • Pilgrim66
      DLC budou 4 stejne jako u BF 3.
  • To jeste nekdo hraje ? *1*
    • tomocz
      Já jo. Zadarmo ke grafický kartě se to hraje dobře xD
      • Dobře ty, dokázal jsi ochcat systém. Ty máš hru zadarmo, EA ani cent a je to legální! Seš frajer!
  • DLC ??? A opravit bugy by se jim asi nechtělo. Raději budou cpát další přídavky aby se o chybách moc nemluvilo :D EA klesá a kleasá a klesá ( tedy alespoň u mne )
    • EA už níže nemůže snad klesnout :D
    • Whoossain
      Vydávání DLC je sice cílem EA, ale za stav smotný hry nese plnou zodpovědnost DICE...
    • U hodne hracu uz EA nema kam klesnout viz jejich vyhra v ankete o nejhorsi spolecnost :-)
  • Fuuuj BF4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit