Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prave jsem dohral kampan s mody bCombat a stridave VCom a ASR AI 3 a ALiVE (s a.i.s.s mi kampan nefungovala). Zacinam stejne s cold war crysis 2. Mate nekdo typ na dobre scrnare, kampan, nebo dalsi AI mody?
  • Hanzales
    Sákr, já si tak lítal v DCS, toho času jsem ještě neměl Nevadu, která vypadá celkem super...
    a pak jsem si dával Armu3 a po poletu nad ostrovem si říkal, kdyby tak někdo udělal mod do Army.
    Nemyslím HC simulátor mod, ale takový čistě na ty letadla a mise zaměřený mod s trochu více možností ovládání letadel, kde by byl malinko vylepšený letový model a trochu více věcí na mačkání, funkční kokpit dnešních stíhaček, kde by fungovaly věrně MFDčka s mapou a zbraňovým arzenálem, ale stačilo by 20 ovádacích prvků, přívětivé ovládání HOTAS (navigace v těch MFD displayích bez nutnosti to nějak hlouběji studovat... no a udělat nějakou drsnou kampaň! Jo to bych se zbláznil :)
    Něco v tak pěkné grafice Army na úrovni třeba stařičkého EF2000
    https://youtu.be/RY_3S-LJ8Us
  • 3letadla nebo kolik? :)
    • Jack1947
      Spíš ta letadlová lod zní zajímavě *5*
  • Luxus, ArmA 3 je nejlepší (uživatelsky přívětivý) vojenský simulátor a nejspíš jim zůstane klidně na dalších 5-10 let, pokud ho budou udržovat. Docela bych ale ještě uvítal námořní DLC. Nějaký dva křižníky, ponorku atd. Umožnit ovládání tý USS Freedom atd. Pak to bude konečně opravdu komplexní.

    Btw. Kdy mají vydat tu konverzi Maldenu? Ví se?
    • Beru zpět btw., dal jsem si facku, minutu Googlil a bude to 22. června 2017. :)
  • Trefný název. USS Freedom veze hodně svobody a hodně prostředků čím ji svrhávat.
    • A co by jsi chtel? USS Critical whiteness studies.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit